BUG BUG BUG BUG BUG BUG YETTİ ARTIK !!!!!

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ramires tarafından 3 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ramires

ramires User

Yetti artık yetti alphaylan betayı açtım kamikase 3 ümle ne patlatıyorsam hiç bir canavardan ödül gelmiyo gelmiyo gelmiyo !!! bunun yüsünden kaç bin uridium kaybettim supportta defalarca mesaj attım hala bisim hatamıs değil diyo sisin hatanıs değilse bu kimin hatası he kimin !!!

2. Yavaş kardeşim. Büyük ihtimalle teknik bir bug olabilir. Bunu (varsa) Teknik Sorunlar bölümünde tartışabilirsin.

3. haklısın kardeşim bnde 1-5 te toplayıp kamikaze atuyorum 10 dk topluom atsam kamikaze 500-600 uri vfercek ama patlamıolar direk kayboluolar uride vermiolar buna en yakın zamanda bi çözüm bulmaları lazımm...

4. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Supporta yazdıysanız size verilen cevap esastır. Bu konuda yapabileceğimiz bir şey yok maalesef.Lütfen kapılarda yaratıklara pet atmadan önce bir kaç yaratık elle kesiniz.

İyi forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.