bu nasıl test nasıl adalettir.

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve CAREMELA_ tarafından 6 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. CAREMELA_

CAREMELA_ User

bu nasıl testtir anlamadım
    1.test etmenin bir çok şekli varken benim uri almamı yüzde 50 zam yaparak test yapmanız da nedir.
    2.madem test yapıyorsunuz şimdi ben 150 k uri alsam 147 tl ödeyecem ama oğlum kendi hesabına alsa 89 tl ödeyecek aradaki 58 lira farkı sonra bana iademi edeceksiniz test sonunda
    3.test yapmanın bir çok yolu varken üyelerin alehine olan bir yöntem
    neden seçiliyor anket yapsaydınız test serveri açsaydınız ne bileyim yüzlerce yol varken üye uri alımında zarara girecek şekilde neden test ediyorsunuz.
    4.her testin bir süresi vardır suporta yazıyoruz testin süresi bilinmiyor diye cevap veriyor 1 gün mü sürecek 1 hafta 1 ay mı 1 yı lmı 10 yıl mı sürecek bu test ????
    bilen arkadaş varsa cevaplarınızı bekliyorum herkese iyi oyunlar

2. Test etmenin amacı genel olarak indirim yapılması doğrusu olan bu ama sizin gibi bazı kişilere zam yapılmasını anlayamadım doğrusu bende.

Test süresi maalesef yok.Sistem tarafından belirlendiği için tam zaman veremiyorlar.

3. CAREMELA_

CAREMELA_ User

her ayın 15 inde ortalama 150 k uri alıyorum bir hesabım çalındı zaten bunu geliştiriyorum oğlumun hesabıda var ona da alıyoruz babasına da alıyoruz onların hesaplarında bir şey yok benim hesap zamlanmış ya olacak işmi

4. _-vurgun-_

_-vurgun-_ Guest

Merhaba

bu konu hakında gereken bilgiye sahip deyılız tekrardan supoorta bildiriniz
    gereken yardımı yapacaklar

keyıflı forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.