Chat banı hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -AcemiUzayPilotu- tarafından 3 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. N/A

Supporta da aynısını attım arkadaşlar bir saat yasaklanmak değil umrumda olan şey. Buradaki mesele hak yemenin zıvanadan çıkması. Bu eylemi bizzat gerçekleştiren oyun ekibinin yaptığı şeyi ne eksiği ne fazlasıyla söylemeyi teşvik bahanesiyle susturmak başka bir boyut...

Siz diğer emeğiyle oynayan oyuncu arkadaşlar görsün diye bıraktım buraya. Nasıl bir oyun oynadığınızın farkına varın, keyfinize bakın, oyununuzu oynayın ama belki kolay belki zor yollarla kazandığınız parayı; hakkınızı vermeyen, üstüne üstlük size haksızlık eden, size haksızlık edenlerin size haksızlık etmesine izin vererek birdaha haksızlık eden, en sonunda da şaka yollu bir dille bunu ifade ettiğinizde sizi susturmaya çalışan :d bir sisteme bağışlamayın.

Not: Bundan bir ay önce de chatte biri 'Ben nasıl kasılacağım herkes bot bırakmıyorlar slotları tıklayamıyorum bile' dediğinde cevap olarak 'Emeksiz kasılmaktan keyif alıyorsan sen de bot kullan nede olsa oyuncu sayısı azalmasın diye banlanmıyorlar' dediğim için de bir aydır chat banım vardı daha dün açıldı :d

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 9 Aralık 2020
  2. Doğru söyleyeni dokuz köyden banlarlar.

3. azkaplan

azkaplan User

Giş kurallarını okuyun hocam

4. ne kuralı kardeşim kurallarda yazılım kullanmak yasak diyor herkes kullanıyor kimseye ceza geldiği yok bigpoint kasayı etkilemeyecek kuralları uyguluyor

-AcemiUzayPilotu- bunu beğendi.
  5. Bende sırf bu yüzden çok ban yedim şimdi yine rahatlıkla yiyebilirim , bence botlar konusunda karşılıklı bir çıkar olmasaydı bu denli çığ gibi büyüyemezdi, açık açık söylüyorum bu firma botlata göz yumuyor sebebi ne sizce, neden göz yumar ?, oyuncu kaybetmeyi geçin o oyuncular zaten oynamıyor, onlar doymaz oyunu oynamayı unutmuşlardır çünkü oynadığı zaman zarar etmiş gibi hissediyorlar, kendimizi hiç kandırmayalım çevremizde otomatik kullanan arkadaşlarımız çok, hileye bulaşmayan kişiler dalga konusu bile oluyor sohbetlerde, hal böyle çığrından çıkmış vaziyette, bizlerde bu tarz konuları dile getirdiğimizde suçlu biz bulunuyoruz, sebep ? , forum düzenini mi bozuyorum, bota teşvik mi ediyorum, bu emek hırsızlığıdır, bazılarınız bunu basit bir oyun olarak görebilir ama çok uzun süre oyun oynayıp oyunda bir yere gelmeye çalışan dürüst kardeşlerimiz var, sorsak hepimiz müslümanız, eyvallahta burda bir kul hakkına girmek yokmudur ? , herşeyi basit görmeyin. Bu arada oyunu 2007 den beri oynuyorum düzenli olarak vipli ve indirimli oynardım ta ki bu son yıla kadar, hiç bir gönderme yapmıyorum forum mod ları param yok oyuna para yatırmak istemiyorum, ve hakkımıda hiç helal etmiyorum, başta siz forum yöneticilerine..

-AcemiUzayPilotu- bunu beğendi.
  6. zalim

zalim User

Bu oyunda ne bug nede oto vardır asılsız itham yapmayın, kanıtın varmı varsa yine işe yaramaz çünkü hiç açık yok ki bu oyunda.
    "Görmedim, duymadım, bilmiyorum" asılsız itham yapmayalım.

