bug ve asla ban almamak?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve memat155 tarafından 23 Aralık 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. memat155

memat155 User

tp bugu kullananlar banlanmıs ama seref bugu yapanlar hala devam ediyor
    eternalda bug yamayım grupla kasan gemiler hala aynı devam ediyor 40milyon tp ile general olan gemiler boyle kalacak mı?
    insanlar bu banlamaya güvenecekse daha da hiç oyuncu bulamazsınız rezilsiniz

2. oyuncu mu kaldı sadece bl de mind kesmeye calısan oyuncu bulursun o da 2 dener cıkıs alır oyun bitmiş :)

ALİBİNVELİ ve memat155 bunu beğendi.
  3. ℓαηeт

ℓαηeт User

bugculardan rutbeleri alip otoculara verdiler degisen birsey yok tutucu otocu birsey yok bu oyun oynanmaz artik vallaha yeminle giresim yok

ban atiyorsan bota
    ban atiyorsan tutucuya at
    iyi oyunlar

ALİBİNVELİ bunu beğendi.
  4. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Yapılan duyuruda banlamalar dalga halinde olacağı belirtilmiştir. Süreç beklenilmektedir.

İyi Forumlar.

heatcontrol bunu beğendi.
  5. smoonrise

smoonrise User

Oyunda birçok farklı tarzda oyuncu , maalesef tümü şikayetçi rütbe tutan savaşan görev yapan v.s Bot - Bug - Tutucu bu 3 adet illegal tümü için senkronize şekilde madur ediyor rütbeden kaçıp savaşmak isteyen yine illegal ile karşılaşıyor savaşmaktan kaçan yine aynı görev yapan yine aynı 0 dan başlayan yine aynı eski oyuncu olup yeniden oyuna dönen yine aynı sorunlar ile karşılaşıyor .

Yani sözün özü sadece Bug değil sorun tüm illegal oyuna müdahele edenler ve bunlara verilmeyen cezalar ile bunların engellenmeme / engellenememesi yada altarnetif cevaplar neler ise ...
    Eski Bug cezaları bile kendi içinde tutarsız adaletsiz ve karmakarışık şuan bile az çok ayrımı ile neyi hedefliyor merkez anlamak mümkün değil ! Beklenti GİŞ içerisindekileri sert katı bir şekilde uygulamaları ve bunları uygularken asla taviz vermemeleri ...

Gereksiz olacak ama yanlış anlaşılmaları engellemek için : TR ekibi ( Takımı ) Bot - Bug Tutucu için ceza veremediğini ve sadece rapaorlama yetkisi olduğunu biliniyor yada bu yetki konusunda oyuncuların bilgi sahibi olması lazım .

memat155 ve tryhardD bunu beğendi.
  6. tryhardD

tryhardD User

Kesinlikle yaşanan bu. PVP etkinliği geliyor, o malum klanlar hele o ebedi bugunu yapanlar gözlükleri takıp 4-5 gemi takıp haritaya sokmuyorlar haritanın öteki köşesinden sıka sıka geliyorlar. Haritaya görev yapmaya çıkıyorsunuz npc kesmeye orada oto pilotları size görevi yaptırmamak için elinden geleni yaptırıyor 3500 cubi görevini yaparken 3500'den fazla gemi kestiğimden biliyorum yeri geldiğinde 10-15 kere kesip sırf başım belaya girmesin diye oyundan çıkıyordum... Şimdi labirentte synk keseyim eğlence olsun dedim. Öyle karaktersizler var ki o gözlükleriyle avlamaya geliyorlar iceteriona dahi ateş ediyorlar dehşetle izliyorum sadece...

7. smoonrise

smoonrise User

İceteriona ateş etmek ! Artık çok büyük oynuyor demekki kullandıkları uzun süre dikkat ettim benim lag donma kasmadan patladığım mayınlardan kaçıyor bu yapay zeka harikası çok ilginç bazıları patlıyor ama bazılarıda sanki daha gelmeden iceterion hissediyor ve mayından uzaklaşıyor demekki az para veren mayına patlıyor çok para veren iceteriona işaret alıyor mayınlarından kaçıyor .

Aslında keşke etkinlik olsa 4-4 de admin gemilerinide kesip video atsalar bizde onu support ' a yollasak onlarda merkeze raporlasa güzel olmazmıydı ...

Oyuna etkinlik getirmek , mor lacivert kırmızı yeşil eflatun v.s renkli gemi getirmek , yeni harşta getirmek , yeni lazer kalkan eklemek ile oyun düştüğü çukurdan çıkamıyor sırf bunlar geldi diye günlük gülistanlık olmuyor oyun , sırf bu labirent etkinliğinde 5 milyondan fazla zarar vermiştir buy Botlar bazıları CC lazeri ile kesiyor full nasıl elde ettiğini açıklamaya sanırım gerek yoktur hadi onlara x1 x2 ile urimi kastırdım peki argesiz orcuslar ince ince ateş edip nasıl bir modül varsa bende fazla vuranlar ne olacak peki ...

