Geri bildirim Bu Oyunun Aşırı Derecede Pahalı Olması Garip Değil Mi ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 4 Nisan 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Prophecy

Prophecy User

Dolar da baya yükseldi diyorlar...

2.  
    (_ÇILGIN.TÜRK_)(TET) bunu beğendi.
  3. malesef bu durumun tek suçlusu bizleriz hiç alım yapmasak oyuna bir süre ara versek topluca bakın neler oluyor neler fiyatlar aniden %60 lara düşer teşvikler hediyeler gelmeye başlar büyük kampanyalar etkinlikler başlar

4. CSOYLU

CSOYLU User

Şu oyunu adam etseler keşke bizlerde eğlenebilsek. Video çekiyorum ama inanın o kadar çok hileci, troll ve küfürbaz var ki 4 aydır ara verdim. Bu kadar kötü kitlesi olan bir oyun daha hiç görmedim. Oyundaki çarların belki %15-20 çalıntı gemi, hilesini hurdasını hiç katmıyorum bile. Bu kadar kötü kitleye yapacak tek şey oyun ıslahını ve adaletini sağlamak. Bakın size ufak bir örnek

+Video mu çekiyorsun muhtar?
    -Evet video
    +Falancanın anasına selam

Bu adamın ne işi var oyunda?

Hatalar, buglar, hile açıkları cabası. Düşünün ben bütün oyun sürecimi videoya almış biriyim ama halen insanlar "ooo muhtar iyi uri gelmiş bize de söylesene programı"

Söylenecek sözün bittiği yer işte burasıdır. Yıllık 500 lira oyuna veriyorsanız editör olup oyun kültürüne katkı sağlarsınız...

Spinaci ve (_ÇILGIN.TÜRK_)(TET) bunu beğendi.
  5. erdogan kazanırsa hızlı düşüş yapar dolar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.