Öneri bütün oyuncuların iyiliği için serverler birleştirilsin

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¯¯¯ЌЯΛЌ£И¯¯44¯® tarafından 27 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

serverler birleştirilsin mi?

1. serverler birleştirilsin

oy sayısı 55
    79,7%
  2. serverler birleştirilmesin

oy sayısı 14
    20,3%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. valla birader bilmiyorum ama güzel şeyler olsun artık yani oyunun geleceğini düşünüyorum bazen diyorum bu gidişle oyunda fazla kişi kalmayacak biz napcaz diye düşünüyorum oyunumu kapatacaklar diye ddüşünüyorum ama herkes için hayırlısı olur İnşallah

2. server birleşmesi sıralama ve rütbede aşırı derecede değisıkliğe gider bu nedenle birleşmesini istemem.

3. siralama rutbe birlestikden sonrada devam eder server birlemesi demek ilk 200 kadar albay kurmay albay dolu olacak suan tr1 bos tr2 bos tr4 bos tr5 bos tr6 bos
    eskiden pvp savaslari olurdu simdi oda yok hep ayni kisiler ayni klanlar suan birakanda cok oyunu
    4,1 4,2 4,3 dolu onlar kutucular kutuyu kaldirsinlar onlarda yok misal daha rutbe siralama olsa ne olur olmasa ne olur
    tr1 de siralama 2 yildir ayni .)) 1ci beli 100 beli degisen kasan yok .D

4. yav beyler ben sizi anlamiyorum bu rutbe merakiniz nedir hani herseyiniz full+ fullse oyunda yapicak bisey bulamyorsaniz hadi neysede bence rutbe kasmak kadar sacma bisey yok bi mantigi yok yani

5. Oyunun geleceğini düşünmenizin nedeni nedir? Bu oyunun yapımcısı, yöneticisi falan değilseniz siz neden bunu kafanıza takıyorsunuz?
    Ayrıca fazla kişi kalmayacak demişsiniz. Zaten fazla kişi yok. Şimdi var diyenler olacak bende şöyle cevap vereyim 50 oyuncunun 47-48 i bot 2-3 ü harbi oyuncu. Ben ordaki 2-3 e bakarım.
    SUNUCU BİRLEŞİMİ kesinlikle olmamalıdır!

6. JADEC.©

JADEC.© User

Oyun oyun olmaktan çıktı zaten. İnsanlar girelim sohbet edelim o sırada biraz yaratık keselim adam keselim diye giriyor. Şahsen ben öyleydim. Kimisi de sıralama için, rütbe için giriyor. Herkesin önceliği farklı tabi fakat DarkOrbit'in önceliği sanırım botçular ve para yatıranlar.

7. oyunun geleceğini niye düşünmeyim tamam bir kazancım yok ama ben bu oyundan zzevk almak istiyorum sen neden sunucu birleşmesini istemiyorsun demek ki zevk almak istemiyorsun 2 3 tane kalsın oynayan istiyorsun belki sende bot kullanıyorsundur

8. Zevk almayı senden çok istiyorum ve zevk almasını senden iyi biliyorum. Botu kullanan herkese karşıyım. Emek hırsızlığı yapan herkesin elde ettiği şeyler haram olsun diyorum. Sunucu birleşmesini istemememin nedenini söyledim. He eğer çok istiyorsa birileri (birisi sensin) onlara özel olarak TR7 sunucu açılabilir ve hesaplarına giren kişilerden sadece isteyenler oraya geçebilir. Bizim sunucumuz zaten kalabalık cubi falan boş kalmıyor. Daha da sık boğaz olmaması için asla ve asla sunucular birleştirilmemelidir. Eğer olursa aldığımız ufacık zevkte kalmayacak.

Hangi nedenle zevk almayı istemediğime ulaştınız gerçekten anlayabilmiş değilim. He eğer istemiyosam neden oynayayım ya da neden yorum yapayım? Olumsuz eleştiri görmek istemiyorsanız dile getirirsiniz bende daha fazla canınızı sıkmam. Ama bir daha ne siz ne başkası suçlama niteliğinde mesajlar yazmayın. Her şeyin saygı çerçevesinde kalması herkes için daha hayırlı olacaktır. Lütfen bunun dışına çıkmayın.

9. benim sana biraz sert çıkışımın sebebi önceki yazında bana şunu demişsin sen darkrobitin yöneticsimisin oyunun geleceğini düşünüyorsun benim düşünme sebebim senin gibi bencil olmamam değil ben eğlenirken benim gibi oynayan başka insanlarında eğlenmesi oyunun geleceğini düşünmem ben 18 yaşındayım ve en az 8 yıldır bu oyunu oynuyorum ilk zamanlarından beri varım ben o yüzden oyunun daha iyi olmasını istiyorum koskoca 8 yılı devirdik ilerde bi 10 yıl daha devirmek istiyorum daha sonra bir 10 yıl daha oyunu sevdiğim için oyunun iyi olmasını istiyorum sen burda kötü eleştiri yapmıyorsun konuyu eleştirmiyorusun direk beni eleştiriyorsun dediğin gibi konunun dışına çıkmayalım.

