Bug / Oyun hatasi Bug ve bot ban cezaları unutuldu mu?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve *mhmtaykn* tarafından 10 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

Merhaba darkorbit;
    Temmuz ayında çoğu kişi tarafından oyunda bug yapıldı. 15 yakın çeşitli bug yapıldı ama hala tahmin edici bug ban cezası gelmedi.
    Bug ban cezaları ne zaman gelecek?
    Tüm haritalar 3. Yazılım parti programı kullanan sayısı oyun genelinde %70 yaklaştı neden hala bu kişilere ban cezası gelmedi?
    3. Yazılım ban cezaları ne zaman gelecek?
    Oyun içerisinde ADALET istiyoruz ADALET biran önce uygulanmalıdır yoksa oyun artık kullanıcı bulamayacak.
    Herkese iyi oyunlar.

Se7en ve smoonrise bunu beğendi.
  2. smoonrise

smoonrise User

Zor çok zor dostum aylardır buglar için ne videolar attıldı supporta ne konular açıldı forumda işte gelinen durum 1 adet bot banlamadı oda 1 hafta kapa cezası - 3 adet bug banlaması 1 er hafta ceza birde hala tam emin olamadığımız şeref puanı silme onuda 1.ci bug bnanlamasına yansıtmadırlar . Bu kadar itiraz adalet isteme videolar kanıtlar gelinen durum bu kadar iş artık bunu kabul ediyorsanız oynayın yoksa oynamayın doğru gidiyor yakında bunu teklif edecek sanırım merkez , kendisinin uyguladığı kuralları cezaları ihlalleri sürekli temiz oyuncular tarafına kullacağına kendi tarafına doğru güncelleyip enteresan cezalar veriyor bakalım sonu ne olacak bu gidişatın biz kalan 10 küsür bug unutmadık herzaman bunların cezaları için itiraz edicez artık iş istemeyenin bir yüzü vermeyenin iki yüzü kara atasözüne döndü . Az değil 10 küsür bug bunlarda Bo3 - pro fulleme ve geliştirme var semprom bugu var magma sonda hp lazeri yapma var modülleri farklı gemilerde kullanma var yani çok fazla maduriyet var düzeltilmesi gereken ama sonuç yok.

3. Oyuna iyi ödeme yapan insanlar program kullansalarda ban yemeyeceklerdir. Tabi bu benim tahminim. Ben bugpointin bilinçli olarak bugları çözmediğine ve ban olaylarını bilinçli olarak atmadığına inanıyorum. Benim serverimde de var birkaçtane adam. Videosunu çektim atıcam bugün yarın ama ümitsizim.

4. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Daha önce birkaç konuda söylediğim gibi bot banlamaları dalga dalga gelmektedir. İlgili duyuruya buradan bakabilirsiniz.

İyi Forumlar.

5. bnm arkadaş var bug sayesinde full pro oldu bo3 oldu ama biz yavaş yavaş tek tek alıyoruz ama bug kullanan varsa yani görsem direk söylerim hiç kimseden korkum yok

6. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Söyleyip söylememek size kalmıştır. Ancak oyun içerisinde haksızlık yaratan oyuncuları belirtmenin önemli olduğunu düşünüyorum. Support Takımına herzaman incelenmesi üzerine hesap iletebilirsiniz.

İyi Forumlar.

7. LOW51

LOW51 User

Şeref puanı falan silindiği yok. Sadece belki bir hafta kapatma. Ondanda pek emin değilim. Ekipmana gelince onlarında alındığı falan olmadı. Sadece gg gibi şeyleri geri aldılar o kadar. Bunun adı ceza değil ki bildiğin prim yada teşvik . Adminlere de merkezden şunu yaptık bunu yaptık gibi açıklamaları girin diye bilgi geliyor sanırım. Yani aslında onlarda masum. Yani artık sadece çocukları kandırıyorlar. Bir nevi Uf yaptım olayı.

Se7en bunu beğendi.
  8. Se7en

Se7en User

sabır taşımız çatladı ama bot banlamalrından ses yok:((( ömrümüz yeterse görürüs insallah botların banlandın