Duyuru Bu Oyunda Ki Adalet Nerede !?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 24 Ekim 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Yahu adam küfür ediyor sabahtan beri adamın tanıdığı var diye bann almıyor reportluyoruz ceza meza almıyor ben bir şey desem anında bann yiyorum bu nasıl iş ?

Yok ya daha ben bu oyuna devam etmem geldiğime pişman oldum.

Adamı reportluyoruz adam ana avrat sövüyor ceza almıyor saatlerdir aynı şekilde dolanıyor ???

2. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Chatte kimse kimseyi kayırmıyor. Böyle bir durum yok anlatamıyoruz size ısrarla bu konuyu dile getiriyorsunuz..

O saatte chatte cm yoktur büyük ihtimalle. Burada görev size düşüyor. Küfür eden kişinin profilini ve chatin saat tarih gözükecek şekilde ekran resmini supporta gönderiniz.

İyi forumlar.

.Paradoks. bunu beğendi.

3. Tamamda adamı reportladım adam klanıyla beni reportluyor ben bann yiyorum sadece dedim diye.

Adam anamdan tut bacıma kadar sövüyor. Bann yediğim içinde ss alamadım ancak reportladım bu arkadaş neden ceza almıyor şimdi ? Bildiğim kadarı ile report sistemi ile illa ki ceza yemesi gerekirdi ?

4. Kesinlikle reportladıktan sonra Ekran Görüntüsü alıp Support'a yazdığınızda banlanıyor. Daha önce bir çok terbiyesizi bu şekilde banlattım. Cm nin olmayışı hiç bir hakareti veya küfrü cezasız bırakamaz :)

KATALONYA ve .Paradoks. bunu beğendi.

5. Önceden reportlamak yeterli oluyordu ?

6. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Aklıma yanlızca şu geliyor. O an report yetkilisi de aktif değildir. Bu tür hassas konuların anlık işlem yapılamaması durumunu da raporlarımıza ekleyeceğiz.

Yinede en kesin yol @*-_GESTAPO_-* 'nun dediği gibi sizin ekran görüntüsünü supporta yollamanızdı.

İyi forumlar.

7. Hocam Artemis admin reportlama olayının en yetkili kişilere kadar gittiğini söylemişti. Çok ilginç sistem mi değişti ?

8. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Sistem değişmedi de report sisteminin başındaki de insan yani hep bilgisayar başında duramaz ki. :)

İyi forumlar.

9. Ya şimdi bu report sisteminde giden şikkayetler bir yere loglanmıyor mu ?

Loglanması lazım yani bu saatte adam olmasada sonradan cezası kesilmeli...

10. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Forum yetkilisi olarak chat konusunda bilgim sınırlı ama dediğiniz şekilde olduğunu biliyorum. Bu konuyu raporlara ekleyeceğim.

İyi forumlar.

11. Yok ben vazgeçtim modum.

Sanırım gemide son kalan şeyleri de satıp hayatıma kaldığım yerden devam edeceğim ve bunları unutup kendi işlerime önem vereceğim. Neden vip çektiğimi dahi hatırlamak istemiyorum...

KATALONYA bunu beğendi.
  12. KATALONYA

KATALONYA User

Hayatta başarılar en doğru kararı verdiğinize inanıyorum.

13. VALEYARD

VALEYARD Guest

Sonradan pişman olur musunuz olmaz mısınız bilmiyorum ama bence gemi bir kenarda kalsın. Tekrar oynamak istediğiniz zaman zor bir başlangıç olur tekrar dizmek.

Tabiki hayatınızdaki işler daha önemli. Onlardan kalan vakitlerde isterseniz arada oyuna girersiniz. Size kalmış bu karar.

İyi forumlar.

14. Mertimsi

Mertimsi User

konuyla zerre alakam yok ama modum haklı :D bende 2008 den beri defalarca bıraktım sonra canım istedi geri başladım bu hesap sonradan açılma ama 2006 dan beri falan oynuyorum biliyorum oyunu :D

VALEYARD bunu beğendi.
  15. Tekrar başlayacağımı düşünmüyorum :) Dünya küçük olabilir ama kocaman bir evren var.

VALEYARD bunu beğendi.
  16. VALEYARD

VALEYARD Guest

Hakkınızda hayırlısı olsun diyelim o zaman.:)

17. Arkadaş da aynı durumda ben bile 2-3 kez bırakıyorum dediğini hatırlıyorum :D ( yok eğer demediyse de hakkını helal etsin , ama diyecek yani eminim :D )

18. Kardeşim en etkili yol chati hiç açmamak :) nede olsa sonuçta oyun oynamak için giriyorsun şahsen ben hiç açmıyorum chati grup lazım olursa nadiren açıyorum ya ayarlardan kapatıyorum yada katagori çubugundan :) emin ol hiç canım sıkılmıyor bırak şahsına ettiği ezik küfürlerine cevap alamasın :) sen oyununu oynamaya devam et ;) hee diyorsanki arkadaşlarımla sohbet etmek istiyorum hiç yazma chate arkadaşının adını al chatten grup odasında konuş oyun artık eski oyun değil oyuncularda eski oyuncular değil emin ol chat kullanmak hiç iyi değil bu zamanda :) kessen küfür kesilsen hakaret bide random atanlar kendi kendine konuşanlar en iyisi benim taktik işin olunca açıp sonra hemen kapamak çünki banlansa bile alt hesap açıp yapacaklarına devam edebiliyorlar ;)

19. HASAFET.

HASAFET. Guest

Merhabalar,

Size katılıyorum ne kadar yetkili olsam'da bende chati sadece hades gurubu için kullanıyorum çok nadir sohbet ederim.

Chatte küfür edilmiş veya edilmemiş benim umrumda olmaz açıkçası okusamda kafama takmam küfür eden kişinin zaten kendince size bir bilenmişliği vardır ve cevap vermemek o kişiyi daha çok sinirlendirir ve daha sonrasında siz cevap vermedikçe yazmayıda bırakır.
    Buna emin olabilirsiniz.

Keyifli Forumlar.

20. Merhaba,

Chat ekibi görevini bizler gibi ellerinden geldiğince en iyi şekilde yapmaya çalışmaktadır.
    Oyundaki kullanılan küfürlere karşı gerekli cezalar verilmektedir.
    Yaşanılan bu durumu en aza indirmeye çalışıyorlar, bu konuda da gerekli ilerlemeler olmuştur.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 25 Ekim 2018
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.