Olmuyor işte sorunları toz misali halı altına süpürmekle olmuyor oyunun her yerinden sorun problem akıyor üstüne birde engel olunamayan Bot Bug Tutucu sanki şeytan üçgeni herkezi içinde boğuyor ...

Devam etsinler sayaçlı gemi çıkarmaya garip garip renklerde tasarım çıkarmaya isterlerde kestiğinin ismi yazan gemi çıkarsınlar olmadı keisnce adres telefonu yazan gemi para ile satılacak diye bu kadarını bile düşünecekmiş gibi davranışlar içerisinde artık bu sökük yama ile düzelmez kaybetmemek için ceza vermeme politikası zaman içerisin ağır beden ödetecek . Bu hali ile ben para vermem oyuna Bot Bug Tutucu kullananlardan alsın para ...

tryhardD bunu beğendi.
  8. Bir hesap 5 synk ın 4 ünü keser mi ? Bir tane denk geldi kestin, atladın başka haritalara hadi orda da denk geldi kestin de peş peşe kaç tane denk gelir kardeşim. Ekranın üst tarafında hep aynı isim görüyorum. Etkinlikte 300 gemi var sana mı denk geliyor mübarek bu yaratık ?
    Tr3 de çok açık hile yapılıyor.

9. mimesis kullanıyolar genelde ve haritaları kağıda yazıyolar.burda anorormal olan etkinliğe özel bişey herhalde eğer npc yandaki maplerde varsa m,imesis özellik synix in olduğu mape ışınlıyor.buda normal ve iyi bişey gibi geliyo bana

10. tryhardD

tryhardD User

Dediğin özelliği ben de kullanıyorum, haritaları bilgisayara da not aldım hangi port tam olarak nereye gidiyor biliyorum. Ancak dediğin gibi direk synke ışınlamıyor kaç gündür üst üste 10 kere duvarı atlamadığı yeri geldiğinde duvara sokup kilitlediği oldu. Ve bazı arkadaşlar çok ilginç şekillerde doğar doğmaz 30 saniye içinde 10-15 synk üst üste kesebiliyor. Oyunda bu kadar şeyin suyu/bugu çıkmışken bu konuda da şüphe etmemiz sence normal değil mi?

ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
  11. Mimesis özelliği bildiğim kadarıyla rastgele ışınlanıyor yani gitmek istediğin istikametin tersine de ışınlanabilir. Benim serverimde ilk 3 gün bir hesap üst üste synk kesti ve 17 yapıp bıraktı bir dahada tek synk kesmedi sonra iki hesap ortaya çıktı 10 synk ın 9 unu bunlar kesmeye başladı. sonraları ise bu iki hesapta biride bıraktı diğeri kaptırdı gidiyor. Mübarek icy gibi synk kesmeye başladı.

ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
  12. dediğin doğru rastgele ışınlıyor ama dediğim gibi bigpointten bahsediyoruz burda etkinliğe özel bir durum olabilir.sizde olmayıp onlarda oluyorsa ona diyecek bi söz bulamıyorum.bassınlar banı demekten başka

13. Bana bigpoint yazı işleri müdürünü bağlayın.

14. Kapı kilit tutmuyorsa söylenecek çok şey yoktur.

15. ℓαηeт

ℓαηeт User

bigpoint diye bir yer kalmadi oyun bu yuzden bu hale geldi

16. ŞahFD

ŞahFD User

Benim de bu konu hakkında bazı önyargılarım var yada fikirlerim diyelim..

Bana görede bigpoint diye bir yer kalmadı sadece yazı üstünde darkorbitin üstünde geçiyor..

Şuan sanki darkorbiti sanki sadece 1 kişi yönetiyormuş gibi geliyor o kişide oyunun başında ki saimon sanki oyunu komple o adama devretmişlerde herşeyi o adam yapıyormul gibi tabi saimon günah geçisimi yoksa günü kurtarmaya çalışan hepimiz gibi sorunları olan dertleri olan borçları olan biri mi bunu bilemeyiz...

Ama içimdeki bir sesde dediğim gibi oyunla şuıan ilgilenen max(2-3) kişi olduğunu söylüyor en azından darkorbit için olmaz demeyin. İnternet üzerinden başka bir çok oyunuda 1 kişinin yönettiği görülmüştür sonuçta herşey hazır..Herşey oluşturulmuş saimonun tek yaptığı her ay anahtar etkinliği çıkarmak..

Eğer aksi bir durum olsaydı şuan haritlarda binlerce bot botuda geçtim tutucu tren şeklinde çuf çuf kutup expresi gibi dolaşan oyuncular dolaşmazdı..

E oda haklı adam tek başına hangi birine baksın ki?

Bu benim bakış açım sadece öylesine bir yazı pek keaale alınmaması gerekiyor...Sadece kendimce yorumladım belki doğru belki yanlış..Ama bakın seafighte darkorbitten çok farklı bir kadrosu var...Unitye yıllar önce geçti

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş