Öneri bütün oyuncuların iyiliği için serverler birleştirilsin

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¯¯¯ЌЯΛЌ£И¯¯44¯® tarafından 27 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

serverler birleştirilsin mi?

1. serverler birleştirilsin

oy sayısı 55
    79,7%
  2. serverler birleştirilmesin

oy sayısı 14
    20,3%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar oyun çok oynanırken yeni serverler açıldı buna bi lafım yok ama artık oyuncu sayısı düştü serverlerin birleştirilmesi lazım

1-)oyunu artık hep güçlüler oynuyor tr serverleri iyice pwpye dündü aradaki tek fark pwpde herşey sınırsız normal darkorbitte sınırlı

2-)oyuna güçsüzler başlıyor ama oynayan fazla kişi olmmadığı için fazla ilerlemeden tekrar bırakmak zorunda kalıyorlar malesef

3-)oyunda dikkat ederseniz artık sadece güçlüler oynuyor onlardan başka oynayan yok hep savaş hep savaş kimse gelip yardım etmiyor bile

4-)oyunu dostlarla arkadaşlarla oynarken güzel tek başına fazla sarmıyor benim görüşümce mesela tek başına talon kesmek mi zevkli yoksa toplu halde kasılmak mı low yapmak mı görev yapmak mı ???

5-)darkorbitin yeni çıkarttığı etkinlikler artık eskileri kadar eğlenceli değil sadece güçlüler için çıkarılmış darkorbit yöneticileri bile biliyor artık güçsüzlerin oynamadığını o yüzden görevleri tek yönlü çıkarıyor sadece güçlülerin yapacağı yönde örnek olarak ise yeni çıkan kararsız lf 4 etkinliğindeki buzul kapısını örnek göstermek istiyorum kapıdaki yaratıkları full flax lf4 ü olmayan güçsüz eliti olmayan biri kesinlikle yapamaz 2 3 k vuran çara yapma şansı vermiyorum ama 5.yılda olması lazım bir etkinlik kapısı getirmişlerdi zordu ama 4 türlü verdikleri şamandan birinde vuruş birinde kalkan birinde dp birinde ise npc nin vuruşunu yuzde doksana düşüren bi şaman vermişler yinede yapmıştım

6-)oyunda son 2 3 yılda olan etkinliklerden tiksinir hale geldim hatta neredeyse hiçbirine katılmadım bazı kişilerinde benim gibi katılmadığının kanısındayım

7-)eskiden x2 de streuner lordakia kesen phonixler yamatolar :D
    x4 de sibelon kesenler grup halinde bos sibo kesenler
    x5 deki lordakium gruplarını
    x6 da çok fazla cubiciler
    x7 de talon grupları portalda kesenler :D:D
    5-2 de grup halinde korsan kesenleri hatta 5-1 de bile vardı bunlar
    4-5 de kasılanlar uber kesenler
    görev yapmak için gruplar kurulurdu bu gruplardan arkadaşlıklar dostluklar doğardı hatta bazen bunlar aile bile olurdu ben bu zamanları özledim

:cool:server birleştirildikten sonra da etkinlikleri 2 yönlü yapın hem güçsüzler için hem güçlüler için ödülleri de ayrı ayrı olsun yeni başlayanların hemen bırakmaması için

9-)darkorbit yöneticilerine soruyorum oyunun açıldığı tarihten itibaren online oynayıcı sayısını istatistik olarak çıkartsınlar 2017 yılına kadar yıl yıl çıkartsınlar ((örnek olarak 2011 de ortalama online oyuncusu günlük 2 bin 3 bin))sonra baksınlar 2013 yılına kadar yükseliştedir ve yükseklerdedir ama 2014 den sonra bu rakam aşırı derecede düşmüştür((örnek olarak 2015 de ortalama online oyuncusu günlük 500 ila bin arası)) bunun nedenini araştırsınlar kesinlikle hataları kendilerinde bulacaklardır.

