Destek Buglardan Faydalananlar

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve tolgahanozturke tarafından 13 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Buglu hesaplar oyundan men edilsin?

1. Katılıyorum

100,0%
  2. Katılmıyorum

oy sayısı 0
    0,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Herkese Merhaba

Malesef oyun kullanıcıların bir kısmı son zamanlarda oluşan oyun açıklarından (birleştir/seprom/sonsuz gg/şeref/görev) emeksiz kazançlar elde ettiler ve malesef yayılmaya devam ediyor. Bu da oyuniçi dengenin ve rekabetin çökmesi demek. Ve normal oyuncuların binlerce liraya sahip olabileceği avantajlara onların bedavaya sahip olması demek.

Okuduklarıma göre şikayet edilmeyen gemiler incelenmiyormuş. Bu başlıgı açmamın sebebide bu. Hem bugların kapatılması dengenin yerini bulması hem de burada forumda kitle olarak tüm gemilerden şikayetçi olalım ki hepsi incelensin ve gerekli işlemler yapılsın.

2. Adaletsizliklere ve hırsızlıklara karşıyım.Temiz bir oyun istiyorum.

tolgahanozturke bunu beğendi.
  3. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Bu kişilere karşı gerekli işlemler yapılacaktır. Burada konu oluşturulması bu durumun olmayacağı anlamına gelmez. Gerekli yaptırımlar yapılacaktır.

Son düzenlenen: 13 Temmuz 2020
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.