Bug Ceza Süreçleri

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve Ripemaη tarafından 28 Eylül 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Ripemaη

Ripemaη User

Suan Turkıye-1-5 serverınde ılk 20 de 3 tane buglu gemı var sadece bu bıldıklerımız.Bız saatlerce stroke ve mindfire behemoth keselım rutbe kasalım adam bır bugla bızım kastıgımızın 10 katını kassın bu adalet mı ? Ne zaman bunların sonu gelecek ? Seprom,obsidyen vb. gıbı bugları gectık ama tp ve sp bugu gercekten bız oyuncuların zoruna gıdıyor.Ya bunların sonu gelınmelı yada tamamen kapatılsın su oyun sızde kurtulun bızde..Ben aylık 400 lıra harcıyorum bu oyuna nerede benım hakkım ???

malkoç34 bunu beğendi.
  2. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Yapılan buglar ve profil bilgileri ile birlikte Support Takımına iletiniz. Forum Kanalında işlem yapamıyoruz. Hesaplarda bug olması durumunda log kayıdı eklenerek Merkez Ekibe iletilecektir. Ülke Takımlarının BUg/Bot işlem yetkisi halen bulunmamaktadır.

İyi Forumlar Dilerim.

3. Viraaa

Viraaa User

bu buglar neden kapanmiyor?

4. byturbo_

byturbo_ User

60 gündür cezai işlem uygulanmıyor adam binbaşıdan kurmay albaya 2 günde kastı düşünün geçen hafta kasılan şeref kısmında 14 milyar şeref yanı 140m rütbe puanı var bu oyunu oynayan herkesin de bileceği üzere imkansız bir şey. ama arkadaş ceza yemedi ondan 1 ay önce yanlış hatırlamıyorsam temmuz ayında bug yapan bir başkası vardı keza aynı şekilde kastı o da ve bu arkadaş 2 haftalık giriş cezası ve şeref sıfırlaması cezası yedi ama gelin görünki anasayfada olan sıralama ''Değer'' denilen yer büyük çoğunlukla Tecrübe Puanından ölçüldüğü için arkadaş genel sıralamada serverde hala 30. sırada ve uzman yüzbaşı. Bence Bugmuş cezaymış hepsi formalite.

5. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Merkezin bir çalışma yapması lazım. Yazılımsal açıklıkları iletiyoruz. Üzerimize düşeni bizim yaptığımız kadar onlar da yapsaydı sorun olmayacaktı.

6. Ripemaη

Ripemaη User

Kac kere ticket atacagız ? 2 aydır adamlar sıralamada kac kez sıkayet ettık ve halen sonuc alınamadı.Tekrar merkez ekıbe mesaj attıgımızda resmen terlenıyoruz yok ıste bırden cok tıcket atmayın ıslemını gerceklemez vb. konusmalar duyuyoruz.Bu oyunu zorla oynamıyoruz,zevk almak ıcın stres atmak ıcın oynuyoruz ve bır cogumuz para yatırıyor.Ama goruyoruz kı adamlar para harcamadan sıralamaya gırıyor.Suan serverde belkı 100 bılemedım 200 tane hesap var Promethus ve BO3 kalkanlarının 20 sevıye olan.1 senedır bu ebedı kapısı gelmıs nasıl oluyorda bu oyuncular 54 adet pro lazerı ve 30 adet BO3 jeneratoru 20 sevıye yapabılıyor? Bunu nasıl oluyorda sıstem algılamıyor.Amacım reklam yapmak degıl ama ısım vermeden ornek verecegım baska onlıne oyunlarda oynuyorum ornegın bır oyuncu gorev yapmadan 1 gunde 2mılyar seref kasıyorsa dırek sıstem o oyunuyu algılıyor ve ıncelemeye alınıyor.Neden darkorbıt de boyle bır sıstem yok cok basıt bır sıstem yanlısmıyım ?Sızlerı sucladıgımız yok bızlerde bılıyoruz sızın kısıtlı yetkılerınız oldugunu fakat bu oyunu yonetenler bu durumu gormuyor mu cok merak edıyorum..Kolay gelsın hayırlı gorevler dılerım kusura bakmayın sızıde mesgul ettık ..