10-)artık herşeyi paraya yönelik yaptılar tamam para kazanmalarına kızmıyorum bu adamlarda buradan kazanıyorlar parayı ama şimdi pet tasarımına para verilirmi özellikde yok sadece görüntü tamam parası olan verir ama parası olmayan ne yapsın sen sadece indirime katlayıcıya vipliğe para getir zaten varda ona lafımı çıkartmam zaten paralıda böyle şeyler çıkartıp para kazanacağına git şöyle bir paket çıkar geminin hızı 2 haftalığına yüzde 20 artacak diye paket yap buna para al anlarım ama oyun içindeki gemilerden tasarımlardan herkes faydalansın veya kalkanın 2 haftalığına yüzde 15 artacak de 15 tl ücret koy

11-)sadece tr serverleri için geçerli değil fransa italya ingiltere iskandinavya global amerika gibi serverlerdeki Türk oyuncuları tek tek tespit edip isteklerine göre tr serverlerine yerleştirilmesini rica ediyorum

12-)lütfen bunu okuyan herkes olumlu yönde oy verirse sevinirim çok büyük ilgi görürsek darkorbitin merkezine ulaşabilir ve oyuncuların istediği şeyler yapılabilir arkadaşlar güzel vaktiniz aldığım için özür dilerim hepinize herşeyden önce bu bir oyun bunu unutmayın hepinize iyi oyunlar iyi forumlar :D:D:D

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 28 Ocak 2017
    =C=E=Y=L=A=N= ve ~Fight4FreedoM~ bunu beğendi.
  2. Merhaba ,

Bölümde daha önceden açılmış benzer konular mevcut ve arama yaparsanız bulabilir desteklerinizi devam ettirebilirsiniz.

İyi forumlar.

3. konuyu okumadan başlığı görüp +1 ledim :)

4. Demek Birleştirilsin İstiyorsun. Şuanda 20 goliat 1-6 portun önünde bekleyen 2 tane adam var diye porttan ayrılamıyor.
    Ayrıca Normal Zamanda Devolariumu çalmak için uğraşanlar var çok oyuncu olursa olunca talonu çalmak için ne yaparlar sen düşün.
    Çok Saçma Olur. Hiç Kasılamazsınız -1

5. reis hangi serverde oynuyorsun oynadığın server çok kalabalıksa sıkıntı yok ama oynayan kalmadıysa mecbur birleşsin istiyorum mesela şuan tr1 x7 haritasına git 2 3 kişiden başkasını bulamazsın onlarda elit bos kesiyorlar güçsüz kimse yok talon çalması veya devo çalmasıda kolay bişey değil saana beyaz yakan bişey bi anda kırmızı yakıp ödülü vermez he şu manada çalarlar diyorsan haklısın sana sıkar adam sen kaçarsın o ara talonu çalar onada yapacak birşey yok malesef ama düşüncene saygılıyım ilgi gösterdiğin için teşekkürler

6. PAŞA01

PAŞA01 User

merhaba,
    server degişimi için bence gemilerin tp+rutbe puanı sııfrlansın gemideki her itemin yarısı kadar misal 60 lf4 var 30 unu götursun 31 lf4 var 16 götursun +++ uridumda sıfırlancak ++ credi %50 düşcek
    onun dışında her serverin yapısı farklı olduug için haksız kazanç dogar .

7. dubleboy96

dubleboy96 User

çok haklısın oyun git gide dahada sıkcı oluyor sanki yapacak bişey kalmadı gibi öncede haritalar gözümüzü doldururdu şimdi herkez aşırı güçlendi düşük kalanlar bişey yapamıyor

8. bu açıdan hiç düşünmemiştim ama serverler birleşince şöyle bişey olur mesela tr 1 ile tr 2 birleşti diyelim tr 2 deki generalin rütbe puanı şerefi ve tpsi yüksek tr 1 deki general bir alt rütbeye düşecek ona yapacak bir şey yok yorumun için teşekkürler

bak sende farketmişsin gerçekten artık yapacak bir şey kalmadı oyunun çevresi iyice daraldı eskiden adamları tanımazdım o kadar fazlalardı ki şuan neredeyse tr 1 deki çoğu niki tanıyorum güçsüz kalmadı oyunda vakit geçirmek için x7 ve x6 ya gidiyorum yine kimse yok ben sadece oyuncu sorununu çözmelerini istiyorum eskisi gibi çok oyuncu olsun istiyorum :D:D:D hayır sende güçsüzsün bu konuyu ondanmı açdın dersen cubiyi falan rahat alıyorum güçde sorun yok ama yeni insanlarla tanışmak istiyorum kasılmak istiyorum onlarla
    mesela şuan bir klan kursam 5 6 kişi anca bulurum bundan iki yıl öncesine kadar 20 kişilik bir klan kurmuştum ilk 100 e sokmuştum klanı ama artık sabrım kalmadı darkorbite kötü diyenlere kızıyordum ama artık bir yere kadar :D:D:D
    yorumun için teşekkürler

