Geri bildirim Buzul Çatlağı Hakkında

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve -ThyPhon- tarafından 23 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Forumda klan adı vererek bildirimde bulunmayınız.

Kanıtlarınızla supporta bildirebilirsiniz.

Bu konuda nasıl bir karar verilir biz bilemiyoruz.

Supporta şikayette bulunabilirsiniz.

İyi forumlar.

2. romentus

romentus User

Son yapılan değişiklik ile Darkorbit Yönetiminin istediği zaman, istediği şeyi, oyuncuların zararına bile olsa haber vermeden nasıl değiştirebileceğine şahit olduk. 560 bin uriye satın aldığım 160 buz parçam yani yapılacak 40 kapım daha vardı, o kadar uri çöpe gitmiş oldu. Teşekkürler, darkorbit yönetimine olmayan güvenimi bir kez daha yok ettiniz.

3. Bug kapatılmış eyvallah(halen daha devam ettiği söyleniyor), fakat RSB'nin parçaları neden LF-4 ile yer değiştirildi ?
    Ben kapı etkinliği geldiğinden beri 1 kere para ile güçlendirici almadım, eğer kapıyı x4 ve sepromla yaparsanız, 1 saatlik güçlendirici ucu ucuna yetiyordu. Üstüne giden elit mermilerde cabası. İyice zorlaşmış şimdi RSB-75 yapmak.
    Zaten bug kullananların en iyimseri 1 milyon RSB-75'i cebine koymuş durumda, adam fazla göze batmamak için üstüne artık GG kasmış(harcadığı x4 mermileri karşılamak için). Siz bu düzeni değiştirerek, onları değil düzgün oynayan oyuncuları cezalandırdınız. Takipçisi olacağım ve eğer bu bug kullananlar cezalandırılmazsa ben de nihayet bu oyunu oynamayı bırakacağım. Yetti artık.

MANOWARrr bunu beğendi.
  4. Proxiumları haftasonu x2 GG gününde 500 GG'ye çeviriyim diye bekletiyordum şuan hepsi silinmiş oldu o kadar emekte boşuna gitti

5. boşa yazıyorsun adamların umurunda değil halen oyunu 2010 yıllarındaki gibi sanıyorlar. biri gider diğeri gelir diyorlar ama gelen yok. bu zamana kadar ki hiç bir hakkımı helal etmiyorum halen ki şu son şeyleri görüp oyunu savunan admin ve cmler dahil. verdiğimiz paralarla çok güzel bir rezil olduk. herkese geçmişler ola. oyun burada bitmiştir.

6. Aynen zaten bu geri bildirim bölümünü boşa açıyorlar buradaki şikayetlerin bir yere ulaştığıda yok :/

7. Darkorbitin kasıtlı yaptıgını dusunuyorum bu değişiklikleri oyun filanmı kapancak onun alametlerimi bu değişiklikler ,adamlar kastı rsb leri üstüne ban yedikleri filanda yok olan kendı hakkıyla kasanlara oldu yıne sasırdıkmı hayır devam edın boyle hakikaten devam edin

8. proxium çıkma oranları artırılsın bence mademki öyle değişiklik oldu bunuda iletin yüzde 10 ise bırakmaları yüzde 20 şans olsun

9. baba

baba User

durum çok enteresan oldu şuan , paralı güçlendirici alınca bug filan o işlere bulaşmadan ben genelde kapı başına 1 rsb paketi yani 65 proxium toplayabiliyordum o zamanda lf4 aşırı proxium istediği için hiç lf4 e gitmedim , şuanda tam tersi yapılmış hatta lf4 ün değeri iyice düşürülmüş gg paketinden bile öne gelmiş . ek olarak benim gibi acele etmeyip eventi 1 aya yaymayı düşünenler ve ona göre hareket edenler için darkorbit yönetimi neler yapıcak(bence hiçbirşey yapmıcakta , neyse) bunun açıklanması gerekiyor . bug kullanımı konusundada banlama olmasa bile en azından bugdan kazanılan proxiumların tek tek hesaplanması vede geriye doğru alınan paket sayısı belirlenip gg,yeşil anahtar,rsb miktarları azaltılmalıki şu oyuna para yatıranlara hakaret olmasın(şahsen ben her x4 zamanı uri çekiyorum , son gelen zamlarıda göz önüne aldığımda eğer bugdan toplananlara bir ayar çekilmediği takdirde yönetimin herşeye getirdiği zamdaki bizlere daha iyi hizmet verebilmek açıklamasının olduğu kısmı çöpe atabilirsiniz diye düşünüyorum )

10. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Hesaplarda bugla kazanılanlara düzenleme getirildiği bilgisi iletildi..Bu konuda zaten müsadeli olunacağını düşünmüyoruz.

