Buglar Hakkında

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve S£√DΛM__FĪŔΛŔĪ tarafından 12 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. 'Ebedi Kapı gelmiş hadi gireyim' diyorsun, droid düzeni değiştiremiyorsun. İnsta kalkan mı açacaksın? Yok daha neler insta kalkan açamazsın asla. Rsb atayım bari de lüks olsun. Ona da elalem laf eder o da olmaz. Rsb'de atamazsın. Adamlar bizi mahveden bug'ları kullanıp milyonlarca Rinusk kassın, ŞP kassın, TP kassın, birleştirden aklınızın hayalinizin almayacağı kadar ürün alsın ama alacakları tek ceza 'ilerlemelerinin silinmesi ve sıralama ödüllerinden muaf tutulmaları' olsun (başka başlıklar altında bu şekilde okudum). En fazla 1 ay (!) ban verirsiniz adamlara. Chatte 'bot kullanıyorsun kapat öyle savaşalım' dedim diye bana 90 küsür yıl ban veren DarkOrbit, bu adamlara max 1 ay 'oyuna girme birader' diyecek. Emeğimize yazık, verdiğimiz paralara yazık, geçirdiğimiz zamana yazık. Ya düzeltin ya da sonumuz 'Yeni Başlayanlar' bölümünde 'Oyunu Bıraktım' başlığını açan arkadaş gibi olacak.

2. Reelim

Reelim User

Yenilik istemiyoruz sadece oyunu düzeltir misiniz?

3. Katılıyorum artık bırakın saçma yenilik yapmayı hiç değilse oyunu 2 hafta önceki haline döndürün.

4. Merhabalar,

Bug kullanan oyunculara cezalanadırma işlemleri devam etmektedir. Oyun içinde aynı lag sorunlarını bizde oyuncu olarak yaşıyoruz. Gerekli raporlamalar yapıldı ve merkeze iletildi. Maalesef beklemekten başka bir işlem yapamıyoruz. En kısa zamanda çözüleceğine inanıyorum ve sizlerden anlayışlı olmanızı rica ediyorum.

İyi Forumlar.