Bug ve Yardım

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve buzmavi tarafından 6 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. ==_10UR_==

==_10UR_== User

merhaba benim hesabım nıck yüzünden banlanmış hesabımı nasıl geri açtırabilrim lütfen bana bir yardımcı olun

2. Kurşun

Kurşun User

Merhaba ;

Support'a Yazınız Forum Üzerinden Bizler Müdahale Edemiyoruz.

İyi Forumlar...

3. Merhaba ,

Adobe Flash Player orjinal sitesi ;

http://get.adobe.com/tr/flashplayer/

buradan indirip kurduktan sonra tekrar kontrol ediniz.

İyi forumlar.

4. Kamikaze modülünde bir sıkıntı var patlamıyor seçtiğimde koruma mod unda gibi davranıyor ne yapmalıyım?

5. Gemim 21 Level, Nüfuz Savaşı etkinlik görevlerini hiç bir şekilde göremiyorum, kilitli görevler dahi yok. Lütfen inceleme yapılsın bu sorun tek bende yok 20 ve üzeri tüm arkadaşlarıma sordum neredeyse hepsine var bu sorun.

6. Merhaba ,

Eğer portal v.b. saldırıya korumalı alan içine çekip npc kesiyorsanız ve bu alanın içinde kamikaze atacaksanız genel olarak koruma moduna geçmiş gibi davranır. Fakat saldırıya korumalı bölge dışında yapıyorsanız çalışmıyorsa hasar almıyor olabilirsiniz. Yani darbe puanınıza hasar yansımıyorsa kamikaze çalışmaz.

İyi forumlar.

7. Merhaba ,

Gelen bilgilerde eksiklik olmuş fakat Burayı incelerseniz bilgileri eklendi.

İyi forumlar.

8. Teşekkür ederim görevleri buldum da bulmaz olaydım yapılacak türden değil bunlar :D

9. Merhaba ,

Rica ederim. Yapılabildiği kadar diyelim o zaman. :D

İyi forumlar.

10. Zafux

Zafux User

1-Sorun: bugün sabahtan beri pala topluyorum ama şuan toplanmıyor pet sisli bölgenin içine girmiyor, girdiğinde de toplamıyor dışında, olmayan palladiumu toplamaya çalışıyor üst tarafta sürekli toplama iptal edildi yazıyor
    2-Sunucu -Online üye sayısı: Bunu nerden öğrenildiğini bilmiyorum
    3-Oyun sayfasında Takılma, donma yaşadınızmı?(Evet / Hayır) Hayır
    4-Oyun sayfası kapalı sekilde iken Oyunda takılma ve donma yasadınızmı?(Evet / Hayır) Hayır
    5-Oyun sayfası kapalı iken Galaxy Gatede problem yaşadınızmı?(Evet / Hayır) Hayır
    6-Oyun sayfası kapalı iken Portaldan atlayışlarınız normalmi? (Evet / Hayır) Evet
    7-Oyun sayfası kapali iken vurus gücünüz normalmiydi? (Evet / Hayır) Evet
    8-("F" tuşuna basın) FPS giriş / çıkış yaptıktan sonraki olarak ayrı yazınız. 60/55
    9-Bellek Kullanımı (MB) çıkış / giriş 367.60/352.13

edit: video ekledim https://board-tr.darkorbit.com//threads/pet-bugu.52303/#post-414231

ne yaptıysam düzelmedi lütfen yardım

Son düzenlenen: 21 Nisan 2014
  11. Şerefim -7 milyon ben şeref görevini yapıyorum şeref tam yarıya indiği zaman gene düşüyor 2 milyondu 7 milyon - şeref oldu sporta bildirdim ama dediklerinden pek fazla bir şey anlıyamadım sorun nerde ne yapmam lazım

12. Merhaba ,

Konuda okuduğum kadarıyla çözülmüş durumda.

İyi forumlar.

13. Merhaba ,

Sık sık anasayfa'yı yenileyip güncelleyiniz. Hatta oyun ekranını da yenileyebilirsiniz.

İyi forumlar.

14. skayra1

skayra1 User

selam. firefox kullanıyorum. flashplayer ve diger herseyi güncelledim. oyunda fps (20-50) Ram( 350-500 Mb). özellikle oyun bilgisayarı olan amd kullanıyorum. ***** ***** ve ******, *****, **** * oynatıyor bu bilgisyar fakat darkorbitin acık artırma bölümünü actıgımda işlemcim yuzde 99-100 e vuruyor ve neredeyse 1-2 dakika bilgisayarım kitleniyor bazen CTRL+Alt+Del tusuyla firefozu kapatmak zorunda kalıyorum. arada birde bazı oyuncular portalın yanında( korumalı bölgedesin yazısı yazıyor) oylesine duruyor olmama ragmen benim gemimi öldürüyorlar. öldürme işi heralde bir hack programıymıs veya gemimde bug varda ben aslında gemimi yanlıs yere park ediyorumda protaldamı görünüyor ? Sizce işlemcimin Acık Artırma Sayfasında 99-100 çalısıp bilgisayarımı kilitlemesinin sebebi neden kaynaklanır ?
    Forumun bu bölümündeki flash ayarlarını aynen yaptım bir sey farketmedi.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 26 Nisan 2014
  15. Açık arttırma kısmı ile ilgili bir kaç bildirim aldık. Gerekli yere iletilecek ve en kısa zamanda düzeltilecektir.

Diğer konulara gelirsek

- İnternet bağlantı hızı ve düzeni
    - Tarayıcı durumu ve eklentileri
    - Tarayının çerezlerinin ve önbelleğini sık sık temizlenmesi
    - Flash Player güncel değilse güncellenmesi
    - DNS ayarı varsa iptal edilmesi ve otomatik DNS aldırılması

gibi alternatif çözüm önerilerini deneyebilirsiniz.

İyi forumlar.

16. skayra1

skayra1 User

yardım icin teşekkurler. birileri siteleri engelleyince dns yi değiştirmiştim yazınızdan sonra hatirladım. dns haric herseyi denemiştim onuda halleyim...

17. Merhaba ,

Rica ederim görevimiz imkanlar dahilinde sizlere yardımcı olmaktır. :)

İyi forumlar.

18. uyku78

uyku78 User

Selamlar,
    Bilgisayarım yeni formatlandı ancak yeni açık artırmadaki takılma problemini bir türlü gideremedim. Flash ve firefox güncel, yine de açık artırmada teklif verdiğim zaman teklifin yapıldığına dair mesaj 10-15 sn gecikme ile geliyor ve bu da açık artırmada sürekli teklifimin geçilmesine neden oluyor.

19. skayra1

skayra1 User

hocam ben windows 1.1 varken kullanıyordum hala windowstayım.bildigim herseyi denedim. olabilecek her türlü ihtimali degerlendirdim. 100 e yakın forum sitesi donanım sitesi gezdim .windowsta sadece browser acık diger hersey kapalı. çekirdek çerez ne varsa herseyi silsemde sadece bu oyunda degil flash uygulaması olan bir cok oyunda firefox,croma,opera gibi browserların hepsi sorun cıkarıyor. özellikle yüksek işlemci kullanma hızı ve artından Ram problemi veriyor. bence yapacak bisey yok.microsoft yanlıs hatırlamıyorsam flash destegini yapmıyor artık .herseyi denedikten sonra hala flash sayfaları sorun cıakrıyorsa bende bu sekilde yorumladım . Ya linüxe gececeğiz yada böyle devam edecegiz. bu arada darkorbit linüx ü destekliyormu acaba...

20. Merhaba ,

- Farklı tarayıcılar ile deneyebilirsiniz.
    - DNS ayarı varsa iptal edip otomatik DNS aldırın.
    - Flash Player güncel diyorsunuz fakat eklentiler kısmını kontrol edin çakışma olabilir.
    Chrome ve Yandex için adres kısmına chrome://plugins yazıp enter'a basın. Açılan sayfada Flash player kısmını bulup kontrol edin.

İyi forumlar.