Bugcuların yaptığı yanına kâr Kalacak Mı?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve istanbulcopy34 tarafından 14 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. bug acıgını kullanmak neden suc olsun ki sorumlu kisi darkorbitdir .bug acıgını bulup soyleyen kişiye odul veriyormu N/A

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 14 Temmuz 2020
  2. ℓαηeт

ℓαηeт User

Burda kalir botcularin yillardir yaptigi nasil yanina kâr kaliyorsa oda kalir kafana takma burdan Adalet bekleme ne ceza alirlar neden bann yilladir ne degisti hic birsey sabir etmeyin olacak birsey yok bence bunun terkiye ekibinin yapacagi hic birsey yok almanya merkez isine nasil geliyorsa oyle yapiyor ya birakin yada kafaniza takmayin

benim gibi yapin gunluk gorevler seprom besliyorum cikis alip diger oyuna geciyorum .DD kafam rahat

zalim bunu beğendi.
  3. Destek ekibine atmadağım oyun hatası atmadığım oyuncu profili ve kanıtı kalmadı ama bilin bakalım sonuç ne? Kocaman "0". :) Ben de artık destek ekibinden ümidimi kestiğim için oyuna yeni başlayan arkadaşların arka planda ne iş döndüğünü bilmeye hakkının olduğunu düşünerek bu mesajı attım. Asılsız itham olmadığını oyunu belirli bir süreden beri oynayan oyuncular hatta sıralamadaki klanlardaki oyuncular çok daha iyi biliyor. Yasak içeriğe yönlendirmemek için burada sayfa ismi ve oyuncu profili paylaşmayacağım ama internette arama yapmayı yeni öğrenmiş biri bile rahatlıkla satılık başlığı altında hesap bulabilir. İsterseniz burada sunucu sunucu hesap hesap sizinle paylaşayım çünkü destek ekibinden hiçbir zaman olumlu bir geri dönüş alamadım. :)
    Herkese sağlıklı günler dilerim...

zalim bunu beğendi.
  4. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Kabul ettiğiniz Oyun Kuralları gereğince;
    Oyuncuları Buga teşvik etmeyiniz mesaj içeriğiniz tarafımca düzenlenmiştir. Tekrarında gerekli cezai işlemler uygulanacaktır. Bug tespit edilmesi durumunda Support Takımına belirtmek bütün oyuncuların yükümlülüğüdür.
    Hesap alım satım incelenmesinin Support Takımımızca farklı işlemleri bulunmaktadır. Eminim ki belirtlen hesaplar ile ilgili gerekli incelemeler Support Takımımızca yapılıyordur. Ancak detaylı bilgiye sahip olmadığımdan bir yorum yapamıyorum.

İyi Forumlar.

5. zalim

zalim User

Aynısı bende yapıyorum seprom besleyip günlük görevleri yapıp çıkıyorum. Diğerlerinde haklısın..

6. FurkanS53

FurkanS53 User

Banlama olacaksa bi an önce olmalı. Adamlar şuan bugda yaptıkları öğeleri tüketiyor.

7. sayborg, mimesis, arge, herküles, satürn, havoc, chromin, lf4, cephane.. sayısız şeye sayısız sahip oluyorlar :(

8. Beyler banlaniyor hiç şüpheniz olmasın sıralama yükselmişim inanmazsaniz bakın.

9. FurkanS53

FurkanS53 User

Sıralamada önümde bug yaptığını bildiğim en az 6 gemi 1 general, 3 tümgeneral, 2 kurmay albay var. Supportada şikayrt ettim hala yerli yerlerinde duruyorlar. Adamlar 5.3 palla toplayıp 5.2 de gg bugu yaptı resimli kanıtlarıda var. Hatta içlerinden biri bug yaptığı yetmezmiş gibi yüzsüz gibi forumda mesaj yazmaya devam ediyor.(bunu okursa kendini anlamıştır zaten)

Sabır sabır nereye bu kişiler sınırlımı banlıcak, sınırsızmı banlanıcak? Adamlar kastıkları gg ile rank kasmayada başladı.

Sınırlı banlanırsa gg basarak kastıkları eliti fazlasıyla silerek ceza verin ayrıca min %50 tecrübe şeref kesintisiyle 1 ay hesaplarını kapatın.

Banlama hiç olmayacaksa zaten gemilerimizi bosaltıp bırakalım gidelim. Emek, para ve zaman çöpe gidecekseniz oynamanın anlamı yok. Banlama olmazsa bir sonraki bugda bunu herkes yapıyor olur.

Merkez ekipten bu konuda hiç bir açıklama olmaması ve discord üzerinden yazılanlara cevap vermemeleri manidar

2 ay önce rsb bugu yapan yaklaşık 10 milyon rsb yapan gemiyi kanıtlarıyla beraber şikayet ettik ceza almadı. Onun için tr takımındakilerin yaptıkları açıklama güvenilir değil. Her fırsatta bot bug yapanlar giş te yazdığı gibi ceza alacaktır diyip şikayet ettiğimizde topu merkez ekibe atmaları ve hiç birşey olması.

Merkez ekibin açıklama yapması konusunda iletişime geçin

N/A

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 15 Temmuz 2020
    Karalı, Kapı_Yapıyorum... ve zalim bunu beğendi.
  10. aylardır bl haritasına girip rinusk kasamıyorum.

11. rinusk kasılmıyor, paladium toplanmıyor, cubikon kesilmiyor, günlük görev için bile zorlanıyoruz,

12. Adminim arkadaşlar benle dalga geçiyor sen bugu yapmadın diye ne zaman olacak bu banlama? Ayrıca millet osmuimu hıza bile beslemiş adminim bunlar ne zaman silinecek?

13. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Bug yapan kullanıcının elindeki öğelerin harcaması durumunda herhangi bir cezai işlemden kurtulma gibi bir durum söz konusu olamaz. Sanal ortamdayız yapılan her işlemin bir karşılığı bulunmaktadır. Daha önceden uridium bug kullanıcılarına "-" uridium cezası uygulanıldığını hatırlatmak isterim ki bu bug kullanıcılarının cezasının daha ağır olacağını düşünmekteyim.
    Oyun içerisinde dikkatinizi çeken farklı bugları kanıtlarınız ile birlikte raporlanması adına Support Takımımıza iletiniz.
    Mesaj içeriğiniz tarafımca düzenlenmiştir. Oyuncuları galeyana getirmek yasaktır. Bug kullanıcıları ve Bot kullanıcıları hakkında Support Takımımıza iletmiş olduğunuz profiller incelenip gerekli raporlama işlemleri yapılmaktadır. Ancak cezai işlem yetkisi olmadığını tekrardan belirtmek isterim. Bug kullanıcıları ile alakalı gerekli açıklamalar yapılmıştır. Paradoks Takım Liderimizin daha önceki açıklamalarını iletmek isterim bu sayede haksız ithamlarınıza gerekli cevapler verilmiş olsun:
    Lütfen kesin bir bilginiz olmadan ve yapılan işlemleri perde arkasından bile görememenize rağmen Ülke Takımımız hakkında asılsız ithamlarda bulunmaktan vazgeçiniz tekrarında gerekli cezai işlemler uygulanacaktır.
    Merhaba, öncelikle belirtmiş olduğunuz osmium hammaddesi ile itici motor da kullanılmış bug için; oyun içerisinde Zenginleştirme > Güncelleme bölümünün tam ekran görüntüsü ile Support Takımımıza iletiniz. Gerekli incelemeler bu şekilde yapılabilinir.
    Onun dışında raporlanan birçok bug bulunmaktadır. Gerekli işlemlerin takibini sayın Takım Liderimiz sürdürmektedir.

İyi Forumlar Dilerim

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 15 Temmuz 2020
  14. sonzal1m42

sonzal1m42 User

adamlar 10m gg enrjısı depoladı bakalım ne olacak 200m seprom lu hesaplar banlanacakmı gorecez :D

Değerli (yetkisi ve etkisi olmayan) modarotor arkadasım oyunda bot kullanma oranı N/A gecmıs durumda ve bu botlar 2 gunluk 3 gunluk degıl aksıne 10 yıllık botlar sızın işiniz 1950 yıllarda "kızım ptt bagla alamanya ile gorusecem" repligine donmus
    işiniz çok iş yapasınız yok alamanlar cevap vermıyor :( saka maka bi yana gercekten emek harcıyoruz inş 10m gg li 300m sepromlu hesaplar kapanır amin :D

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 16 Temmuz 2020
  15. Viraaa

Viraaa User

eger bu buglari yapanlar banlanmaz ise hic bir yonetici kusura bakmasin ve istifa etsin.yeter da artik.kendimi enayi gibi hissediyorum.alin terimizle kazandigimiz paradan ayirip vip indirim bilmem ne aliyoruz.milletin yaptigina bak.bunlari banlama yetkiniz yok farkindayim ama en azindan banlanmalari icin vesile olun.Paradox admin lütfen rica ediyoruz...

16. sonzal1m42

sonzal1m42 User

kardeş oyundaki botlar en az 10 yıllık sen kac yıllık oyuncusun
    dagdan gelıp bagdakını mı kovmaya calısıyon :D

17. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Öncelikle oluşturmuş olduğunuz mesaj içeriğinin ırkçı bir ileti olduğunu belirtmek isterim. Tarafımca sansürlenmiştir. Tekrarı halinde gerekli cezai işlemler uygulanacaktır. Lütfen bu tür mesaj içerikleri oluşturmaktan kaçınalım. Forum kuralları gereğince alt alta yazmak (floot yapmak) yasak olduğunu da eklemiş olayım.
    Öncelikle işimizin "Bot kullanan oyunculara karşı" olmadığını da belirtmek isterim. Support Takımına iletilen profiller vs. herangi bir işleme alınmamaktadır. Merkez Ekibin düzenlemesi ve incelemesi gereken işlemler olduğundan dolayı Ülke takımlarının bu konu hakkında işlem yetkisi "iş yükü" bulunmamaktadır.

Konuya gerekli cevaplar verildiğinden dolayı konunun kilitlenmesi uygundur.

İyi Forumlar Dilerim.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.