Bu Oyunu Neden Oynayalım?

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve C€NGAV€R tarafından 3 Temmuz 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Darkorbit tamamen zaman hızrsızı haline geldi. Sabır taşı olduk. Bir etkinlik gelir oyun pert. Bir yenilik gelir oyun yine pert. Haftasonu kapı yapalım bari deriz bilin bakalım ? Tabi ki oyun yine pert. Bu kadar sıkıntılar varken ne bir açıklama ne bir geri bildirim. Hele en hasta olduğum konu seni ciddiye alıp dinleyen bir yönetimi bile yok. Her millet kendi içerisinde terane çalsın çalsın oynasın gitsin mantığı... Neyse artık maalesef alternatifleriniz var. Siz bizi ciddiye almadıkça geçmişte olduğu gibi yine kan kaybetmeye devam edersiniz. Ben başka bir oyuna başladım tabi burdan reklam yapılmaz. Ama platform olarak benziyor. İşin garibi ne kasma ne saçma sapan oyun bugları ne de botlar var.... Yani size elveda.... :D

2. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Konunuz uygun bölüme taşınmıştır.

Başarılarınız daim olsun. :)

İyi Forumlar.

3. -333-

-333- User

Bu Oyunu Neden Oynayalım?

benim için sadece alışkanlık oynamıyorumda ama girmedende edemiyorum işte sadece alışkanlık yani bir nevi bağımlılık diyelim ama son 3 aydır bu bağımlılığın azaldığını bariz bir şekilde görebiliyorum çok yakında bırakırım gibi görünüyor.

4. N/A tavsiye ederim

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 4 Temmuz 2021
  5. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Forum kuralları gereği DO sistemi için kurulmuş bu forumda farklı oyun ve platform konuşmak kurallara uygun değildir.

İyi Forumlar.