Duyuru Bu Videoları İzlemeyeceksiniz Bile Ama...

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 5 May 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

1. Şu an değerlendirmediğiniz bütün değerli fikirlerin cezasını çekiyorsunuz DO Ekibi... Her gün oyuncunuz azalmaya devam edecek kendi ayağınıza sıkıyorsunuz tabi yine önemseyen olmayacak.

Ben yinede buraya koyuyorum bunları belki kafanıza bir gün saksı düşer jeton düşerde aklınız başınıza gelir.

Yıl 2018 oldu fakat oyunun ilk sürümü daha güzeldi oyunu o zaman zevkle oynardık bir Goliath hayaldi vengance almak hayaldi leonovu olan kraldı bigboyu olan kraldı yeşil mavi sıkandan kaçardık.

Yıl oldu 2013-2014 yeni arayüz Aegis felan geldi tamam dedik hoş dedik oynadık fakat sonra gelen yenilikler ortada oyun iyice patates oldu.

Önceden oyunda düzgünlük vardı kimse küfür etmezdi , sövmezdi. Küfür edene insan dışı muamelesi yapılırdı eşkiya tipleri yoktu.

Yönetim sıkıydı bu konuda şimdi chatte isteyen istediği gibi sövüyor...

Daha düzelmez bu oyun...

2. ali02tr

ali02tr User

Vay be ne günlerdi şu 2 videonun hatrına yaktım bir cigara.Oyun şu haline geri dönse yeniden başlayacak onlarca insan biliyorum.Kendimce bir fikir atayım ortaya oyunu bu haline geri çevirin geri kalan gereksiz herşeyi atın çöpe gitsin tüm sunucuları tek bir ana sunucuda toplayın oluşabilecek ping ve lag problemleri için oyuncular kendi lokasyonuna yakın sunuculardan ana sunucuya bağlanabilsin adı da DARKORBIT REBORN olsun.Kısa süre içerisinde bu videolardan daha iyileri çekilmezse bende hiçbirşey bilmiyorum demektir.

3. nostaljik :rolleyes:

4. ÇORBACI

ÇORBACI User

oyun o zamanlar oyundu şimdi rezillikten başka bir şey değil.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.