Burgu mu Güve mi ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve shiganshinaiii tarafından 17 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Yeni sayılırım oyunda ama kısa sürede geliştim 16 seviyeyim ve BSGOGENERAL koduyla kazanılan şeylere sahibim. Kısaca hangi diroit dizilimi ile başlamalıyım ?

2. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Daha çok vuruşa sahip olmanız sizin açınızdan artı bir güçtür.
    Tarafımca burgu diroit uçuş düzenini almanızdır. Daha sonra ise kalp uçuş düzeni sonrada güve ile devam edebilirsiniz.

İyi forumlar

3. Bence önceliği "Kalp" düzenine vermelisin. Büyük bir bonus sağlıyor ve sana çok az bir hasar eksiltme sunuyor.

[Kalp Uçuş Düzeni: Sana "+%20 Darbe Puanı" bonusu ve "+%20 Kalkan Gücü" bonusu sağlar. Eksi özelliği ise sadece "-%5 Hasar".]

Standart kullanabileceğin bir düzenin olsun. Ondan sonra "Güve" (Ben "Güve" tercih ediyorum.) alman daha doğru olacaktır diye düşünüyorum. Hasarın zaten yeterince iyi durumdadır. "Burgu" için şuan erken olabilir.
    "Güve" ile kapılarda iyi iş yapabilirsin. Köşeye çıkan veya inen yaratıkları avlaman daha rahat olacaktır.

İyi oyunlar dilerim.