Bugün Oyuna Giremedik Giremedik Giremedik....!!

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve global_cafcaf tarafından 1 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 5 saat oldu oyuna giremedim çerez silme internet geçmişi silme modem resetleme browser değiştirme pc resetleme vs. vs. her deneme SIFIR.. Fenomen arkadaş bizde insanız yaklaşımında bulunmuş evet haklısınız zaten bizde insan olduğumuzdan bu tepkiyi veriyoruz

hadi herkese hayırlı geceler bu saatten sonra girsede oynamam

2. TEHLİKE

TEHLİKE User

Hangi server? Ben sorunsuzca girebiliyorum

3. Merhaba ,

İlk olarak sizleri anlıyoruz fakat 7/24 forumda olamayabiliriz. Konulara bazen cevaplar gecikebilir. Fakat sizi anlamamızı isterken bizleri anlamıyorsunuz.

Konuya gelecek olursak madem giremiyorsunuz şu serverda oynuyorum giremiyorum gibi net bilgiler verseniz kontrol ederdik.

Genel bir sorun gözükmüyor fakat bölgesel olarak bağlantılarla ilgili olabilir yada daha farklı bir durum oluşmuş olabilir.

Ben 2-3 tane server'ı denedim sorunsuz olarak girebildim.

İyi forumlar.

4. KARADAYI67

KARADAYI67 User

TR1 de ben 2 saatır gırmye calısyorum fakat gıremıyorum bı kontrol edersenız sewınırım.

5. Arkadaşlar büyük ihtimalle DNS ayarlarını değiştirdiğiniz için giremiyor olabilirsiniz.İsterseniz DNS normal ayarlarda deneyin.

erdem_korkmaz70 bunu beğendi.
  6. iskandinav

iskandinav User

kesinlikle oyuna girelemiyor tsde 30 tane adam var kimse giremiyor nedeniliyorsa herkez yapti ama malesef olmuyor sayin MODERATOR siz nasil 3 servere birden giris yapabildiyseniz soylin bizlerde yapalim iyi görevler...

7. DNS normale çevirdikten sonra çerezleri temizlediniz mi?

8. Merhaba ,

Türkiye yani TR1 server'ını kontrol ettim ve sorunsuz girdim.

Yanımda bir gemi ve chat kısmın özellikle çektim.

İyi forumlar.

9. Merhaba ,

Söylerken bir de server'ınızı yazsaydınız. Birşeyleri yapalım diyorsunuz ama yarım yapıyorsunuz. Server'a giremiyoruz diyorsunuz ama hangisi ? Kaç tane server var nasıl test edicez ?

İyi forumlar.

10. ramires

ramires User

global avrupa 1 serverini bi teset edermisinis girmiyo çünkü...

11. iskandinav

iskandinav User

sayin moderator tr 1 serveri

12. Merhaba ,

Önceki mesajımda TR1 resimi vardı zaten sorunsuz girdim. Buraya da ekleyeyim.

İyi forumlar.

Merhaba ,

Şimdi denedim ve yine girdim.

İyi forumlar.

13. tr 1 serverine giremiyorum oyunu aciyorum yukleniyo diyo basla gelmiyo 5 saat oldu adminim bir ilgileznseniz

yine denedim girmiyo tr1 serverine sadece yukleniyo diyo basla yazisi cikmiyooooo bugun belki 50 kere denedim girmiyooo

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 Nisan 2014
  14. SEN-YOKYUN

SEN-YOKYUN User

acaba oyuna neden giremiyoz tr 1 serverine

15. Merhaba ,

Bilgisayarınızdaki bağlantı ayarlarınızı kontrol edip DNS ayarı varsa iptal edip deneyin. Eğer yine olmazsa farklı bir DNS adresi ile deneyin.

İyi forumlar.

16. İskandınavya 1 serverine dün 1-2 saat ugrasıp girdim bugün hiç giremdm 3 saat oldu :mad:

17. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Lütfen KIYAMET smodum belirttiği adımları uygulayınız.Giriş yapamadığınız durumda supporta yazınız.

İyi forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.