"Bu plan sadece bir kere kullanılabilir."

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve 61_ELMACILAR_54 tarafından 26 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba arkadaşlar ve sayın yetkililer,

Bu önerim öncelikle şahsımı ilgilendirmekte fakat bunun yanında gelecekte oluşabilecek gereksiz sıkıntıların önüne geçebilecek bir öneri. Herkesin bildiği üzere gemilerde "DP Link" aşırı düzeyde önemli bir PET modülü ve geminin değerini gücünü belirleyici bir faktör. Ben bir beceriksizlik sonucu bu modülü sattım. Şu an "Agatus Kırılması" etkinliği her geldiğinde karşıma çıkıyor ve oradan onun akik yoluyla alamıyorum. Sebebi ise bu tarif ile daha önce "DP Link"i almış olmam. Bu tarifin bir kere kullanılabilir olmasına ben bir anlam veremiyorum. Oyunda aktif gemiler arası ticaret olsa anlarım stoklanıp ticaretinin yapılmasının önüne geçer. Böyle bir durum söz konusu olmadığı için bu tarifin bir kere kullanılabilmesinin amacı tam olarak nedir? Bunun değiştirilmesi ve her etkinlik geldiğinde bu tarifin tekrar kullanılabilir olması mantıklı olacaktır diye düşünüyorum.

Saygılar.

PΘSΞΨDΘΠ ve CRIMINAL bunu beğendi.
  2. Okurken içim acıdı, geçmiş olsun :(

61_ELMACILAR_54 bunu beğendi.
  3. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

İsteğinizi haklı buluyorum ve raporlarıma ekliyorum, umarım en kısa sürede düzeltilip dp linkinize kavuşursunuz.

İyi Forumlar.

CRIMINAL bunu beğendi.
  4. Supporta yazdınız mı ? Ayrıca tekrar birleştirilebiliyor diye biliyordum ben . Her etkinlikte 1 kere alabiliyorsun sanırım..

5. Çok teşekkür ederim ilginiz için.
    Yazdım maalesef herhangi bir sonuç alamadım. :)

6. Hocam bu konuda bir gelişme var mı? Sabır ve merakla bekliyorum, basit birşey aslında bu konu dikkate alındı mı? Aynı durum mega mayın gibi akikle alınan modüller için de geçerli.

7. geçmiş olsun diye başlayayım. Keşke oyuna bir sistem gelse de elit malzemelerin satışı imkansız hale gelse. Hem yapılacak dikkatsizliklere, hem de hesap boşaltılmalarına engel olunur. Hatta bana sorarsanız, malzeme satışı tamamen kaldırılmalı. Madem böyle bir sistem gelmiyor, en azından tek sefer ürün oluşturma saçmalığı ortadan kaldırılsın.

61_ELMACILAR_54 bunu beğendi.
  8. Mantıklı yorumun ve desteğin için çok teşekkür ederim, aslında benim derdimi sen belirttin yorumunda ama fazla dile getirmemek lazım. Çünkü oyun yönetimi realiteyi görmek yerine yıllardan beri lafta olan kurallara göre ceza veriyor ya da oyunu tasarlıyor. :)

ALUCARD-BeRsErK bunu beğendi.
  9. Sayın @.Paradoks. adminim şu konu hakkında ne yaparsam yapıyım bir gelişme olmuyor, biri yardımcı olsun artık. Kolay ve basit bir talep diye düşünüyorum. Bu düşüncemi temsil edecek anlayışlı ve yardımsever yetkili yok mu? Ekstra bir ayrıcalık istemiyorum. Yardımınızı bekliyorum, lütfen.