Burgu mu Güve mi

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve ateistkeci tarafından 27 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. ateistkeci

ateistkeci User

Merhaba,

Full hız full lazer oynuyorum gemim Venom 8 İris var lazerlerim 12 LF-4 kalanları LF-3

Şu an güve düzenini kullanıyorum ancak burguya geçmeyi düşünüyorum burguya geçmek benim durumumda ne kadar mantıklıdır güvede kalmalı mıyım?

2. Nofear34

Nofear34 User

Sanırım avcı konfisi oynuyorsunuz. Güvenin işe yarayabilmesi için rakibin kalkan sıklığı argesi olmamalı, kalkanı çok fazla olmalı ya da canı çok az olmalı bunlar olmadığında güve ekstra bir getiri sağlamaz. Örneğin rakibin kalkanı 500.000 canı 400.000 ise güvenin hiçbir önemi olmaz hatta hasarınız az olduğu için zararlı olur. İlle de avcı olmak istiyorsanız şöyle bir taktik iyi olabilir. İlk güve ile girişi yapın hasar alır canınız %20 azalırsa ve kaçma derdiniz yoksa burguya alın ve öyle savaşın. Kaçacaksanız da hız düşürmeyen bir düzene alıp kaçın.

Güve oynamak için Mimesis kullanılabilir onun da %5 güve etkisi mevcut.

.Paradoks. bunu beğendi.
  3. DraydiBoy

DraydiBoy User

PVP savaşı yapacagını düşünmüyorum şu anda güve gayet hoş seviyen için burgu almanı öneririm çünkü PVE de NPC lere karşı güve çok etkili değil sadece kapılarda çok fazla etkili güve hemde baya çok normal haritada burğunun olması çok iyi olur

.Paradoks. bunu beğendi.
  4. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Kasılma maksatlı Burgu uçuş düzeni size daha fazla yarar sağlayacaktır. Güve uçuş düzeni galaksi kapılarında daha avantajlıdır.

Yardımcı olan üyelere teşekkür ederim.

İyi forumlar.

5. Güve en çok kapı yaparken işe yarar. Kasılırken kesinlikle burgu.

6. NexoNeoNow

NexoNeoNow User

kapı yaparken ne gibi bi avantajı var acaba?

7. kapıdaki yaratıkların kalkanları güçsüz ve güvesiz bile kalkanları bitmeden canı bitiyor güvede olursa canı cok erken bitiyor, kalkanı yarıdayken gibi kesilmiş oluyor, ayrıca köşeye kaçanları daha rahat kesersin, yine kamikazeyle canlarını indirip güveyle cana vurursun. kalkanını fulleyip fullememesi sana dert olmaz, gider uzakta tamirini olur gelir yine güveyle aynı yaratıgın canını indirmeye devam edersin

8. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Kapı yaparken kenara kaçan NPC'lerde hasarın çoğunu Darbe Puanına vurmanız ve kalkan absorde seviyelerinin az olmasını avantaj olarak kullanılması Güve Diroit Tasarımında oldukça işinize yarayacaktır.

İyi Forumlar.

9. NexoNeoNow

NexoNeoNow User

anladım teşekkürler

10. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Bildiğim kadarıyla %20 olarak darbe puanına fazla vurması rakibin kalkanına göre %20 etki ediyor. Yani 300k varsa %20 oranında ona göre 600k varsa %20 oranında ona göre v.s darbe puanına etki ediyor. Burada tek fark kalkan yüksek olursa darbe puanı azalması zaman alır. Fakat her şekilde Güve kalkandan önce darbe puanını azalttığı için yine de daha yararlıdır. :) Burgu ile kalkanı azaltmaya çalışırken Güve ile kalkan'ı aşıp daha çok darbe puanına vurduğu için yerine göre Güve her daim kullanılalbilir. :D :)

ateistkeci bunu beğendi.
  11. ateistkeci

ateistkeci User

Aaaaaa eski konularımdan :D keşke ilk burgu alsaydım dedirten konu :( güve alıp süründüm uzun süre

NexoNeoNow bunu beğendi.
  12. İnanın ilk olarak burgu almanız lazımdı. Bu kadar zamana yazık olmuş

Gemim Max 6500 vururken roket atarsa kullanıyordum.Burguyu aldım.Tallon u roketatar olmadan rahatlıkla kesiyorum.Guve kapılarda etkili kasilacaksaniz burgu derim.