Bug yapanlara ban istiyoruz.

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve *mhmtaykn* tarafından 29 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

Merhaba arkadaşlar;
    Gg seprom ve görev bug’u gibi çeşitli oyun hatalarından çoğu kişi faydalandı ama ne yazık ki o kişilere 1 hafta ban haksız kazançları silme cezası verildi.
    Hiç tahmin edici ban cezası gelmedi bir dahaki sefere herkes kullanır. Böyle ban cezası olur mu?
    Do ekibi bitmiş tükenmiştir. Artık güven bile vermiyorsunuz.
    Herkese iyi oyunlar.

2. smoonrise

smoonrise User

Şuan için beklemek tek çare çünkü bütün açıklara ceza vermek yerine kısım kısım parça parça ban vermeyi tercih etmiş gibi gözüküyor , 1 haftadan ceza verip belirli aralıklar ile ceza verip herhalde oyuncu sayısında düşüş sayısı olmaması için taktik bulmuşlar.Aslında bazı hesapların kesin kapanması lazım ama bu taktik ile ayda 1 hafta ceza verip tp şp cezasıda vermeyip oyundan kopuşlar olmasın yani para akışında kopma olmadan ceza vermiş olmayı hesaplıyorlar belli ki .

zalim ve EdepYaHu bunu beğendi.
  3. valla kessinler tplerini şereflerini %30 bak bakalım bir daha yapıyorlar mı

4. smoonrise

smoonrise User

Bana kalsa o bile az ceza zaten 1 sene önceki görev bug yapılan şp lerdeki ceza sonrası bug için oyunun çok sert cezalar ile karşılık vereceğini bildirmişti yani kendi vaat ettikleri cezayı suan yok sayıyorlar . %50 ancak oyuncuların sitem ve eleştirilerine çözüm olur bencede ancak bu miktar adil olur .

5. karakule26

karakule26 User

bende diyorumki millet bug yapan bol bol uri kazanıyor ve sep gg herşeyini yapar herkesi keser ve 1 hafta ban nedir yaw millet 1 haftalık izin almış tatile çıkmış tatilde sonra gemiye girecek ohhh miss gibi diyecekler...

6. smoonrise

smoonrise User

Biri yazmışdı ban oduğu gün hemde %0 tp şp var şimdi 1 hafta kapandı gemim benim iyi güzel dinleniriz peki geri açılınca %50 tp şp ne olacak diye :) iadesini fialn bekliyor gib bir uslup ile yazmışdı :) ben olsam fotoraf alır tercümesi ile yollarım almanya ya ne kakar ciddiye alındıklarını görsünler diye .

7. legendw.

legendw. User

Böyle bir kanıya nasıl vardın?

8. tikiçocuq

tikiçocuq User

bizler oyunda adalet istiyoruz ama büyük ihtimalle merkez para ve oyuncu kaybetmek istemiyor aksi takdirde kendi koyduğu kanunlara kendisinin uymamasının başka açıklaması olamaz arkadaşlar fazla bir şey beklemeyin her zamanki gibi yapanın yanına kar kalacak yapmayan bizlerde buralarda kendimizi paralayacaz o sebepten ya bu deveyi güdün ya bu diyardan gidin malesef uzun zamandır darkorbit böyle boş,keyifsiz,heyecansız,otocu dolu artık o kadar yüzsüz oldularki chatlerden bot sorar oldular. Ama oyuncuya suç bulmam suç bunlara izin veren göz yuman yol veren forum modatörlerinin deyimiyle merkez ekip
    iyi oyunlar yolunan uzay pilotları

9. evet bu bug kullananlardan şeref tp kesilmesini istiyoruz bunu sizlerde istiyorsunuz yetkililer olarak peki herkez istediğine göre neden almanyadakiler bişi yapmıyor sorarım size ?

10. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Öncelikle konunuzu daha uygun bir bölüme taşıdım.

İncelemelerimden gördüğüm kadarıyla forumda daha evvel buna benzer konular açmışsınız, Banlama İşlemi Hala olmadı adlı konuda size belirttiğim üzere banlanma işlemleri olacaktır dedim, İlgili ceza işlemi uygulama duyurusu forumdan yapıldı. Lakin bu cezalandırma işlemi sadece gelecek de olacak şeylerin sadece habercisidir.
    Bir üstteki mesajımda belirttiğim gibi bu banlanma işlemi sadece olacak işlemlerin habercisidir. Merkez ekip işlem yapmadığı sürece sizinde dediğiniz gibi bizim maalesef ki yetkimiz yoktur.
    Merkez ekip konu hakkında çalıştığını düşünüyorum. En kısa sürede gerekli işlemler uygulanacağından şüphem yoktur.

İyi Forumlar.

11. merkez ekip çalışıyorda açılacak bu 1 hafta ban yiyenler ne anladım ben bu işten

12. FANTOMARI

FANTOMARI User

ne banı vercekler bunlara yakında oyunu üstlerine yapacaklar.

13. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

Adminim ben oyuncuyu ben oyunun açıklarından faydalanırsam kendisi zarar eder çok umrumda olmaz. Düşüncemiz ban gelmiyor bir dahaki açıkta herkes bug ve bot kullanacak oyun artık bitecek nasıl biliyor musun hiç kimse uridium çekmeyecek. Oyun artık umrumda değil ne haliniz varsa görün buglara tam ban gelmediği sürece oynamayacam net kararımdır.

14. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Kullandığınız üslub için sizi uyarıyorum. Bu şekilde devam ederseniz ceza işlemine tabi tutulabilirsiniz. Ayrıca oyunu bırakma kararınız sizin kendi tercihinizdir.

Konu çok fazla tartışma ortamı yaratacağını düşündüğüm için kilitlenmesi uygundur.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.