Bug ve Yardım

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve buzmavi tarafından 6 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Kıyamet modum bi yardım edin çok mağdurum oyun sayfasından tut yükleniyora kadar baştan aşağı kasıyor oyuna girince lag dan oynanmıyo map geç yükleniyo harita gözükmüyo flash günce çerezler temiz internet hızım yeterli neden acaba

2. Merhaba ,

Flash Player Hakkında Bilgiler
    FPS ( Frames Per Second ) Hakkında Bilgiler

İlgili konuları incelerseniz belki yardımı olur. Unutmadan DNS ayarı varsa iptal edin ve otomatik DNS aldırdıktan sonra deneyiniz.

İyi forumlar.

3. oyuna hileli kişiler girdiğinde oluyor takip ettim oto kilit atıyolar görünmezlik olsa farketmez sana kitledimi haritada kitleniyor vs benzeri şeyler oluyor ilgilenmenizi arz ederim

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 23 May 2014
  4. Merhaba ,

Bahsettiğiniz durumun gerçek olması için geçmişte en çok ve yoğun olarak kullanıldıkları dönemlerde de olurdu. Fakat şu an olanlar bahsettiğiniz şeyden dolayı olmuyor.

İyi forumlar.

5. titans___

titans___ User

Hocam önceden ızdırap oluyorlardı vru 3-8ana harita adam hangarın sağından ben kapıdayken vurmaya başladı adamı göremiyorum ama mini haritada tek kırmızı orda tutamadım porttan atladım 30 belki daha fazla adam vardı çullandılar ben kaçıyorum ama adamı zor kesdiler di ben reklam olcak ama vimeo da bazı videolar gördüm gerçekden para yatırıp ve benim gibi elle kasılan oyuncular için gerçekden hoş değil ama bu videolar herkese açık darkorrbit yazınca google da 2inci ne yazıyor herkes biliyor yani bunu yöneticelerde biliyor benim aklımda bir fikir var online oyunucu sayısını şişrmek için adamlar bu oyunu şimdi aydın doğanın kanallarında reklamı var kim bilir kaç şirket bu sayılara aldanıp oyunu aldı bunu ben gerçek hayatta benzer bir olaydan dolayı mantıklı geldiği için dedim ....

skayra1 bunu beğendi.
  6. Merhaba ,

Bu tür konular için çalışmalar devam ediyor. Ayrıca sizlerden gelen bildirimleri de gerekli yere iletiyoruz. Tespit edildiklerinde gereken cezaları alıyorlar.

İyi forumlar.

7. adminim öncelikle kolay gelsin benim sorunum klanla ilgili crediyi bir türlü atamıyoz defalarca denedik gene olmuyo credi hep sıfır gösteriyo? benim gemimle ilgili bi sorun oldugunu düşünüyoz sizin bu konuya bi el atmanızı istiyoz eski bi oyuncuyum oyun içinde de görevlerim oldu şimdiden teşekkürler...[​IMG]8*********

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 31 May 2014
  8. Merhaba ,

Klanda ne kadar zamandır bulunuyorsunuz ? Eğer yeni girdiyseniz belli bir süre geçmeden kredi yollayamazlar. Ayrıca ilk aşamada haftalık 5 milyon kredi sonraki hafta 10 milyon diye katlanarak artıyor. Belli bir zaman sonra haftalık 250 milyon kredi atılabiliyor.

İyi forumlar.

9. adminim okadar biliyozda benim gemi hep 0 gösteriyo hep aynı sorun 0 başka sorun yok olmuyo okadar denedim credi atmıyo
    :(:(:(:(:(:(:(:([​IMG]8**********

10. Merhaba ,

Gerekli bilgilerinizle birlikte support ile iletişime geçiniz. Gerekli incelemeden sonra en net cevabı support verecektir.

İyi forumlar.

11. supporta attım cevap hotmaile geldi resim bu
    aegise 1 milyar bastım geçildi krdiyi geri atmadılar
    böyle mesaj attılar

12. Merhaba ,

Oyun içindeki mesajdan sonra kredi gelmediyse support ile iletişim kurduğunuzda gelen asıl cevap çözüm olmadı mı ? Bu tür konulara forumdan yapabileceğimiz birşey yok maalesef. Hesap inceleme yetkisi support'tadır.

İyi forumlar.

13. oyuna hileli kişiler giriyor onlar oyunu kilitliyor kaç gündür diyorum

14. Merhaba ,

Kanıtınız varsa bu tür konuları support'a bildiriniz. Varsayımlar üzerine bir takım sıkıntıların nedenini şudur diye yazmamaya dikkat edelim.

İyi forumlar.

15. adminin bişey sorucam tr3 deki çarım profilbilgilerini kaydetmiyor kaydete tıklıyorum kaydedildi yazıyor ama kaydetmiyor yardım....

16. Merhaba ,

Resimdeki gibi bilgilerinizi yazıp en aşağıdaki KAYDET yazan yere tıkladığınızda kayıt yapıyor. 2 defa denedim yazıp kaydettim baktım sorun yok sonra sildim kaydettim tekrar baktım silinmiş olarak gözüküyordu.

İyi forumlar.

17. DELI•VAR

DELI•VAR User

portaldan atladığımda küçük map çok uzun bi süre sonra geliyor ve gelmeden başka bi porttan atlarsak map yüklenmiyor gemi vb. şeylerde

18. Merhaba ,

- Flash Player güncel değilse güncelleyiniz.
    - Tarayıcınızın çerezlerini ve önbelleğini temizleyiniz.
    - Farklı tarayıcılar ile deneyebilirsiniz.

İyi forumlar.

19. 10 lu slot cpu 'nu irisine tak geri cıkar sorun düzelecektir kardeşim bendede oluyor aynı sorun

20. Kolay gelsin adminim...
    ben sky labtaki videoları izleyemiyorum.Reklamın kapalı olduğunu ve aktifleştirmem gerektiğini söylüyor.önceden böyle bir sorun yoktu.nereden ve nasıl aktif veya pasifleştirme yapılacağını bilşmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler