Öneri bütün oyuncuların iyiliği için serverler birleştirilsin

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¯¯¯ЌЯΛЌ£И¯¯44¯® tarafından 27 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

serverler birleştirilsin mi?

1. serverler birleştirilsin

oy sayısı 55
    79,7%
  2. serverler birleştirilmesin

oy sayısı 14
    20,3%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. dostum bende isterdim oyun eskisi gibi olsun ama artık bıktım tallon kesmekten hani eskiden yine arkadaşlarım vardı okadarda sıkılmıyordum ama artık tek başıma haritaya gidip tallon kesmekten bıktım cubiyi kimse kesmiyo zaten artık ya bide hani oyuna giriyosun ya oyunun çok gıcık bi melodisi var x1den geçiyosun streunerle karşılaşıyon adam yok x2de eskiden ben strenuere tıklayamadan alıyordu adamlar bottan heralde ama ozamanki hal daha iyidi insan sıkılmıyordu şimdi x2den x3e geçiyim diyosun lordakiayla karşılaşıyon sadece adam yok baskına giden adamların vakti adam aramakla geçiyor zaten mesela benim gemim ezik diye ben x3e gidiyom baskına ama boş boş haritayı dolanıp geliyom farkındamısın sanki oyundan bi sessizlik var ? pvp falanda boş sabah 9da girmiştim (bunu cidden söylüyorum en kalabalık olması gereken haritalar boşdu) chate yazdım dediler dur daha sabahın 9u sonra akşam 5de girdim değişen bişi olmadı portalda 2 3 goli vardı okadar artık oyun sarmıyor yapacak bişi yok oyunda eskiden bi hedefim olurdu yazın çok kişi vardı arkadaşlarımla uri kasardım hedefim havoclarımı fullemek bol bol anahtar almak falan ama artık hedefimde kalmadı oyuna giriyosun boş her yer insanın kasılasıda gelmiyor ki bakıp çıkıyor yüzüne bakılacak hali yok oyunun sen şimdi sırf bir burgu uçuş düzeni için tek başına günlerce oraya gidip tallon mu kescen ? ve geçen yaz oyuncu sayısı aslında gayet iyidi tr3ün benim halimde olan birsürü orta halli gemiyle vs atardım bende eğlenirdim şimdi ubaya giriyosun bak benim rütbem 3 tane üst üste çubuk varya o karşıma binbaşı falan atıyor yazın böyle değildi benim dengimde adamlar atardı ama artık güçlüler oyunu bezdirdi güçsüzlere diyeceğim tek şey şu : Bıraktıranlar Utansın...

2. aynen öyle birader güçsüz olsamda dostlarla arkadaşlarla sarıyor bu oyun tamam hiçbir zaman klanım olmadı klana girmek istemedim ama hep yeni insanlarla arkadaşlık kuruyordum çok güzel oluyordu gerçektende bıraktıranlar utansın şuan havoçlarım falan ful tek hedefim herkulleri fullemek ondan sonra ne yapacağım ne için kasılcağımı sormuyorum ama kimi kascam kimle arkadaş olacam onu soruyorum gerçekten oyunda hedef kalmadı birader yapacak birşeyde yok artık bn oyunu sırf zevk için oynuyorum şuan arada giriyorum kutu topluyorum pala topluyorum o kadar bunların sebebi ise oyunda bir şey yapamıyom bari kapılarda yapayım çünkü tek orda eğlenebiliyom bir amacım orada var bir tek neyse yorumun için teşekkürler iyi oyunlar eğer açtığım bu konu çok ilgi görürse darkorbit belki birşeyler yapabilir :D:D:D

3. yakinda birlesir zatn durum ona gidiyor .D

4. İnşallah birleşir tek isteğimiz o :d

5. esmerlı

esmerlı User

öyle diyorsunda biz bunları boşuna mı yaptık o zaman fazla kasmayan adam bizden daha iyi durumda olacak mantıken

6. server değiştirme diye birşey çıkarsa yarıya düşürsün herşeyi çünkü keyfi olacak ama zorunlu hale getirirlerse ya bütün herkesde düşecek ya da kimse de düşmeyecek biraz karışık cümle oldu ama anlamışsındır İnşallah dedğimi :D:D:D

7. Tr5 oyuncuau olarak serverimi seviyorum kapanmasını da iatemiyorum serverime dokunmayın benim :D şaka bir yana eskiden oyunu bırakmadan önce gemi patlayınca tamir için uri ödüyordun herkes phoemix ile takılır dı 10 kişi sibelon kesilirdi ama artık kendi şirketinden adamlar sana sıkıyor 10 iris havoc adam 8 iris adamı(ben) kesiyor bigboy ile kasıldığım günleri özledim :D ama server birleştirilmesi fikrine karşıyım palada ki insan sayısı artacak toplaması zorlaşacak. -1

8. dostum oyuncu sayısının azlığından serverları birleştirdiler buda bigpointin oyunu bence bundada birleştirmeleri lazım bak ben geçen yaz öyle bi oynardımki çok keyif alırdım çok adam vardı ama artık gerçekten sıkıyor palaya gidip patlamayı cubi keserken mmoluların gelip bizi kesmesini özledim cidden
    bak benim arkadaş listemde yüzlerce insan var açıyom hepsi kırmızı hepsi bırakmış oyunu bu oyunun sonu iyi değil ben yeni bi konu açcam en kalabalık server hangisi diye ilgilenirseniz sevinirim bi öğrenelim en kalabalık server hangisiymiş

beyler az önce boyutlar arası savaş diye bişiye tıkladım 1 dakka sonra bi yere atadı 15 20 kişi bizim eicliler karşıda 15 20 kişi vrulular harikaydı birsürü toplu savaş yaptık ubada 1 vs1 güzel olmuyordu bunda toplu savaşlar oldu çok hoşuma gitti herkes birbirine sıkıyordu ne zamandır istediğim şey gerçekleşti sonunda elitim yok diye çok vuramadım ama olsun baya eğlenceliydi beni darkorbitde geri döndürdü şimdi biraz kapı açmaya çalışıp elit yapcam aşırı güzeldi kendime konfide yaptım hız konfimde x4le 22k falan vuruyom kalkanımda 200k inşallah serverlarda birleşir güzel olur oyun

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 10 Şubat 2017
  9. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Boyut savaşları ile ilgili geniş bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar.

10. teşekkürler hepsini okudum bu arada istediğiniz kadar patlayın ırıslarınız hasar yemiyor beyler

JUPlTER bunu beğendi.
  11. Önerine katılıyorum geç olsada mesela eskiden nasıl cubi kesiyorlarmış diyince açıyorum puregewaltı mazi canlanıyor :) Eskiler ah eskiler bari serverlar birleşsede GA 1 de normal gemilere yardım etsek İNSAN YOK İNSAAN MAP BOMBOŞ

12. Kesinlikle birleştirilmesin. Hem rütbe açısından hem de yoğunluğun daha da artmasından rezalet bir şey olamaz. Bunu aklına getirenleri anlamak mümkün değil. Asla ama asla birleştirilmemeli. Bütün oyuncuların iyiliği için BOT LAR TEMİZLENMELİ VE SERVER LER BİRLEŞTİRİLMEMELİDİR!

13. Hayırlı olsun en yakın yeniliklerden biri bu olacak. Boş sunuculardan bıkmıştık.

Ancak unutulmamalı sadece sunucu birleştirme yetmez, oyuna yeni oyuncu katılamıyor.

14. kaos*06

kaos*06 User

eğer o günleri özlediyseniz ozaman gözünüz aydın diyelim..artık botlar geri döndü ve haritalarda streunerin daha göremeden yok olduğu anlar tekrar yaşanıyor..umarım zevk alırsınız...

15. oyunda etglik olsa fazla kisi kalmadi tr1 bos cekiyor tr1 de cok kisi yok suan hitac var hep ayni kisiler ayni oyuncular oyunda zevk tad yok dediginiz rutbe yakalamak zor benim su 1ay da 15 kisi oyuna birakdi para veren kisilerdi ben bile gunluk 1 saat giriyorum diger oyuna geciyorum oyunda amanc yok hedef yok siralamalar bile 2 yildir ayni :)) anyi kisi birinci ayni kisi 100 kasan giren para veren yok oyun da savas adam olmadikdan sonra ise yaramaz kapi yapiyorduk pazar gunleri yapiyoruz oda canin istersen eskiden x3 beklerdik pazar gunlerini kacirdimi mail atarik yarin ciksin diye .))) onun bile zevki kalmadi
    server birlesmesi iyi olur oyuna aksiyon zevk gelir rutbeler duzelir ama ama bunla bitmiyor
    kutu olayi cozulmesi gerek
    yakalama porgamlari iptal olmasi gerek
    ya degilse bir anlami olmaz

en onemlisi ozelik olayi sacmaligi 15 dakika cikmasi gerek
    low kapisi kapalmasi

Son düzenlenen: 5 Nisan 2017
  16. bende tr1 de oynuyorum zaten tr1in bu halini gördükten sonra serverlerin birleştirilmesini istiyorum çok sıkıcı bir hal almaya başladı etkinliklerde aynı isimler var hep dediğin gibi 1 saat hitacda kaldım hep aynı isimler
    zaten son 3 4 yıl içinde tr 1 de 20 tane klan var başka klan yok sadece bu 20 klan oynuyor oyunu feyz real hit jag böyle klanlar başka yok
    en iyisi birleştireceksin 6 serveride 3 er 3er bak o zamna millet nasıl oynuyor bi aralar tek sıkıntımız botlardı x2 x3 de yaratık kesemezdik botlar yüzünden şimdi yeter ki onlar gelsinde yine kesemeyelim diyoruz :D:D:DD:

o günlerde olan etkinlikler bile güzeldii şimdi garip garip streunerler çıkarttılar yaratık çıkartcaksınız bari güzel bişey çıkartın millet uri falan kassın x2 de değişik streunerlerden başka hiçbirşey yok şuan gerçektende o zamnki darkorbitin güzelliği bir başkaydı etkinlikleri bile başkaydı okuldan ewe geçsemde hemen etkinlikleri yapsam diye sabırsızlanıyordum artık oyunu koca aralıklarla bırkaıyorum geliyorumki kaldığı yerde saymayı bırak geri gitmiş :D:D:D:D:D
    innşallah düzelecek bu oyun benim içimde öyle bir umut var 2 yıl sonra insanların seveceği bir hal alacak içime doğuyor :D:DD:D:

botcularda giderse eğer darkorbitin para kaazanacağı hiçbir oyuncu kalmaz bu saatten sonra zaten darkorbiti besleyenler botcular adam 1 aylık bot alıyor 1 aylık katlayıcı ve vip darkorbit burdan kar ediyor eğer o adamı temizlerse banlarsa nereden para kazanacak hadi 4 yıl öce ibot falan vardı orda güzel bir temizlik yapmıştı anlarım oyuncu sayısı fazla ama şuan oyuncu sayısına bakarmısın kimse yok oynayan çok sıkıcı bir hal almaya başladı bence darkorbit yeni reformlar getircek ileride en önemli reformı ise sunucu birleştirilmesi olacak

eskiden oyuna üye olurken tr 4 serverinin yanıdnan tavsiye yazardı online üye sayısına bakarak diyelim server sayısını 3 e indirdiler en az oynayan oyuncu serverini tavsiye yapacaklar ve etkinlikleride güçsüzlere göre yapacaklar eğer güçlülere göre yaparlarsa başlayan oyuncuda bırakır gider zaten oyun çok zor diye

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 5 Nisan 2017
  17. bencede kesin olarak artık serverler birleşmelidir +1 eline sağlık adam üşenmeden yazmş :D

18. Dilerim ki inşallah böyle rezalet bir şey olmaz. Olacaksa da kesinlikle seçenek sunulmalı bulunduğunuz sunucu da kalcak mısınız kalmayacak mısınız diye. Ayrıca BİGPOİNT in kazancını neden sizler düşünüyorsunuz? Eğer bundan çıkarınız varsa ve botlara bu şekilde destek veriyor ve hatta sizde onlardan biri olarak veya olmayarak onların yanında duruyorsanız elde ettiklerinizin hepsi haram olsun.

Yazdığım ne varsa hepsinin arkasındayım. Bugüne kadar yazdıklarımı herkes inceleyebilir. Tek bir laf edecek kişinin çıkmayacağından eminim. Ben hep doğruları savunup açıklanmayanların üstüne gittim ve bu sebepten kimi ADMİN lerce onlarca kez banlandım (Zerre hakaret yok). Hatta DarkOrbit Facebook Resmi Sayfasında bir gönderiye yaptığım yorumda JPA ile ilgili bir şeylerden bahsettim diye sayfadan yasaklandım. Her şekilde engelleme mücadelesi verebilirler. Ama inatla söylüyorum yılmayacağım.

BOT larla para kazandıkları müddetçe ne sen ne ben ne başkası (Oyunu açıksız, bugsuz, hilesiz, programsız yani hakkıyla oynayan oyuncular olarak) zerre zevk almayacağız. Bu şekilde devam ettiği müddetçe de DarkOrbit in kazandığı tüm paralar ve hilecilerin arkasında durdukları her saniye onlara haram olsun!!!

Son düzenlenen: 5 Nisan 2017
    org2BordoGüç bunu beğendi.
  19. gercekden sana katiliyorum bak gecen gun etglikde adamlar direk bann attilar demeki bot kulanan oyunculari tutuyor bunlar neden ola bilir sence indirim vip katlayici demi cok haklisin

org2BordoGüç bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.