7. Sohbetten banlandın. Tekrar 4.12.2020 saat 21:14 zamanında giriş yapabilirsin.
    [20:11:01 -AcemiUzayPilotu-: sana yapılan şeye ban atmıyorlarsa, normal diyorlarsa aynı sözü bir cm ye de söylüyorsun20:11:53 -AcemiUzayPilotu-: ağla ca20:12:31 -AcemiUzayPilotu-: ağlamak insancıl bir şeydir bunun hzuur bozmakla ne alakası var20:13:36 -AcemiUzayPilotu-: tavrım mı huzur bozuyor 20:13:41 -AcemiUzayPilotu-: napıyım ca ağla o zaman-chat huzuru]

Hoop hemen bir tane daha bırakayım buraya :dd

Olayı anlatıyorum; SNİPER isimli(harfleri şekilli falandı) bir arkadaşa GREEN:)(nickname i aynen bu şekilde) adında birinin özelden ağla, kudur gibi sözler söylemesi ve SNİPER'ın bu kişiyi raporlaması ancak Edgar(CA)nın bu raporda bir ihlal görmemesi üzerine SNİPER'la beraber Edgar(CA)ya aynı sözleri(ne eksiği ne fazlasıyla) söyledik. Kendisinden 'Chatin huzurunu bozmayın' diye bir uyarı aldıktan sonra, SNİPER'ın attığı raporda ihlal görmemesinin sebebi olarak 'Ağlamak insanın doğasında olan bir davranıştır.' açıklamasını aynen kendisine söyledim. Ardından bana söylenilen de şudur: 'söylediğiniz söylemden çok tavrınız huzuru bozuyor.' Gerisini de biliyorsunuz zaten :d

Ben ne desem bilemedim ama yukarıda ASLANBEY buraya oturacak lafı söylemiş: Doğru söyleyeni dokuz köyden banlarlar :d

Herkese iyi oyunlar, bol banlar dilerim :)

8. Çok zeki arkadaşım, bug yoksa neden birilerinin bug yaptığı sebebiyle şerefi silindi? Oto yoksa neden soğuma diye bir şey var? Oyunun kendisi inkar etmiyor sen nasıl inkar edebiliyorsun :d

Hadi bize ironi yaptığını söyle bu kadar boş sözleri gerçekten söylemiş olamazsın dimi

9. zalim

zalim User

tabiki de ironi yapıyorum ama yukarıda arkadaşın dediği gibi oyunda bug, oto , tutucu daha bir çok açık vardır kanıtlasanda kanıtlamasanda herhangi bir yaptırımı yok. "şeref silmek ceza olamaz." bunun tek cezası önce uyarı devamın da sınırsız bandır.! neden birisi 300 tl verip 1m uri alsın.

10. Ben chatte isteyen istediğini yazar diye bir yazı yazdım ve 1 saat ban yedim. sonra supporta bildirdim oradan da bana ban haksız yere atılmamış dediler. bu oyunun yönetim kısmı gerçekten berbat. forumdaki yetkililer üzerlerine alınmasınlar, siz de biz de biliyoruz ki berbat.

Hakaret yok bişey yok, nasil diye bir ctl kafasına göre ban atıyor. "chatte herkes istediğini yazabilir" cümlesinde sorun ne olabilir ki? Gerçekten de herkes istediğini yazabilir, sonrasında ban yer yemez bilmem ama yazabilir yani.

neyse ben oyuna yeni başlamıştım. yaklaşık 4 haftadır oynuyordum ama şimdi vaz geçtim. hem para öde hem azar ye. yok böyle bişey

11. Korkuttun ya yapma böyle şeyler :d

12. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Chat banınızla ilgili olarak iletişime geçeceğiniz merci support ekibidir. Forum üzerinden herhangi bir işlem yapılamamaktadır. Konuya gerekli cevaplar verildiğinden kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.