10. Yorumum tamamiyle sunucular ile ilgili dediğiniz konu hakkında. Sizinle aynı durumdayım. Oyunun geleceğini düşünme konusuna gelince biz aldığımız tadı alamıyoruz. Eğer eskiysen hatırlarsın bi 3 yıl öncesini. En güzel zamanlar o zamanlardı. Ben de en az senin kadar bu oyun üzerinde emek verdim ve oyun da hile falan olmadıkça seve seve emek vermeye de devam ederim. Ama işte hilelerden dolayı seve seve kısmı olmuyor. Sen ve ben bunu istiyoruz ama ben sunucu birleştirilmesine karşıyım. Bundan başka bir şey anlamayın. Sizi tanımıyorum dolayısıyla sizi eleştirmek için yeterli bilgiye sahip değilim ve ayrıca konu sizi eleştirmek değil düşüncenizi eleştirmek. Bu benim kendi görüşüm. Bu şekilde anlamak istiyorsanız sizin tercihinizdir. Ama hakikat bu :)

11. siz yada biz demeyle olmuyor merkez ne kadar yok desene inanin bu is olacak cunku oyunda aksiyon yada zevk yok oyunun kalitesi dusdu rutbe olayi mazidir unutmayin siralama her hafta cikan bir etglik var birde yuzde 70 cikario olayi bitiyor suan merkez sadece gelire bakiyor oyuncu hile yapmis acik kulanmis inanin umrunda degil eskiden oyuncu onem veriliridi hile oldumu gerekn yapilir di simdi ise zor orenkmi haritlara bakin pvp olayi cozersiniz adamlar aliyor indirim vip katlayici olay bitiyor o yuzden oyun da oyuncu kalmadi
    suan tr1 de birakan birakana ben sayamiyor kac kisi birakdi inanin herkez baska oyunlar geciyor ben bile gunluk 5,6 saat girerdim simdi gunluk 1 saat anca geliyor cunku zevk yok kimse ne yapam 4,2 girem kutucu kesimi ne zamana kadar kesecen

birlesme olmasa inanin acik soyliluyorum darkobrit biter suan duruma ona gidiyor

12. uzun bir süre sonra oyuna girdim. oyun bomboş :S. Tek tük adama denk geldim onlardan da apissiz,zeussuz olanı yok maşallah. 8 iris ful lf3 le açık ara en güçsüz gemi benimkiydi :S.Hala bunun yapılmaması çok saçma

13. az kaldı ama yapacaklar söylenene göre çok zor birşeymiş :D yaz başında inşallah svler birleşmiş olacak :D

14. Umarım yaparlar. Ha tabi oyun eski dönemlerine döner mi dersen bence zor. Çok fazla oyuncu kaybetti ve bir yerden sonra gelişmek için para vermek şart.Zaten oyuna uzunca bir süre ara verme sebebim de buydu üniversiteye gideceğim yaz boyunca 2-2.5 ay günde 12-13 saat deli gibi kasılmama rağmen neredeyse hiçbir gelişme elde edemedim. Yani tamam para veren gelişsin eyvallah da yani ben belli bir seviyeden sonra gelişmekten umudumu keseceksem açıkçası oynamanın da pek anlamı kalmıyor. Açıkçası bigpointin oyuncuları geri kazanması için yapması gereken çok şey var bence. En azından başlangıç için bir adım olur.

15. Serverlar birleşirse bu imkanın sağlanacağını düşünüyorum yoksa oyuncular ardındaki fark çok aşırı...

16. önce oyuncuları bir araya toplamalı yoksa adam serverde tek başına güçlü olacaksa ne anlamı kalıyor sonra çok ödül veren güzel etkinlikler getirecek ardından googleye veya sosyal medyalarda kenar reklamları verecek o zaman oyuın eski ihtişamına döner yoksa bu seviyede sadece oyunun eskileri oynar yenisi geldiği gibi 1 saat durmadan gider :(

Shadow.sword bunu beğendi.
  17. en sonunda darkorbit serverler birleşsin diyenlerin sesini duydu ne zaman birleşecek bilmiyorum ama sonuç olarak birleşiyor :D :D :D
    benim tahminimce yaz başında bir etkinlik çıkaracaklar yaratıklara karşı konuusu artık bir olma zamanı geldi falan filan olacak inşallah bol ödüllü etkinlik olur bide eğlenceli olur inşallah görevler sıkıcı ve zor olunca ödülüne rağmen yapasında gelmiyor :D :D :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.