Bug ve Yardım

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve buzmavi tarafından 6 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba ,

Yaşanan sıkıntılar düzeltilmiş durumda. Yaptığım kontroller sonucu sorun gözükmüyor.

İyi forumlar.

2. Merhaba ,

Kick yediyseniz sayfayı yenileyin girersiniz. Kick size bir uyarı olarak atılır yani ban değildir.

İyi forumlar.

3. adminim bendede hiçbir şekilde roket atılmıyor cpusu dahil roket atmıyor hellstorm da dolmuyor

4. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Sorun teknik ekibe iletilmiştir. En yakın zamanda çözülecektir.

İyi forumlar...

5. 1-Sorun: tamir et e bastım ekran karadı iris satıldı
    2-Sunucu: tr2
    3-Oyun sayfasında Takılma, donma yaşadınızmı? Hayır
    4-Oyun sayfası kapalı sekilde iken Oyunda takılma ve donma yasadınızmı? Evet
    5-Oyun sayfası kapalı iken Galaxy Gatede problem yaşadınızmı? Evet
    6-Oyun sayfası kapalı iken Portaldan atlayışlarınız normalmi? Hayır
    7-Oyun sayfası kapali iken vurus gücünüz normalmiydi? Evet
    8-("F" tuşuna basın) FPS 60-50 çıkış 50-55
    9-Bellek Kullanımı giriş 0.95 gb çıkış 1.6 gb

6. vega şimşek tasarımına geçtim , özelliği kullandım.Yetenek süresinin tekrar dolmasını bekliyorum (7.30dk yı )bu arada sayfayı yeniliyim kasma gitsin dedim .Sayfayı yeniledim ve şuanda yeteneği her zaman kullanıyorum . 2 dk dır hesap oyunda ve arada baktığımda hesapta yeteneğin hala kullanıldığını görüyorum. Bu soruna acilen bi çözümün bulunması gerekli

7. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Lütfen konu hakkında supporta yazınız.

İyi forumlar...

Merhaba;

Lütfen çerez ve net geçmişini silip tekrar deneyiniz.

İyi forumlar...

8. ya bu nasıl bir oyun ya 5 saat once mesaj attım cevap yok az once görev yaptım hediyem gelmede bi ara türkiye estonya maçında harcadıgın kadar kazandan 120 000 uri kazandım vermediniz darkorbit kullanıyoruz hepimizde bir hata bu oyunu oynamak için illa ruslar gibi yamakmı lazım

supporta yazdım gene husra siz zaten kendinizi ustt düzey ayarlamışsınız görevlilerin oyuncularla bu kadar mesafeli oldugu bir oyun olamaz olmamalı

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 5 Şubat 2014
  9. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Suporta yazdıysanız size verilen cevap esastır. Lütfen size belirtildiği gibi hareket ediniz.

İyi forumlar...

10. bana bilgi verilmedi aptalmışın gibi droitlerle ilgili bir yazı verdiler bana droit nedir yazısını verdiler sizin hatanızı ben neden çekiyoru ? bunu cevabını verin bende biliyorum kiş senin hatan değil ama adamlar dalga geçiyor resmen ben bu oyuna o kadar zaman para v.s koyuyorum şimdi ben bu oytunda soğudum bu şaçmalıklardan

11. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Hiç bir yetkili size bu şekilde davranmaz eğer yanlış bir link verildiyse yanlış anlaşılmadan dolayıdır. Sorununuzu daha detaylı bir şekilde anlatmalısınız. Şuanda bir görevden bahsediyorsunuz ama hangi görev tam olarak neyden şikayetçisiniz belirtmemişsiniz bu yüzden yardımcı olamıyorum. Eğer suporta da aynı şekilde yeterince anlatamamışsanız yanlış cevap verilmiş olabilir.

İyi forumlar...

12. suport a attıgım iki mesajda şöyledir

> oyun adı darkorbit
    > uye-id : 52049875
    > kullanıcı ismi : ||WhYcHaKaL||[DLN]
    > benim oyun hatasında dolayısyla irisim satıldı tamir ettmek için hangara girdim tamir et'e bastım hasar %88'di tamir ederseniz irisin seviyesi düşecek v.s yazısı geldi (dikkat ederim bunlara) tamam'a bastım ekranın yarsı karardı ve irisi kayboldu balans a girdim iris satıldı yazıyordu irisimi istiyorum rica ederim yardım edin satılma tarihi 16:44 05.02.2014

> irisimi tamir ediyordum tamir et e basdım irisin seviyesi düşücek v.s yazısı geldi (dikkat ederim bunlara)tamama bastım hasar %88 di tamama basar basmaz ekranı yarısı karardı tam ortada sonra iris kayboldu balans a girdim droit satıldı diyor ben rica ediyorum düzeltin hatayı irisimi geri istiyorum iyi akşamlar (satılış zamanı darkorbit saatine göre 16:44 tarih 05.02.2014
    >

yetersizmi sence

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 5 Şubat 2014
  13. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Lütfen sorunuza verilen cevaba karşılık olarak sorununuzu tekrardan anlatınız ve yanlış anlaşıldığını belirtiniz.

İyi forumlar...

14. sizce o iris gelecekmi bence gelmiycek gene hakkım yenecek bunu hissedebiliyorum
    bu oyuna guvenim 0 çünkü

edit

bu mesajı ban 3 kez gönderdiler tek değişiklik alttakı benim yazım en sonda duran

insanları kandırmakta bu oyunun ustune yok

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 6 Şubat 2014
  15. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Suport bizim üst mercidir oyun içindeki hataları onlar görmektedir. Buna bizim yetkimiz yoktur. Talebiniz üzerine irisinizin satılması incelenmiştir. Oyun hatası olsaydı geri verilirdi. Bunun dışında yardım edilmesi mümkün değildir.

İyi forumlar...

16. IIWenomII

IIWenomII User

1-Sorun: darkorbitte giremiyorum üye adımı şifreyi yazıyorum girişe basıyorum beyaz ekranda kalıyor ...( lütfen yardım edin ..)
    2-Sunucu TR5 oyuncu ismi »||Ŧђε•Јų§τIсз||«

17. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Üyelik bilgilerinizi doğru girdiğinizden emin olunuz. Daha sonra net geçmişi ve çerez bilgisini silip modeminizi resetleyiniz. Ayrıca farklı tarayıcılar üzerinden de deneyiniz

İyi forumlar...

18. ufak da olsa forumda bir sıkıntı var, rütbeler senkronize değil yani mesela bildirimlerde
    "sıradışı yetenek" oldun yazıyor ancak onun bir üstündeki veteran görünüyor. yani bildirimlerde çıkan rütbenin bir üstünde ki görünüyor

19. Merhaba ,

Forum Rütbeleri

İlgili konuyu incelerseniz yardımı olacaktır.

İyi forumlar.

20. modum benim demek istediğim veteran rütbesine sahip olduğum zaman bildirimlerde sıradışı yetenek oldun diyor sorun orada. ama rütbeler içinde teşekkürler :)