Bugüne Kadar Yapmam Deyip De Yaptıklarımız.

Konusu 'Resmi Forum Oyunları' forumundadır ve Rehber tarafından 10 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,bu yeni oyunumuzda hayatımızda bugüne kadar yapmam deyipte yaptıklarımızı yazalım.

Zeta kapısı bu seferde havuç vermesse bir daha yapmıyacağım demiştim.Ama tam 40 tane zeta yapmışım.

2. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

palada asla adma kesmicem o güçlüler gibi olmicam demişim 1 haftada 50-60 küsür oyuncu kestim :d

3. Boss Klon keserken roket atıp gruba almamı bekleyenleri asla gruba almam diyordum ama birkaç kez almışlığım var.:)

4. bu güne kadar argeye uri vermem diyenlerden idim ama şimdi veriyorum maalesef :)
    Arge olmasa olmuyor...

5. Nefes

Nefes User

Merhaba

Lütfen oyun dahili paylasimlar yapalim bu tur sohbet konularinin yerini yazmiyorum sizler gayet iyi biliyorsunuz.:)

Sıfırdan asla ama asla gemi yapmicam yapilmaz dedigim gun yapmaya basladim 35 argeye bile getirdim.

Klana alimi kapattim kimseyi bir daha almicam dedigimde 30 kisi oldu:)

6. ANKARALI

ANKARALI User

Citadel keseme diyodum kestim :D

7. Bir daha kapıda asla x4 mermi sıkmam demiştim fakat her kapıda sıkıyorum :)

8. ANKARALI

ANKARALI User

Modum keşke bizde sıkabilsek siz x4 bakımından zenginsinizdir . Ben kendi adıma konuşuyorum ben fakirim :) Ne zaman kapı yapsam 2 güne bitiriyorum :D

9. webce

webce User

bu oyunu bidaha oynamıcam dıyorum ama sabah ilk işim oyuna bakmak oluyor :)

10. ANKARALI

ANKARALI User

Daima :D

11. parayla urıdum almam diyodum aldım almaya devam edıyorum .s

12. Asla ama asla öğe geliştirmesi yapmam, zarar ziyan diyordum... Hepsini 16 yapmama az kaldı :D

13. Bi daha hiç şirket değiştirmicem dedim, şimdi vru yum.
    X4 biriktirecem dedim 1 haftada 80k bitti :S

14. Çok eskiden Açık Arttırmadan cephane almam diyordum ama alıyorum :S hele o beyaz PLT-3030 , dün 1k harcamıştım o roketten.

15. cephane harcamadan spearhead alıp kutu toplayacağım diyorum, 2 saat sonra goliye dönüşüp adam kesmeye gidiyorum:D

16. :)

Modum ben 10 tane kappa yaptım 1 hercules geldi bende hercules fullemicem dedim 2 ay sonra 42 tane yaptım fulledim :D

17. İşte azim bu. :D Yine 42 kapı 2 ayda iyi bitmiş.Helal olsun valla.

18. Rehber

Rehber Guest

2 ayda 42 kappa,iyi rakam.Geçmiş olsun.Darısı tamamlıyacakların başına.:)

19. 4-5'te adam kesmem diyordum, kestirdiler! :D

20. MKS-705

MKS-705 User

11 zeta oldu 2 havoç verdi bir daha girmiycem dedim şimdi 2. zetayı da açıyorum 2sine gircem 13 zeta olucak :D