Bug ve Yardım

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve buzmavi tarafından 6 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. sayın cm gamma kapısına girdim 2 talon kestim oyun dondu bağlantı koptu bilgisayarımda sorun vardır dedim cerezleri sildim hızlandırdım sonra tekrar girdim hiç talon gelmeden bağlantı koptu 1 can verilmesini istiyorum gereğeni yaparsanız sevirim
    [​IMG]90514103
    tr1

2. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Lütfen konu hakkında supporta yazınız.

İyi forumlar...

3. K.G ADmin konuyla alakalı degil ama pcye dunc format attm keylogger bulastıgı için format atmadan once mailimden hesabım surekli alınıyordu bende tekrar ve geri alıyordum ama hala aynı sorunu yaşıyorum ve mailimden surekli hesap gidiyor ben geri alıyorum en sonunda boşaltılmasından korkuyorm bugun ise neden gittigini fark ettim buyuk ihtimalle bu hesabı mailine geçiren kişi 2. bir mail onaylinki göndrmiş mailine normalde bu linkler 4 saat içinde etkisini kaybediyordu fakat şimdi istegin kadar o mail linkini kullana biliyorsun ve boyle olması hesab çalnların işine gelmektedir bu link olayını düzelte bilirseniz DO ailesinin itibarını ve bizim hesaplarımızı kaybetmemizi onlemiş olursunuz SAYGILARIMLAR...

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 26 Aralık 2013
  4. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Lütfen konu hakkında supporta yazınız.

İyi forumlar...

5. xxl-vega

xxl-vega User

1-Sorun: Portaldan atladıktan sonra düşmanın saldırması
    2-Sunucu -Online üye sayısı Bilmiyorum (TR3)
    3-Oyun sayfasında Takılma, donma yaşadınızmı? (Hayır)
    4-Oyun sayfası kapalı sekilde iken Oyunda takılma ve donma yasadınızmı? (
    Hayır)
    5-Oyun sayfası kapalı iken Galaxy Gatede problem yaşadınızmı? (
    Hayır)
    6-Oyun sayfası kapalı iken Portaldan atlayışlarınız normalmi? (
    Kısmen Hayır)
    7-Oyun sayfası kapali iken vurus gücünüz normalmiydi? (
    Evet)
    8-Bellek Kullanımı (MB) çıkış / giriş =
    FPS 13; ortalama 374,00 MB

MMO luyum. 1-4 ten 1-2 ye atladım. Normalde 1-2 sağ alt portalında olmam gerekirken yaklaşık 159/100 koordinatlarına attı. (Oyun ekranım portaldaymışım olarak gösteriyordu.) Ve düşman beni patlattı. Bu olay her 50 atlayışımın 5 inde mutlaka oluyor. 1-2 yıl öncesi de böyleydi. Çerezler temiz, Adobe güncel.
    Ölçülen İnternet Hızı : Yaklaşık 21 mgps
    Bilgisayar Sürümü : Windows 7
    Tarayıcı : Google Chrome

Son düzenlenen: 2 Ocak 2014
  6. Merhaba ,

Farklı tarayıcılar ile deneyebilirsiniz. Yandex tarayıcısını önerebilirim.

Flash Player ayarlarını yapmak için sağ tıklayın ve Ayarlar'a basın.

Daha sonra ilk baştaki bölüme

Donanım hızlandırmayı etkinleştirin.

Son ayarlama ise 3. sıradaki bölüm.

Buradan da depolamayı manuel olarak en sona getirin ve Sınırsız yapın.

Flash Player daha iyi verim sağlayacaktır.

İyi forumlar.

7. Eğer çerezleri silerseniz veya arka plandaki eğer müzik dinliyorsanız veya gereksiz birşey açıksa kapatınız flash playerin bilgi depolamasını sınırsız hale getiriniz eğer hala fazda etmiyorsan oyun ayarlarından düyük yapınız... İyi forumlar

8. xxl-vega

xxl-vega User

Tamam sağolun. İnşallah işe yarar.

9. Merhaba;

Benim hesabım tr3 sunucusunda bugta kalmış. Yani en son tr3 server a girlmiş fakat tr3 banlı kalınca diğer serverlarada giremiyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz?

10. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Lütfen konu için suporta yazınız. Gerekli işlem yapılacaktır.

İyi forumlar...

11. Bendede bazen portaldan atlayınca gemi direk mapdaki herhangi bi portala gidiyo ama gemi görüntüde sabit ama gemi gidiyo ben portalda gözüküyom ama mini maptada gidiyo gözüküyo ve portaldan atlamak için mini maptan portala gelmem gerkiyo :) biraz karışık oldu ama sorun budur

12. Merhaba ,

Tarayıcı kaynaklı yada Flash Player kaynaklı bir durum olabilir. Yada internet bağlantınızdaki çok kısa süreli veri akışı kayıplarından dolayı bu durumu yaşıyor olabilirsiniz. Farklı tarayıcıları deneyebilirsiniz. Ayrıca sık sık tarayıcınızın çerezlerini ve önbelleğini temizleyiniz.

İyi forumlar.

13. Shader32

Shader32 User

Sayın cm marketten eşya alamıyorum forumda bu sorunda yok yardım edermisiniz vaktim kısıtlı CM YOKMU YAAW

Son düzenlenen: 13 Ocak 2014
  14. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Sorununuzu daha detaylı olarak Genel Konular adlı bölümümüze yapar mısınız?

İyi forumlar...

15. Shader32

Shader32 User

açtım

16. karaypli

karaypli User

fm bey benm beta kapında sorunu var . 4. bolümü bitirdim 5. bolume geçtim ve 2 kapı geldi orda pc kapandı oyunu tekrar actıgımda 4. bolumdeki yaratık tarafından yattıgımı gosteriyordu . 2 candan 1 i daha gitti az önce de son canla oldm o 1 canı geri alma sansım varmı acaba

17. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Konu hakkında lütfen suporta yazınız.

İyi forumlar...

18. ardaqwe35

ardaqwe35 User

1-Sorun:Darkorbit ana sayfası dahil çok ağır. (Başla dedikten sonra oyun içinde problem yok)
    2-Sunucu -Online üye sayısı brezilya 2 - Online üye sayısını bilmiyorum.
    3-Oyun sayfasında Takılma, donma yaşadınızmı?(Evet / Hayır) EVET
    4-Oyun sayfası kapalı sekilde iken Oyunda takılma ve donma yasadınızmı?(Evet / Hayır) HAYIR
    5-Oyun sayfası kapalı iken Galaxy Gatede problem yaşadınızmı?(Evet / Hayır) HAYIR
    6-Oyun sayfası kapalı iken Portaldan atlayışlarınız normalmi? (Evet / Hayır) HAYIR (Bazen portaldan atlarken hareket ettiğimde gemi uzaklara gidiyor)
    7-Oyun sayfası kapali iken vurus gücünüz normalmiydi? (Evet / Hayır) EVET
    8-("F" tuşuna basın) FPS giriş / çıkış yaptıktan sonraki olarak ayrı yazınız. FPS problemim yok sabit 60.
    9-Bellek Kullanımı (MB) çıkış / giriş Bunun ne demek olduğunu anlamadım ama flash playera sınırsız izin verdim.

Sayın adminlerim sinirden patlayacağım her sayfaya 15 dakikada giriyor bazen hiç girmiyor.
    Teşekkürler.

19. Beta kapısındaydım oyun dondu geldi patladım son 1 hakkım kaldı kullandğım elit cephane ve sepromda cabası yardım edin

20. TheDurmus

TheDurmus User

Merhaba ben konu açmayı bilmiyorum o yüzden buraya yazıcam 19 Ocak 2014 açık arttırma 18:00 - 19:00 seansında goliatha 35000000 Credits bastım global avrupada oynuyorum [TRABZONLU](MERTCAN) hesabımda aldım hangarda gemi havuzumda bi karışıklık oldu yanlışlıkla goliath yerine liberator olan ezik gemiyi seçtim ne yapmam lazım saçma cevap yazmayın ne olur ya sinirlerim bozuk zaten bi yetkili arkadaş yardım edebilirmi