Duyuru Bu Oyun Kapanmaz Arkadaşlar

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 29 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Şimdi şöyle diyeyim ben yıllardır bu oyunun kapanacağını söyledim fakat anladım ki bu oyun kapanmaz , bu oyunun neden kapanmayacağını söyleyeyim.

1. 2014-2015-2016 gibi (tam hatırlamıyorum yılı ama bu tarihlerde olması gerek) Almanya Bigpoint ekibi yani bütün BP çalışanları dahil CEO'lar tarafından youzu games'e satıldı yani Çinlilere sebep olarak ise eski Almanya daha baskılara dayanamadı oyunu Çinlilere sattı kurtuldu işin içinden oyun başına 100 milyon dolar bunun gibi ciddi bir miktar ödendi.

Yani buradan ne anladık CEO'lar artık oyunu devretti batan gemi ellerinde patlamadı.

2. Sebep

Youzu games aldıktan sonra eski sistemi özledi oyuncular fakat bir yandan iyi gibi gözüken yenilikler zamanla anlaşıldı ki daha kötü şeyler ortaya çıkarmaya başladı. Fakat ekmeğini alan yine yürümeye devam etti paraları basanlar devam etti Cyborg faciası buna örnektir.

3. Sebep hala düzenli olarak para yatıranlar var oyuna yani deli gibi oynayanlar mevcut.

4. Sebep eğer youzu'da yönetemez ise başka bir firimaya satarlar BP'yi işin içinden sıyrılırlar.

Yani diyeceğim şu ki en fazla oyuncu kaybedip satışlarda düşüş yaşayınca fiyatları yükseltirler öyle dengelemeye çalışırlar yeni şeylerle paralar kazanmaya çalışırlar.

Yani oyun kapanmaz arkadaşlar onun bunun elinde gene sömürür sizi gene sömürür sizi :)

2. lllecelll

lllecelll User

arkadaş taktın sen bu oyunun kapanıp kapanmayacağına :rolleyes:

3. Kapanmaz hocam kapanmaz anca el değişir :D

3. El klimalı doğan slx gibi pazarda değer görür :D

lllecelll bunu beğendi.
  4. Seni beni gomer.d

5. Aynen öyle hocam :D

6. Kasim da yazilmis.d hala kapanacak o tarihtede aynisini diyolarda bak hayla acik.d

7. Bitmeeez bu oyun 2106'ya kadar vakti var :D

xXCoNTRaVoLTaXx bunu beğendi.
  8. Gmeeknggg

Gmeeknggg User

Ahahahha :D keriz çok olunca tabi kapanmaz :D Şuna bi anket açsaydın ya aklımda deli sorular var :D ahahahahhah :D

Hayır anlamadığım tek nokta şu sayborg ile gezipte kimseyi bulamayınca bulduğuna tek atanlar PvE Darkorbit ten nasıl bi zevk alıyor :D

9. Kendilerini boş sunucunun kralı ilan ediyorlar bu kadar basit.

10. Gmeeknggg

Gmeeknggg User

Şiişt çaktırma onların PvE Darkorbit leri çok dolu taam mı !! :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.