Bug kullanımı ve banlamalar.

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve TheStormbreaker tarafından 5 Nisan 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
  1. Ortada çok çok büyük bir yanlış var. Büyük ihtimalle yapılmak istenen, "bak biz istediğimiz zaman banlama yapabiliriz, ona göre haaaa!!!" algısını oluşturmak. Ben PvP sevmeyen adamım çünkü karşımdakileri işaretlemek çok zor, hele hele malum tutucuyu açınca, dansöz gibi kıvırıyorlar, tutmakta zorlanıyorum. Chatten söyleyince de klasik ilkokul 2. sınıf bebesi gibi Ağlaaaa diyorlar. Gerçi şimdi onlar ağlıyordur ama maalesef bizim gibi oyuncular da mağdur edildi. Anladık, merkez ekip banlama yaptı ama kesinlikle büyük bir hata var. Bence olan şu ve olay şu şekilde akacak:
    1- Merkez, saati çok olanlara veya başka bir şeylere bakarak, genel bir ban attı.
    2- Oyuncular buna itiraz için supporta, gemi incelemesi yaptıracak.
    3- Uygun görünen hesapların banları silinecek veya silinmiş/silinecek şerefleri iade edilecek.
    4- Tren yaptığı kesinleşen ( ki vardı hala bunu kullananlar ) oyuncuların banı açılmayacak veya cezaları değişmeyecek.

Ben bu şekilde düşünüyorum. Hatırlayın, aylık takvimde de az bug kullananlara böyle bir uygulama yapıldı. Hele bir pazartesi olsun, göreceğiz bakalım.

( Bu arada, hala bir forum moderatörünün veya takımdan birilerinin bir şeyler yazmaması garibime gidiyor. Ortalık sadece oyuncular için değil, modlar için de karışık sanırım. )

2. Hocam ben 2012 yılında mı ne büyük banlamada banlandım. Supporta yazdım neyden nasıl banlandım diye bana verdikleri cevap 24 saaatte 20 saat online olmuşsunuz. Neyse sonradan buna dayanıp banlamanın mantıksız olduğunu anladılar herhalde gemiyi açtılar. Yahu ben istediğim kadar oynarım. HA haftada 168 saat oynadıysam neyse derim. En fazla oynama süresine dayanarak hesap paylaşımı deyip kapatırlar. Ama trenmiş vagonmuş bizi bozar. Külliyen yalan külliyen iş bilmezlik.

-TRASNFORMERS- bunu beğendi.
  3. Arkadaş, 24 saatte 20 saat oynamak mantıksız gibi görünüyor ama benim tanıdığım elemanlar vardı. Adamlar 3 kişi, hırs edinmişler, 8 saatlik mesailer halinde gemi oynuyordu. Ha bu olay, her 24 saat oynayan için geçerli değil, bot kullanan da mutlaka var ama bunu engellemenin bir yolunu da kendileri bulsunlar. Bak, milyarlarca seprom besleyen gemilerin, sepromlarını nasıl sildiler? Getirdiler Promethus görevleri, çat, gitti seprom besli mermiler. Böyle akılcı çözümler bulsunlar işte. Yoksa, banlamak en kolay iş.

4. korsanjack

korsanjack User

valla dostum sen inandın mı söylediklerine 8 saat hiç durmadan oynayacaklar ?

.RiMuRuRu. bunu beğendi.
  5. .RiMuRuRu.

.RiMuRuRu. User

direkt şahidim kardeş, ts de iken adamla görev yapıyorduk. Ha tabii arkadaşlar bu işi ticarete döktükleri için bu şekilde yapıyorlardı ki biraz araştırma yaparsan, oyunda böyle oynayan ( veya bota oynatan ) çok kişi var.

6. N/A

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 May 2023