Bu Sorun Ne Zaman Düzelecek!

Konusu 'Teknik Etkinlik Konuları' forumundadır ve desperado*47 tarafından 22 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Yeniden Bağlan, Yeniden Bağlan, Yeniden Bağlan, Yeniden Bağlan... Gelip bana yok internetten kaynaklanıyor yok bilgisayardan kaynaklanıyor yok çerezlerdir yok budur yok şudur diye bahanelerle gelmeyin! Bilgisayarımda sorun yok özellikle en iyisinden aldım. İnternetim uçuyor... Çerezlerdir dns dir hiçbir sorun yok...(Daha ağır oyunlarda en ufak sorun yaşamıyorum ama darkorbitte nedense suçlu olan bilgisayarımız ve internetimiz oluyor) Ama nedense yeniden bağlan sorununa bir çözüm bulamadınız ve her defasında da patlıyorum! Ben boşu boşuna patlamaktan bıktım zar zor rütbe kasıyoruz opitite kasıyoruz onuda günde on defa oyun sorunu yüzünden patlayarak kaybediyoruz!!!!! Bunun hesabı yok bunu karşılayan yok bizimle ilgilenen yok. Oynayamıyorum kardeşim oyunun en heyecanlı yerinde "yeniden Bağlan" çıkıyor. Gel de çıldırma.

#TheCanniBaL.. ve KATALONYA bunu beğendi.
  2. Aynı sorun bendede ve arkadaşlarımdada oluyor, ben çoktan kabullendim bu ve buna benzer sıkıntıları, düzelmesine ilişkin bir umudumda yok artık, oynayabildiğimiz kadar böyle devam edeceğiz, zira oyununda artık çok bir ömrünün kalmadığıda aşikar.

3. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Bu sorunun farkındayız ve ilgili ekibe ilettik. Lütfen sabırlı olunuz. Eminim kısa sürece çözüme kavuşacaktır. Gerekli cevap verildiğinden konu kilit.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.