Bülten Aboneliği

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -BoldMan- tarafından 6 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. -BoldMan-

-BoldMan- User

Bülten aboneliği için hesap merkezine giriyorum, bültene abone ol çubuğu kaydırmalı, ve kafama şu takıldı , seçenekte evet gözüküyor evete doğru sürükleyip mi açmış oluyorum (yani hayır gözükünce mi abone olmuş oluyorum) yoksa zaten abone miyim. kaydırmalı çubuk olması kafamı karıştırdı :) resmi attım

2. Daha önce bende aynı konuyu açtım. FENOMEN mod şu an gösterdiğin resimdekinin açık oldupunu söledi

3. KARANLIK

KARANLIK User

Şuan yeşil gözüküyorsa açık anlamına geliyor.

4. -BoldMan-

-BoldMan- User

peki teşekkür ederim , başka soru olarak şuda var yeni konu açmayayım

diroit kasmak geliştirmek ne işe yarıyor millet bu kadar soru sordu konusuda varda... diroitler full seviye olunca ne geçiyor ele ?

5. KARANLIK

KARANLIK User

Etkisi daha iyi olacaktır.

6. Merhaba ,

Kasarken atladığı seviyeler en fazla 6 olabiliyor. Bu durumda droit'lerin içindeki lazer'ler için %10 vuruşa kalkan jeneratörleri içinde %20 kalkan etkisi vardır.

Öğe geliştirme ile en fazla 16 seviye olabiliyor. Bu durumda droit'lerin içindeki lazer'ler için %6 vuruşa kalkan jeneratörleri içinde %15 kalkan etkisi vardır.

>>> iPad Kazanmak İster misiniz ? Detaylar İçin Tıklayın <<<

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.