İyi forumlar.

11. düzenleme bilgisi derken onların kazandıkları rsbler hesaplarından kaldırıldımı yani ?

12. ABREK

ABREK User

Etkinliğin ilk günü şaşırtıcı derecede iyi olduğundan bahsedip, bu defa olmuş demiştim. Taşların yerini değiştirerek yapılan düzenlemeyle sıradan etkinliklerin yanında yerini alacak hale gelmiş bulunuyor. Zaten ucuz olmayan ve sadece 3-4 saatlik olan güçlendiricilerin üzerine bir de diğer içeriklerle beraber zam tüyü dikildi. Unutmadan, yeni paketlerde pek ucuzmuş(?)

13. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Kesin bilgi paylaşılır ancak kaldırıldı bilgisi iletildi.

İyi forumlar.

14. GİŞ kuralları:
    1.2.9 Genel hataları veya programlamada bulunan hataları çıkar amaçlı kullanmak yasaktır. Fark edilen hatalar veya yanlışlıklar hemen Destek iletişim formu kullanılarak haber edilmelidir.
    8.3 Önemli nedenden ötürü fesih

Kullanıcı ceza kanunlarını ihlal ettiğinde

Bu maddelere dayanarak Firma oyuncuları üyeliğini feshetme yani süresiz Ban hakını kendine veriyor ama illaki kullanırım demiyor. Yani kimse oyunculara Ceza verileceği yada kapatılacağı gibi bir yargıya kapılmasın. Parayı veren düdüğü( Proxi) çalar. Ama beklentimiz hakettikleri gibi hesaplarının kullanılmamak üzere kapatılması

15. romentus

romentus User

Daha önce de resmi bilgi geldiğini ve bugun kapatıldığını söylediniz ama ben kendi gözlerimle hala açık olduğunu gördüm. Şimdi rsbler hesaplardan silindi diyorsunuz, bug yapan oyuncuların hesaplarından rsb-75lerin silinmediğini biliyorum.

Ya size yanlış bilgi veriliyor ya da destek ekibi her konuda olduğu gibi bu konuda da sorunu çözmede yetersiz kalıyor.

Son düzenlenen: 2 Şubat 2017
  16. EKİM

EKİM User

Merhaba,

Şu an gerekli incelemeler devam ediyor, henüz hesaplardan silinmiş değil.

Açığın hala devam ettiğini düşünüyorsanız, video kaydı alarak Support'a iletiniz.

İyi forumlar.

17. ödüller arasında dcr türü roket varmı demin dcr 250 roketten 7 tane aldın dedi ufo kestiğimde

18. Bİloo

Bİloo User

Merhaba,

Haksız rsb kasanların rsb leri geri alındı bu konuda incelemeler devam ediyor.

Yeni düzenleme ile bu şekilde olması uygun görüldü.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

bakın diğer başlıkta yazıyı kapatmışsınız.burda diyorsunuzki rsb ler geri alındı iyi güzel peki lf4 ler gg ler alınan yeşil anahtarlar ve onlarla alınan malzemeler açılan kapılar. Ya kardeşim giş kurallarında bug hakkında ne diyor bi cevap verin bakalım.Neyi alıyorsunuz kasılan tp şp ler ne olacak krediler ne olacak. bu adamlar sadece rsb mi aldılar admin?

19. proxiumların %lerini artırın bune hiç düşmüyor ufonit%20 ufo%30 olsun destekle beraber giriyoruz kapı bitene kadar bitane düşüyor ki destekle beraber düşme oranları %35 ve %40 olmasına rahmen düşmüyor bence ya kapıya reset atın yada bu yüzdelerde yanlışlık var koskoca kapı bitirdim bi ufonit 14 tane verdi yazık harcadığımız paralara bunuda iletin merkeze bi çare bulsuınlar bunada

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.