Bugcular Artık Cezalarını Alsın

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve genealelal tarafından 22 Aralık 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. BUKANN

  BUKANN User

  biz de o yıllar arasında iç savaştaydık ve rakibimiz serverın en büyük klanıydı tümü otoydu ve videolarını çektiğimiz halde hiçbiri banlanmadı, her hafta 330 aldığımız halde bizim x4ümüz savaşa yetmiyordu. 2-2de venomla tekillik atıp otolarını kesiyorduk. bunu da raporlayıp engellediler. onlar bedavadan x4 topluyordu ve sonunda klan olarak oyunu bıraktık. o zamanki yöneticilere yazıklar olsun.
   
  ***S.T.E.A.L.T.H*** bunu beğendi.
 2. -gemi2012-

  -gemi2012- User

  yancılar ne oldu gruptan faydalanan yancılar ufak ufak bireysel yapanlar koca serverda 30 kişimi yapmış bu işi :rolleyes:
   
 3. Tek istediğim şu ceza alan ve alacak olan gemilere daimi "şeref siz oyuncu" başlığı verilmesi. İsterse puanı trilyon , rütbesi OMBUSMAN GENERAL olsun.
   
 4. yancılar ismi var işte yancı cay içer etliye sütlüye karısmaz bir demek sıralama ve rütbe verildi işte ne güzel :)

  siyah beyaz olabilir ONURSUZ SEREFSİZ diye gerci onu da mutlu mutlu takarlar :S
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 25 Aralık 2021
  Dontforgetme bunu beğendi.
 5. Tutucu kullananlar için de bir başlık gelsin ''kolsuz'' yada ''hayanda hiçbir başarısı olmayan tek başarısı oyun olan ama onuda tutucu ile yapan ve tutucu olmasa savaşmanın 's'ni bile bilmeyen''

  bir başlık gelsin gerçi çok uzun bir başlık olacak ama olsun :)
   
 6. TR2 serverinde ,sabahın 4 ünde 5 inde oyuna giriyorum bakıyorum [ΛSES] [ԌλŁ™] [BΣĿÄ] klanlarının ittifak treni aktif.Öğlen bakıyorum aktif.Akşam bakıyorum yine aktif.Lokomotifin makinisti arada bir değişiyor o kadar.Bazı makinistler de o kadar aç gözlü oluyor ki haritalarda ınvoke bile bırakmıyor. Şimdi bu trene sövüp saymak suç mu olacak? Bunlar kimden güç alıyor da hiçbir şeyden çekinmeden hala devam edebiliyorlar bu işlere? Hadi ebedidekileri göremiyoruz.Ama bunlar tam gün 24 saat göz önündeler. Sanırım yüzlerce kez videoları çekilip şikayet edilmişlerdir. Tren yaptıkları da yetmiyor demek ki bunlara. Her türlü hile iftira ticaret küfür tahrik alay da bunlarda. Artık sıkmaya kaçmaya da çalışmıyorum. Haritaya girer girmez zaten ateşe başlanıyor nerede olursam olayım bulunuyorum.Hızları ve vuruş güçleri zaten anormal. Bunlara söylediğim şey "size de sıra gelecek, DO cezanızı verecek" . Umarım o gün fazla gecikmez.
   
 7. TanrıEru

  TanrıEru User

  Aylardır ve hatta yıllardır şu forumu kullanıyorsunuz hala milleti hedef göstermemeniz gerektiğini veya hakaret vari cümleler kurmamanız gerektiğini anlamadınız tutucu kullananlar bot kullananlar bug kullananlar cezasını aldıktan sonra '' ******** olsun onursuz olsun kolsuz olsun beceriksiz olsun'' gibi garip şekilde insanlara hakaret etmeniz manasız hırsızlarında elini keselim madem damgalamış oluruz saçmalamayın artık lütfen
  ayrıca saydığın klanları sevmem beğenmem ama forum üzerinde bu şekilde hedef göstermemen gerek yasak malesefki
   
  ateistkeci bunu beğendi.
 8. Bana ilahlık taslayıp ta tartışma çıkarmaya çalışma.Ve senin de onlarla olduğunu biliyorum.Sen de aralarındasın .Hiç sevmem falan da deme. Onların yaptıkları yanlarına kar kalmayacak.Bu böyle biline..Hedef göstermeyeceğim de ne yapacağım. Normal yollardan gelişmenin ne kadar imkansız olduğunu sen de anladın ki döndün doğru yoldan. Gelelim asıl meseleye.Hala bu klandaşlar devam ettiği sürece bu tür etkinliklere ben de ifşa edeceğim .İllaki biliyorsundur sadece onlar kaldı devam eden trenciliğe.
   
 9. Merhaba,

  Kimseye direkt olarak cevap vermeden. Konu amacı dışına çıkıp, kural ihlallerine mahal verdiğinden dolayı kilitlenmiş ve arşive taşınmıştır. Konu içeriğinde direkt olarak kimse hedef gösterilemez. Kişi veya kişilere hakarette bulunulamaz. Bu kurallara uymadığınız takdirde Forum hesaplarınıza cezai işlem uygulanacaktır. Banlamaların devamının geleceğini biliyor ve buna göre hareket ediyoruz lütfen beklemede kalınız kimsenin gözünü boyamaya çalışmıyor oyunu doğru bir yöne doğru götürmeye çalışıyoruz.

  İyi Forumlar.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş