Bu TRENLER nereye gidiyor.

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve KДPTДN® tarafından 12 Ocak 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
?

Sizce ceza verilmelimi hemen

1. Derhal Ceza verilmeli

2. Oyun yönetimi çok yavaş

Sonuçlar sadece oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. KДPTДN®

KДPTДN® User

TR 1-5 'te haritralarda sürekli biribirini izleyen tren gemileri görüyorum. Nereye gidiyor bu trenler. 1 oyuncu program ile peşine 10 gemiyi takıp haritada terör estiriyor. Oyun oynayamaz oldu. Oyun yönetimi bununla ilgili neden bir şey yapmıyor. Serverdeki herkes şikayetçi bu konuda gereğinin bir an önce yapılması lazım. Banlama olmadıkça bu böyle olacak. Sadece TREN değil daha bir çok program kullanan var buna bir çare bulunmalı.

2. slm arkadaşlar bende bu trenleri çok görmeye başladım ne hikmetse acaba bigpointin yeni gemi oyun versiyonumu bu çözemedim ama bir açıklama yaparlar umarım aldı başını gidiyor bu trenlere dur diyen olacakmı acaba adminlerimiz duyunuz sesimizi bizler bu trenlerden yıldık oyun bırakmaya kadar gider o zaman bigpoint trencilerle paso oynarlar (shock) :D:D

Son düzenlenen: 12 Ocak 2023
  3. emirk2009

emirk2009 User

Merhaba güzel bir başlık açılmış benimde dikkatimi çekti bu ctadel trenleri acaba rahmetli zeki mürende ordan görüyormu :( biz oyuncuları bu tren hilesi diyecem artık kimse kusura kalmasın biz oyuncuları bezdirdi oyundan soğutuyor artık dur demelerini istiyorum kabak tadı veriyor bu trenler bize biraz saygı diyorum oyundan zevk alalım stres atalım lütfen sesimizi duyun :mad::mad::mad:

4. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Ceza sistemleri anket olarak ilerlememektedir. Bu tip cezalar merkez tarafından verilmektedir.

Türkiye Takımı!

5. RAMSES10

RAMSES10 User

Güzel kardeşim güzel adminim iyi diyorsunda oyunda trenler arttı merkez yönetim bir çare bulacakmı yoksa uzaktan izliyecekmi ? ;)

6. KДPTДN®

KДPTДN® User

iyi de bu cezalar ne zmaan verilecek....

7. titans___

titans___ User

ANKET olarak gidiyor derken , nasıl anlamadım da .

8. İçimde azda olsa bir ümit olmasını istiyorum cezalandırılmalı bu trenciler yoksa önü kesilmez diye düşünüyorum :(

9. Atın merkeze sorumlulugu ozaman sız gorevlıler neden burdasınız acaba gırıp bakıyormusunuz oyuncular oyuna girip oyun oynayabiliyormu

10. titans___

titans___ User

Bence TREN yerşne halay ekibi desek karşılıklı Halay çekyor gibiler birbirleri ile vse atarken önümüze gelene bir tekme kafasında oyuncuların kafası , abartıyoruz yani oyun olarak bakmıyoruz google aramalarda dark orbit yazınca neden hep malum sonuçlar öne geliyor Türkiye arama motorlarında acep,

GodzillaBG bunu beğendi.
  11. KДPTДN®

KДPTДN® User

ceza verilecekse video çekip göndereceğim destek sistemine insanı oyundan soğutuyorlar. Banlayın süresiz 2-3 kişiyi bakalım kimse hile hurda kullanıyor mu ?

-yigit-asli bunu beğendi.
  12. BaMbUlBeee

BaMbUlBeee User

geçen ayki yazdıklarınızı unutmadım subutay okumuşsunuz ama boşa daha görevinizin bile bilincinde değilsiniz ve sizi koruyanlarında elbet burda bir gün süresi dolacak siz chat te ki ağızla bana cevap verdiniz oyun içinde de bana gıcıklığınız olduğu belli unutmayın ki sizden büyük ALLLAH var benim cezamı kes ama bana haddiz cevap verme haddinizi bilin görevinizi bilin beni banladıkdan sonra cevap yazıyorsunuz arkadaşım söylemese görmicektim ama yaptığınız ve söylediklerinizin elbet hesabı sorulacak bir gün adalet yerini bulacak

13. KДPTДN®

KДPTДN® User

bakın şuan oyundayım ve buraya geldim kaç gün önce açtığım konuya adamlar 50 tane gemiyi programla bağlamışlar birbirine n-a klanları bu ne ya çıldıracağım her bölgede ayrı bir tren var bu ne olacak bu durumu hangi yetkililere yazmalıyız.??

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 20 Ocak 2023
  14. .RiMuRuRu.

.RiMuRuRu. User

Darkorbit Banlama Alogaritmasını sunuyorum:

Kullanılan hile oyuncuların canını sıkıyor mu?
    Evet --> BANLAMA
    Hayır --> BANLAMA

Kullanılan hile oyun gelirine zarar veriyor mu?
    Evet --> BANLA!
    Hayır --> BANLAMA

15. tuco46500

tuco46500 User

Tren ve otomatik işaretleme büyük bir sorun umarım yakın zamanda kalktığını görürüz.

16. Aethra

Aethra Guest

Merhaba,

Şikayetinizi support aracılığıyla ilgili yetkililere bildirebilirsiniz.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 20 Ocak 2023
  17. Ceyhs01

Ceyhs01 User

yaptım oda forumdan yazın diyor hatta dur ss atam :) n-a attım sportta video olarak bunu yazmıslar biz ne yapacagız şimdi sayın admınım

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 23 Ocak 2023
    titans___ ve KДPTДN® bunu beğendi.
  18. KДPTДN®

KДPTДN® User

inanın banada aynı şeyi yazmışlar otomatik cevap sanırım. :)

Bakın bana buraya yazmamız gerektiği söylendi support tarafından gerçekten artık gına geldik.. Ya hiç mi çalışmaz bu yazılım ekip bu botun açığını kapatacak birşey bulamıyorlar mı bu kadar mı yani :(

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 23 Ocak 2023
  19. titans___

titans___ User

yazılım gerekiyor mu? Açıp baksalar oyunda loglar falan kayıt altında da nasıl kayıtsa _ aç oyunu izle gr you tube dark orbit yaz aleni gözüküyor diycem . Faso fiso oyun forumu demiyorum yönetim ya arkadaş adamın adı falso terör the legend diye bir nik bu gerçekten hoş bir nik mi bende sorun var demek ki , bu oyuncu Bastion gemiyle oynayıp çok harika oyuncu deniyordu , Bastion nasıl güçlü gemi olup turnuva kazandı , yok kimse de bunu sorgulama yok yönetim de , sade yeni tasarım çıkartalım habire pahalı ürünlerle oyuncuların paralarını alalım dertleri yönetimin de bu botlar sayesine kimse para yatırır mı ? Onu bile düşünemeleri zor bir şey yani yıllardır aynı durum .

20. KДPTДN®

KДPTДN® User

Sevgili yönetici arkadaşım az önce 20 tane gemi mindfire de idi gemileri birbirine bağlı aynı düzlemde hareket ediyor bu şekilde devam ederse herkes oyunu bırakacakk bunu yönetime bildirin. Birşeyler yapın nerdeyse çığılık atacağım artık ya

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.