Kutlama Bug Kullanıcıların Almış Olduğu Cezai İşlem

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve Dontforgetme tarafından 7 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Forum Moderator Team Darkorbit

  Merhaba,

  Defalarca belirtildiği üzerine; yapılan işlemlerin yetersiz olduğu belirtilmiş olup. Gerekli işlem incelemeleri talep edelmiştir. Spam cevap içeriği üretmeyiniz.

  İyi Forumlar.
   
 2. uzayl80

  uzayl80 User

  ben şimdi baktım benim servarda sırlama listesi dünde aynıydı bu günde aynı ilk 10 olanlar aynı yine aynı ben bişe anlamadım puan düşşse benim sıram az ok düşerdi yada yükselirdi okadar npc gemi kesmeme raamen değişen bişi yok
   
 3. *mhmtaykn*

  *mhmtaykn* User

  7 Ağustostan önce sıralamam aynıydı ama o gün herhangi bir değişme olmadı ban gelseydi yükselirdim sadece saçma sapan hesaplara ban gelmiş sıralama gemilerine dokunulmuyor bot ve bug yapsalar bile ben hiç kimseyi kötülemedim ama hiç kimse işini düzgün yapmıyor. Dün chatte TR5 de adam bot kullanıyor diyor ama ban hiç almadım 4 yılda bot sayesinde ilk 20 girdim dedi. Rütbesi tümgeneral o zaman ona ban atın nickini veririm ne diyorsun icraat olacak mı?
   
 4. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Forum Moderator Team Darkorbit

  Merhaba,

  Gereken [/report] işlemini yapmanız gerekirdi. Böyle bir itirafta bulunması durumunda oyuncu hakkında chat üzerinden gerekli cezai işlem uygulanırdı. Ancak belirtmiş olduğunuz durum şuanda yalnızca ithamdan ibarettir. Banlanan oyuncular sıralamadan olmaya bilir. Sıralama oyuncularının da bu bugu yapmış olacağı yönünde kanıtınız var ise Support Takımımıza iletiniz. Sistem tarafından gerekli cezai işlem uygulanmıştır. Bu sebepten ötürü de yine belirtilen durum ithamdan ibarettir. Şöyle bir durum var ki; belirtilen cezai işlemden Türkiye Serverlerinden cezai işlem alan oyuncular genel cezai işlemin yalnızca %2 kısmını oluşturmaktadır. Belirtilen TR serverlerinde cezai işlem alan oyunculan minimal düzeydedir.

  İyi Forumlar.
   
  OĞUZ-KAĞAN[TÜRK] bunu beğendi.
 5. *mhmtaykn*

  *mhmtaykn* User

  Bugculara neden yavaş ban cezası geliyor 10’dan fazla bug yapıldı hala 1 ayda 2 ban geldi ilki boş ikincisi biraz dolu ban oldu. Do ekibi bug konusunda aşırı yavaş ilerliyor berbat şirketsiniz.
   

Sayfayı Paylaş