Bug Oldu Aegıs Gıttı Yardım

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¯¯ĶłŁłÇ_BΣЧ¯¯[BURAK] tarafından 1 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Dun bır anda oyun kastı ve 1.hangarımda olan aegıs yerıne vega belırde bende bug olup oyundna gırıp çıkmam halınde düzeleceğn dusundum ve çıkıp gırdım ama duzelmedı sonra balansıma baktıgımda 01.02. 00:00Uzay gemisi Aegis satıldı.+ 625,000 C. bunu buldum ama ben kesınlıkle boyle bırsey yapmadım darkorbıt kendı kendıne aegısımın yerıne vega koymus zaten 2.hangarda aegıs var boyle ısmı olur lutfen duzeltın oyun hatasını bana odettırmeyın.Supporta attıgım mesajda daha dıkkatlı olun telafısı yoktur dıyor.Oyun bugunun neyıne dıkkat edebılırım :S ayrıca nası bır akıl 2.hangarımda olmasına ragmen 1.hangarımda aegısı satıp yerıne vega alırkı ? lutfen yardımcı olun

2. KARANLIK

KARANLIK User

Şuan oyunda teknik bir sorun var çalışmalar devam ediyor anlayışınız için teşekkür ederiz.Bir maduriyet varsa giderilecektir.Supporta bu resimle birlikte başvurursanız gerekli açıklamı yapılacaktır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.