BÜYÜK HAKSIZLIK

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve IICengizhaNII tarafından 13 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar dün hesabım bot kullanımı nedeniyle banlandı. Durum şu ki ben yaklaşık 3 haftadır aktif olarak oyanamamaktayım. Son 1 haftadır da sadece günlük giriş bonusu için girip çıkıyorum ve hesabım banlandı. Burda büyük bir yanlışlık ve bana yapılan bir haksızlık mevcut.
    Modum lütfen supporta bildirin diyerek konuyu kilitleme. Ben burda bu konuyu tartışmak istiyorum biri bana mantıklı bir açıklama yapana kadar. Kilitlersen tekrar açacağım hesabımı engellersen yeni açar tekrar yazarım ama bu işin peşini bırakmam. O kadar emeğim ve param heba oldu. Hakkımı arıyorum diye support tarafından tehtit dahi edildim. Bu kimsenin yanına kalmayacak.
    Arkadaşlar bugün benim başıma gelen yarın sizin de başınıza gelebilir lütfen duyarlı olalım ve tepkimizi birlikte gösterelim.

2. Mαтαdor

Mαтαdor User

Eğer gerçekten böyle bir durum varsa hakkını sonuna kadar savunmalısın. Ama sana burdan yardımcı olacak kişi bulamayabilirsin oyüzden supportla iletişime geçmelisin.

IICengizhaNII bunu beğendi.
  3. olmazbu

olmazbu User

evet arkadaşım. benzer olayda benim başıma geldi. oyunda kendi halimde oynarken oyundan düştüm ve bir daha giremedim bot kullanılmıştır diye hesabımı kapatmıslar. tarama sistemleri bozuk olmalı. ayrıca oyunda bir çok kişinin hesabı kapanmış. ve su herkezin dikkatini çekmiş olmalı ki tr1 server ında dun kapatılan hesaplarda en cok dikkat çeken kişiler;
    HELL_ANGLES_28
    ČЯЦSΚIПGΣVΣЯ™¬
    kişlerdi. bu kişiler dün oyundan her yerde silinmelerine rağmen bugün geri gelmişlerdir. belli ki bu oyunda adam seçme ve parası olan oyun adminlerini satın alıyor ve her türlü oyunu oynaya biliyor.

ARKADAŞLAR LÜTFEN TEPKİSİZ KALMAYIN. SİZ KENDİ HALİNZDE OYUN OYNARKEN BİRİLERİ OYUN ADMİNLERİ İLE YAKINLAŞIP İSTEDİĞİ HİLEYİ YADA PROĞRAMI KULLANIYOR.

4. Evet kesinlikle bu olay benim başıma gelse çıldırırım senin halinide anlıyorum

5. Supportla iletişime geçtim otomatik cevaplar dışında doğru düzgün ilgilenilmedi bile. Alman supportlarla da iletişime geçtim onlardan geri dönüş bekliyorum. Burdan yardımcı olacak birini bulamasam bile kamuoyu oluşturup en azından başkalarının canının yanmaması için uğraşacağım.

6. Başkasında şifren varsa o da koymuş olabilir.araştır.

7. Bir ayrımcılık olduğunu bende düşünüyorum. Bizde bu oyunu oynuyoruz arkadaşlarımıza tavsiye ediyoruz para yatırıyoruz ama karşılığı bu.

Yok hocam benden başka şifreyi bilen biri yok tek başıma oynuyorum. Ortak oynasak dahi hesabımla böyle hilelere başvurulmasına izin vermezdim.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 13 Mart 2014
  8. Merhaba ;

Şikayetinizi Support'a yapınız.

Kilitlenmesi uygundur.

Keyifli Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.