Bug ve Yardım

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve buzmavi tarafından 6 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba ,

Bir karışıklık olmuş olabilir çünkü ben sıralamda hata farketmemiştim.

>>> iPad Kazanmak İster misiniz ? Detaylar İçin Tıklayın <<<

İyi forumlar.

2. Echoor18

Echoor18 User

Merhaba,
    Oyuna girişte sunucu seçemiyorum, nasıl halledip sunucu seçebilirim?

3. CM BEY İRİSLERİM GİTTİ İRİSLERE YATIRDIĞIM PARADAN DAHA AZ PARA GELDİ NAPICAM KİMSE İLGİLENMİYOR

4. Merhaba ;

Forum büyük harf kullanmamaya özen gösteriniz. Gerekli bilgi için Support'a başvurunuz.

Keyifli Forumlar.

5. diyelim forum adminligi için 20 yasindami olmam gerekir .

6. [DeaTCode]

[DeaTCode] User

Tarih ve Saat bilgis ile
    1-Sorun: Rütbe düşmesi
    2-Sunucu -int15 global amerika 5
    3-Oyun sayfasında Takılma, donma yaşadınızmı?/ Hayır
    4-Oyun sayfası kapalı sekilde iken Oyunda takılma ve donma yasadınızmı?/hayır
    5-Oyun sayfası kapalı iken Galaxy Gatede problem yaşadınızmı?/hayır
    6-Oyun sayfası kapalı iken Portaldan atlayışlarınız normalmi? /evet
    7-Oyun sayfası kapali iken vurus gücünüz normalmiydi? /evet
    8-("F" tuşuna basın) FPS giriş / çıkış yaptıktan sonraki olarak ayrı yazınız.
    9-Bellek Kullanımı (MB) 360

7. Merhaba ,

Gün içinde mi düşüş oldu yoksa sabah reset'i ile rütbeler hesaplandıktan sonra mı ? Rütbe hesaplamaları günde bir kere yapılıyor.

İyi forumlar.

8. s.a. sayın adminim [ĸurt] Kardeşliği klanında ki 2 yetkili gemimiz ban yedi klana yetki atanmadı sizden ricam [ĸurt] Kardeşliği klanına yetki atarmısınız veya nasıl düzelte biliriz

9. Merhaba ,

Bizler sadece forumda yetkiliyiz. Yani oyuna müdahale etme yada hesap inceleme gibi bir yetkimiz yok maalesef.

Konuyu anlaşılır olarak gerekli bilgilerinizle support'a bildiriniz. Yapılabilecek birşey varsa yardımcı olacaklardır.

İyi forumlar.

10. tr5 servırında ki [ĸurt] Kardeşliği klanın da iki yetkili gemi ban yedi klanda ki B.O.Z.K.U.R.T.01 Nikli gemimize yetki verebilirmisiniz bu boşluğu nasıl düzelte biliriz ?

11. Merhaba ;

Konu ile ilgili lütfen Support'a danışınız.

Keyifli Forumlar.

12. iyi çalışmalar....öncelikle daha önceki sorunlarımı çözdüğünüz için tşklr.
    şu anda şöyle bir sorunum var gemide argelerimde bağlayıcı ışın 2 yi bastım
    daha sonra pete 12 adet kurtarma protokolünü 3 aldım fakan sorunum şu pvp haritalarında gemi gg leri 2 adet alıyor pet 3 alması gerekirken oda halen 2 almakta konuyla ilgili sizce ne yapmam gereklidir tşklr.

13. Kurşun

Kurşun User

Merhaba ;

Kesin Bir Bilgim Yok Hesaplamalarla İlgili Support'a Yazınız Lütfen.

İyi Forumlar...

14. 1 kere bağlayıcı ışın kargo kutularından çıkanları artırıyor avantaj kutusundan çıkanları değil.Kısmet 1 ve Kısmet 1 e vermen gerekiyor.(kısmet 2 olması lazım orda da yazım hatası var)

Sorun sadece Kısmet 1 yerine bağlayıcı ışın 1 e vermen.

15. BİM-

BİM- User

Sayın adminim oyuna girerken
    DarkOrbit'i oynayabilmek için, Flash Player'ın en yeni sürümüne ihtiyacın var. Hemen kur ve oynamaya başla!
    Flash Player'ı buradan ücretsiz indir diyor indiriyorum kabul etmiyor

16. merhaa benım hesabım isim yani nıck yüzünden banlandı acaba acılırmı yada ne yapmam gerekıyor ??

17. Kurşun

Kurşun User

Merhaba ;

Nick'inizi Değiştirdikten Sonra Support'a Server'inizi ve Id'nizi Belirterek Yazınız.

İyi Forumlar...

18. ıd numaramı bılmıyorum ne yapabilirim

ben oyuna girş yapamıyorumki ismi deiştireyim ismi nasıl deiştirebilirim peki?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 5 Nisan 2014
  19. Kurşun

Kurşun User

Merhaba ;

Id Numaranız Ana Sayfanızın Sol Üst Kısmında Yazmaktadır Gemi Seviye'nizin Sol Kısmında

Support' ile İletişime Geçmeniz Gerekmektedir Bizler Burdan Birşey Yapamıyoruz.

İyi Forumlar...