YARGU bunu beğendi.
  7. Tpehlevan

Tpehlevan User

Bundan yaklaşik 28 gün önce bu durumla ilgili konu açmiştim Tr 1 ve 5 serverinde anormal şeref bugu yapiliyor ama lakin yapilan bir yaptirim hala yok baktimki ceza yok dedimki bu oyun The end benim için 1 seneye gitmez oyuncu kalmayacak bu oyunda yakinda gümler bu oyun wesselam

8. tryhardD

tryhardD User

Beyler boşuna nefesinizi tüketiyorsunuz oyunu satın alan ekip değişmedikçe bir şey değişmeyecek. Çinli şirket oyuncuları soyup soğana çevirmek için almış oyunu, hareketlerinden bu anlaşılıyor. Tek çıkar yol oyunu bırakmak. Buradaki görevli ekibe gelince: Dedikleri gibi bir durum varsa ve seslerini duyuramıyorlarsa onların da görevi bırakması gerek. Çalışacak adam dahi bulamayacak hale düşmeleri gerekiyor, belki o zaman oyundan para kazanmak için oyunlarıyla biraz ilgilenmeleri gerektiğini fark ederler (pek sanmıyorum)

9. Siz halen bu oyunu oynuyor musunuz ? :D:D Artık ayda 1-2 sefer foruma girip botçular ve bugcuların hesabı kapatıldımı diye bakıyorum sadece (gerçi foruma girmeme gerek yok anasayfada rütbemi en az kurmay albay görmem lazım anlamak için. Eee aktif oyuncuların %90 ı bot kullandığı için geri kalanların içinde ilk 100 e girerim herhalde)

10. vaay çinlilere mi satıldı do

11. Viraaa

Viraaa User

onlar senelerdir birsey yapmiyor.bosu bosuna onlara hizmet edip vakit harciyorsunuz.vaktinize yazik.onlar hizmeti haketmiyor.

Son düzenlenen: 29 Eylül 2021
  12. adam dalga geciyor bi gün eice geciyor 9dan 5 e cıkıyor bi gün mmo geciyor 9 a düşüyor yeniden 5 e cıkıyor 1 hafta sonra 1.olur heralde sadece bunu bu gemide yapmıyor aynı vale klanında 6 gemi yapıyor 200.sıradan biri 30 da biri 2 ay önce 230 daydı 8.sırada şimdi ve daha önce de bütün aylık sıralama ödüllerinde 1.oldu ve ödülleri aldı yani banlama göremezsiniz adam zaten oyunla dalga geciyor yüzbası savas gemisi alıp acemi albay yapıp sattıklarını söylememe gerek yok sanırım

13. Cüneyt nickli gemi 1.sırada ve 2.sıraya 5-10 kat fark atınca mı banlancak acaba? cocuk zevkine şirket değişiyor yine sıra atlıyor

14. DraydiBoy

DraydiBoy User

:D:D:D::D:D:D::D:D Cüneyit sevdiğimiz bir abimizdi. janti adamdı, adabı giyinmeyi çok iyi bilirdi. mesela ben bilmem. TR4 ün çılgın cocuğu :D

15. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Gerçekten şu illegal programlar yüzünden bir arpa boyu yol alamıyoruz. Tek temennimiz bu sorunun çözülmesi ve eski günü birlik sorunlara dönmemiz. Bu konu ile raporlamak dışında yetkimiz bulunmuyor daha fazlası olsa şüpheniz olmasın herşeyi sonuna kadar yapacağımızdan. Tüm yapılan haksız kazançların farkındayız temennimiz kısa sürede düzelmesi.

Kesinlikle sonuna kadar doğrusunuz. :) Sorunlarınızı bize ilettiğiniz için kendinizi zorda hissetmeyiniz bizler sizleri temsil etmek için elimizden geleni yapıyoruz hep birlikte bu sorunu çözeceğiz.

İyi Uçuşlar!

Mecnunç bunu beğendi.
  16. Mecnunç

Mecnunç User

Elinize sağlık umarım düzgün eski bilek günlerine döner oyun

YARGU bunu beğendi.