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 29 Ocak 2017

9. TAM Destek kardesim HErkes desteklesin Bende ozledim zor kasilmayi lf 3 eskiden 300 kusur m gidiyordu simdi 10 m yada phoenix le x4 takilmaca fln bende cok ozledim TAM destek INsallah olur cok iy olur

!!! Benim Fikrim Su Ortak Tek Server olsun
    Tum Var Olan serverlerden O servere degisim Imkani olsun ve o serverde oyuncu sayisi yazili olsun Boylece isteyen kendi Sv de oynicak isteyen de ortak SV de !!!

10. tr 1 serveri bomboş bunu dolu olan bir serverle birleştirebilirler ben bütün serverleri birleştirsinler demiyorrum zaten 5 ile 6 yıı kapatırlar 4 servere indirirler oyuncuları dağıtırlar düşüncem oydu
    yorumun için teşekkürler

11. birader sen varya benim demek istediğimi çok iyi anladın gerçektende oyuna yeni başlayanları oyuna bağlayamıyor darkorbit neden bağlayamıyor bilmiyorum ama beceremiyor zaten en büyük sorun kervanın yavaşa göre ilerlememesi :(:(:(

~Fight4FreedoM~ bunu beğendi.
  12. ΛKГEP

ΛKГEP User

AYNEN KRAKEN SANA KATILIYORUM +1

13. eywaallah akrep reis

14. dostum bende geçenlerde darkorbite gireyim dedim tr3deydim eic 2-6ya gittim hiçkimse yoktu boştu 2-8e gittim sadece 1 adam vardı sepromumu aldım baskına gideyim dedim 1-3e 1 2 kişi vardı onlarda ezikti sen serverları birleştirmenin iyi bir çözüm olacağını düşünüyorsun evet belki oyuna renk gelir yine pvp savaşları olur ama bu oyun asla eskisi gibi olmaz bence
    lf4 apis zeus havoc herkül geliştirmeler paran varsa oyna diyor oyun sana güçsüzler yine oynamaz oyunu bırakır yine güçlüler para yatıranlar oynamaya devam eder
    ha eskisinden tabi daha iyi olur mesela oyuna giriyom direk çıkıyom koskoca haritada 1 adam bile yok tek başına tallon kesmeyi düşün koskoca haritanın içindesin kimse yok resmen pveye döndü git bak youtuba 5 6 sene önceki videoları aç 350 bin görüntülenme felan şimdiklere bak 2bin görüntülenmeyi geçmiyor yani haklısın gerçekten oyunun sıkmasının sebebi bu oyuncu sayısının az olması güçsüzlere hiç savaş yapıp eğlenme hakkı tanınmıyor eskiden böyle değildi 31 lf3 8 ırıs birazda bo2 ile arge oh bitti al git pvpye eğlenirdin ama artık oyuncu sayısı fazla olsa bile keyfi çıkmıyor oyunun tek başına bir goli 300k sıkabiliyor savaşlarda eskisi kadar uzun sürmüyor değişen bişi olmucak yine güçlüler oynuycak ve daha önceden buna benzer birsürü konu açıldı ama hiç olmadı ama olsada ben oynayacağımı sanmıyorum 1 ay boyunca günde 5 6 saat oynadım 150k uri kastım 3 lf4 çıktı birazda zeta yaptım 0 havoc ve daha 1 ay önce 2 flax olan adamı gördüm bota koymuş gemisini fullemiş herşeye x4 sıkıyor emekle fullenmek imkansız artık bu oyun daha oynanılmaz oyunun seside gıcık zaten giriyon haritaya boş adam yok olanlarda herşeyi ful asla eskisi gibi olamaz bu oyun tadı kaçtı artık ama yinede evet verdim

