Bug ve Yardım

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve buzmavi tarafından 6 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Vakit kaybetmeden support ile iletişime geçin.

Support geminizi çıkartıp x-1 haritanıza aktaracaktır.

İyi forumlar...

2. Teşekkürler geçtim bile :)

3. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Rica ederim. :)

İyi forumlar...

4. leonsunbe

leonsunbe User

hadi ama çözün şu hatayı lütfen uba tıklıyorum rakip bulundu savaş 30 saniye bitiyor ama girmiyor rakibini bekle diyor ama 00:00 var çözüm istiyoruz

5. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Merkezin bu konyla ilgili bilgisi var lütfen sabırlı olsun.

İyi forumlar...

6. pizy

pizy User

Zeta kapısına girdim bölüm atlarken takıldı hala gemim orda desteğe yazdım cevap vermiyorlar nasıl giriş yapacağım

7. Merhaba ,

Support yoğunluğa bağlı olarak en kısa zamanda gerekeni yapacaktır.

İyi forumlar.

8. selamın aleyküm gemimde daha dün online idim sabah oyuna girdiğimde tüm elit cephanemin sıfırlandığını ve irislerimin yok olduğunu gördüm cidden şok oldum oyuna yıllarca emek verdim acilen yardım etmenizi istiyorum.

9. soymuslar carını kıme verdıysen sıfreyı ona sor dostum

10. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Üzgünüz ancak hesap güvenliğiniz size aittir.Bizler yada diğer tüm görevliler bu konuda bir şey yapamazlar.

Zararınızı kısa sürede telafi etmeniz dileği ile.

Keyifli forumlar.

11. hesap güvenliğim ile alakalı bişey deği bu şey geminin başkasının eline geçmesi imkansız oyunun açıklığı veya hatası bu
    eğer benim hatam ise kanıtlayın bunu ben 10 yıldır bu oyundayım ve gemiyi çoluğa çocuğa kaptıracak insanlardan olmadım hiç Allaha şükür
    biri çalsa etse gemiyi tamamen boşalır sadece cephaneye ve irislere dokunulmuş lütfen değerlendirin ve hesabı incelemeye alın

uğurcan kardeşim çarı soyan adam elitlere ve irislere dokunmaz sadece tüm herşeyi satar yapar yapacağını bu oyunla alakalı bi hata kesinlikle on yıldır oyundayım ilk kez karşılaşmıyorum bu tür hatalarla

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 Haziran 2017
  12. bir kaç bir şey sormak istiyorum yanıtlayabilirseniz çok sevinirim

geminizde ne gibi değişikler oldu mesela kapı dalgalarını bitirip ödülü aldıktan sonra geminiz bir anda başka bir gemiye mi dönüştü.

ya da bir şey yaptıktan sonra ( npc kesim vs vs ) irisleriniz mi yok oldu ya da hercul havoc vs vs

öncelikle balansınıza bakın silinmişse kredisi gelir herhangi bir silinme yok ise ( balansda malzeme satış sonrası credi ) yazar mısınız

irisler patlamışsa kontrol edin yani siz ya da 2. şahıslar tarafından herhangi bir şey yapılmadığına dair kontrol ve deliliniz olsun ( item satma gibi )

@KEJLERBİRLİĞİ[KEJ]

13. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Siz bu durumu supporta yazınız,gerekli inceleme yapılır.Farklı bir ip den giriş ve satış oldu ise zaten anlaşılır.
    Oyun hatası ise buda anlaşılır.

Keyifli forumlar.

14. ben vru yum en son gece 3-4 teki kapıyı yapıyodum seyir defterime baktım patlama yok satış yok hiç kredi yok dün en son o yeni kapıyı yaptım kestiğim son yaratığın getirileri fln var seyir defterimde sabah bi açtım irisler yok cephanelik bomboş havoc hercul yerinde ama irislerin içindeki donanımlarda gitmiş hep lf4 16 svy bo2 gibi yardımcı olacaksanız herşeyi detaylı fotoğraflı atabilirim balansımda sattığıma veya silindiğine dair hiç bişey yok dün gece kapattığımda hatırladığım şeyler yazıyor sadece son kestiğim yaratık ardından değiştirdiğim gemi sonrası yok.

supporta da yazdım sizde yardımcı olun ciddi şekilde yıllarımı verdiğim bu gemi için çok üzüldüm çok sinirlendim sizin gibi büyük çapta çalışan şirketin böyle hatalar yapması üzdü gerçekten yardımcı olacaksınızdır inşallah daha çok yıl buralarda olacağım inşallah.

15. anladım, şimdi siz direk smodun dediği gibi direk supporta yazın resimleride atın gemiye kesinlikle girip bir şeyler kesmeyin en azından sonuç nihayete erene kadar, bu aşamada sabırlı olmak gerekecek :)

16. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Balansınızı kontrol eder misiniz.

Keyifli forumlar.

17. herhangi sıkıntıya rastlamadım balansımda

18. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Satılan itemlerin kredileri balansınıza yansır.Dikkatli kontrol ediniz.

Onun dışında kendiliğinden oyun hatası ile kaybolma ihtimali olabilir ama sizin balansınıza yansımıştır .

Supporta yazarak daha detaylı cevap alabilirsiniz forum üzerinden verebileceğimiz cevap bu kadardır.

Keyifli forumlar.

19. -MGK-

-MGK- User

alın size görev bug u açık olması gereken görev kapalı ve istenilen kriteri tamamlamış görünüyorum

20. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

10 görevden 5 tanesi tamamlanmış yazıyor ,nasıl bir sorun yaşıyorsunuz ?

İyi forumlar.