Bug ve Yardım

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve buzmavi tarafından 6 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba ,

Chrome kullanıyorsanız Buradaki konuyu inceleyiniz. Ayrıca farklı bir tarayıcı ile deneyebilirsiniz.

İyi forumlar.

2. Merhaba ,

Eğer oyun sisteminden kaynaklanan neden yada nedenlerden dolayı kapı hakkınızın son yani 3. hakkınız da yanarsa ve kapınız iptal olursa en geç 48 saat içinde sistem tarafından iade edilir.

İyi forumlar.

3. Merhaba ,

Diğer konuda cevap verildi.

İyi forumlar.

4. S.a iyi günler adminin raatsız ediyorum ama 63366601 hesabta gamma kapısı yapıyordum oyun bugta kaldı (oyunun hatası oldu sanırım) ve bana protegitler uzaktan hatta cok uzaktan sıkmaya başladı bi anda patladım o kadar emegin boşa gitti oyun hatası oldugu için kapımım son bölümde tekrar gelmesini arz ederim iyi günler dilerim

5. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Oyun hatasından dolayı kaybedilen kapılar sistem tarafından 48 saat içerisinde otomatik geri verilir.

İyi forumlar...

6. 1- Ben bu bilgisayarı yeni aldım toplama ama çoğu parça Asus. 8 gb ram, 2gb AMD Radeon ekran kartı (7800 series), intercore i7-4770 işlemci 64 bit windows işletim sistemim var (Masaüstü). Bu bilgisayar anlıcağınız gibi öyle kasacak bir bilgisayar değil manyak birşey ama ne yazikki her tarayıcıyı denedim fakat Darkorbit te sürekli kasıyor. Portaldan atlayınca oyun donuyor bunun gibi çok problemim var.
    2- Abd East coast 3
    3-Oyun sayfasında Takılma, donma yaşadınızmı? [Evet]
    4-Oyun sayfası kapalı sekilde iken Oyunda takılma ve donma yasadınızmı? [Hayır]
    5-Oyun sayfası kapalı iken Galaxy Gatede problem yaşadınızmı? [Hayır]
    6-Oyun sayfası kapalı iken Portaldan atlayışlarınız normalmi? [Hayır]
    7-Oyun sayfası kapali iken vurus gücünüz normalmiydi? [Evet]
    8-("F" tuşuna basın) FPS giriş / çıkış yaptıktan sonraki olarak ayrı yazınız. = FPS herzaman 60 ve 61 arasında.
    9-Bellek Kullanımı (MB) çıkış / giriş = 535 ve üstü +

Not: Flash playerim güncel, çerezler silinmiş. Acaba kasma ve donma sorunum Flash playerlamı ilgili yoksa internetle alakalı olabilirmi ?

Son düzenlenen: 23 Ocak 2014
  7. Merhaba ,

Yandex tarayıcısını tavsiye ederim. Oyun grafik ayarlarınızı biraz düşürün ve çok gerekli olmayanları tamamen kapayın.

Ayrıca Flash Player'in ayarlarını yapıp tekrar deneyiniz.

Sağ tıklayın ve Ayarlar'a basın.

Daha sonra ilk baştaki bölüme

Donanım hızlandırmayı etkinleştirin.

Son ayarlama ise 3. sıradaki bölüm.

Buradan da depolamayı manuel olarak en sona getirin ve Sınırsız yapın.

Flash Player daha iyi verim sağlayacaktır.

İyi forumlar.

8. oyunda arka plan sorunu var ne zaman düzeltmeyi düşünüyor bigpoint... ana sayfadan hangara giriyorum ana sayfa çöküyor nedir bu agız tadıyla bir oyun oynanmıyor.

9. Merhaba ,

Flash Player ve Java güncel mi ? Güncel değilse güncelleyiniz. Tarayıcınızın çerezlerini ve önbelleğini temizleyip deneyiniz. Modemi kapatıp 5 dk sonra açıp deneyebilirsiniz.

İyi forumlar.

10. -=DR4GoN=-

-=DR4GoN=- User

Merhaba,
    Hangardan ekipman sayfasına tıkladıgımda sayfa acılıyor ama hic birsey gözükmüyor tamamen siyah nasıl düzeltebilirim

11. bence sorun pazartesiden önce çözülmeyecek teknik ekip evinde yatıyordur buüyk bır ihtimalle

evet güncel

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 Şubat 2014
  12. yatsınlar yatsınlar zaten ne zaman bir işe yaradılar ? muhtemelen bu sorun gece yarısı biter çünkü serverlere restart atılır sorun yok olur :D Botlarda işe yarıyordu belki bu hatada da işe yarar :D

13. Bir gündür devam eden ilk ekranda ki sorunu gördünüz mü acaba hangardan ekipmana girdiğimizde gözükmüyor dükkandan herangi bişey alınmıyor ana sayfada bülten gözükmüyor vb bununla ilgili bir açıklama yapar mısınız

14. Merhaba ,

Oyun sayfalarında bazı sıkıntılar yaşanıyor. Konu teknik ekibin bilgisi dahilinde ve düzeltmek için çalışmalar devam ediyor. En kısa zamanda düzeltilecektir. Lütfen sabırlı olmaya çalışalım.

Dışardan kolay yada basit gibi gözükebilir ama sanıldığı kadar basit değildir.

İyi forumlar.

15. wep dili kolay diyil heralde moderetorum :D ama yarına kadar yaparlar buyuk ıhtımal x3 mega saat oldugu için

16. Merhaba ,

Dediğim gibi öncelikle sorun belirlenir ve sorun giderilmeye çalışılır. Ne kadar zaman alır bilemiyoruz. Oyun alt yapıları konusunda bilgim yok ve ayrıca kodlamalardan anlamıyorum. :D

İyi forumlar.

17. birde bana sorun kodlamaları yaparım derken birbirine kuyarım hepsını :D pc dili en zor dil benim icin moderatorum allah sızede kolaylık versın bugun :D 2014 un ugursuzlugu

18. Sorun geçmemiş aaaagaaagagaag:mad::mad::mad::mad: Ne zaman geçecek şu sorun Allah rızası icin teknik ekip uyumayın oyunu kesintisiz oynamak istiyoruz tam 2 gün oldu ve sorun halla çözülmedi

19. yardım edermisiniz? ana sayfada galaxy gate ve özellikle HANGAR AÇILMIYOR!!! lütfen yardım edin droitlerimin az canı var tamir etmek istiyorum ve uzaya çıkmaktan korkuyorum patlayacaklar diye korkuyorum onları almak çok zordu 7 si de aynı çandlar hatta birde lf3 aldım yeni ama donatamıyorum! lütfen bir çozum bulun

20. kick yedim sürem doldu ama açılmıyor cjat oyunu bi kaç defa açıp kapattım olmadı

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 2 Şubat 2014