15. yukardaki arkadaşın dediği gibi 1 adam geliyor dizmiş gemisini parayla 20 adam çıkamıyor portaldan kesemiyor

16. az önce bi adam geldi canı 30k kaldı benim gemimde ezik tabi 8 ırıs 7 lf4 24 arge ben hız konfisindeyim adam kaçıyor tabi adama x3 le aegisle 9k vuruyom adam sabla doldurdu kalkanını geldi beni kesti gemisi ezik olan oyundan soğuyor

17. fikrini değiştiren sebep nedir ???
    :D:D:D:D

x-Exotic_Arap-x bunu beğendi.
  18. bunun sebeplerinden birisi işte anlattığım gibi etkinliklerin tek yönlü yapılması yeni çıkan şeylerin paraya yönelik olması güçsüzleri oyundan soğutyorlar ama darkorbite diyecek birşey kalmadı sırf eski günlerin hatırasına oynuyorum buraya her birşey yazışımda duygulanıyorum eskiden kasıldığım günler gruplar aklıma geliyor ne günlerdi ya x2 x3 x4 adamdan geçilmezdi o zamanlar botlarda var tabi yemin ediyorum lordakia streuner bulamıoyordum x2 de herkes streuner kestiriyor tabi darkorbit bunu sonradan önledi çok iyi oldu oynanma oranı baya baya düştü ama yapacak bişey yok hile kullanımı adaletsiz güçlenme sağlıyor bu arada evet oyun için teşekkürler :D:D

yapacak birşey yok her oyunda kural böyle paran varsa en güçlüsün paran yoksa yıllarını heba etceksin ki en güçlüler arasına giresin
    darkorbite gelde bunu anlat zaten bazı etkinlikler ve yeni malzemelerle yeni gemilerle oyundaki güzel dengeyi iyice bozdular keşke hep 6.yılında kalsaydı darkorbit
    7.8.9. ve 10.yaşlarını kutlamsaydık :(:(:(

ya bu oyunda böyle güçlü olan az canı ile de olsa güçsüz olanı kesmeli bende senin gibiydim bir zamanlar çok patlardım hemde aşırı ama sıkıntı bu değil keşke yine çok patlasam tek sıkıntı oyuncu eksikliği daha çok oyuncu olsun onu istiyorum bazı haritalarda in cin top oynuyor :(:(:(:(:(

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 10 Şubat 2017
  19. benim ful gemim olsada oynamam artık eskiden pvplerde birsürü savaş olurdu artık adam yok ful olsan bile kesecek adam yok farkındamısın bilmiyorum bazı adamlar chate vs atmak isteyen bile yazıyor ve para yatırmadan fulleneceğimide düşünmüyorum zaten savaşlarda eskisi gibi değil çok sürmüyor adamlar 2 3 saniye sıkıyolar birbirlerine portaldan atlıyorlar ama şu 2011deki oyuncu sayısıyla şuanki oyuncu sayısını öğrenebilsek iyidi

20. şuan 2011 deki oyuncu sayısını öğrenmeye çalış bide şuankisini fark belli şuan daha fazla derler doğruda söylüyorlar çünkü oyunu bırakanların hesapları duruyor silinmiyor mesela şuan 95 mlyon üye var o zamanlar 75 mlyon diye hatırlıyorum önemli olan online oyuncu sayısı bana bunu ortalama olarak getirsinler desinler böyle böyle arttı dicem ki o zaman devam edin güncelleme havuzunu dahi kapatın biz boşuna fikir sunuyoruz siz oynanma oranını çok artırmışsınız
    dediğin gibi artık kesecek adam dahi yok çette arıyorlar kesecek adamı sırf oyunu sevdiğim için bırakamıyorum İnşallah eski günlerine geri döner darkorbit başka hiç bir isteğim yok vslerde fazla sürmüyor eskiden bir vs 40 45 saniye şuan o derken bu derken 20 saniyeye düştü :D:D
    bide kaçış gemisi çıkarttılar tartarus diye çok gereksiz bir gemi kalıbı ve envanteri büyük olan gemiler yavaş olacak sperheaddan hzlı tartarus bazı şeyler oyunun dengesini bozuyor malesef :(:(:(

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.