Geri bildirim Buzul Çatlağı Hakkında

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve -ThyPhon- tarafından 23 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Her etkinlikte bug,yeter bıktım oyunun saçmalıklarından.1,5-2 yıldır oyuna girmiyorken , buzul çatlağı etkinğine göz attım ve oyuna tekrar başladım taa kii proxiumlarla oynana kadar.Anlıyorum ki onca emek bu oyun için çöp.
    Oyundan nefret ettirenler utansın.

2. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Tespit edilip gerekli cezalar uygulanacaktır, inanın bu konuda resmi bilgim olsa paylaşırım.

Haksız kazanca bende sizler kadar karşıyım misal rsb dahil birleştirecek kadar proximum çıkartamadım.

Sizlerinde bu konularda bilginiz olursa supporta da bildirimde bulunmanızı rica edelim,bende şikayetlerinizi ileteceğim.

İyi forumlar.

3. bence bu haksız yere rsb yapanların direk hesapları kapatılmalıki akılları başlarına gelsin adamlar aldılar rsbyi ondan sonra hesaplarından kaldırıldı diyelim ee nolcak yani bunların yaptıkları bi suç ve bununda bi bedeli olmalı

4. AmiDalaaa

AmiDalaaa User

Yılllardır anlamadıgınız şey şu bu bugları insanlar yapmıyor bunu veriyorlar ve bunun onlarda farkında ?
    örnegin şöle özetlim Gizli mapı bir cogunuz bilmezsiniz bile ama oraya 10 kişi girenlerin videosunu izliceniz yeri biliyosunuz ?
    low bugunu yapanların banlanmadıgını biliyosunuz ?
    seprom bugunu hepiniz biliyosunuz şimdi bugu kalktı oyuncu kalmadı ?
    kutudaki gemileride dark biliyor ?

Bunlar kapatılmıcak cünki bunlar olmazsa dark bi hiç para yatıran kalmıcak
    sepromu olmayan sıralama oyuncusu rütbe kasan adam bi hiçtir ve general gibi bi rütbe ile sepromsuz başına ne gelcegini biliyor ?
    ve Kutucular her ay en az 20 tl veriyor bu oyuna bunuda biliyosunuz

siz hiç meyve veren agacı taşlayan bi insan gördünüzmü ?
    neden hala anlamaktan booş boooş yazmaktan vaz gecmiyorsunuz ?
    tamam bizde sinirliyiz bizde bunları istemiyoruz ama elimizdeki mal bu beyensende beyenmesende

5. proxiumların %lerini artırın bune hiç düşmüyor ufonit%20 ufo%30 olsun destekle beraber giriyoruz kapı bitene kadar bitane düşüyor ki destekle beraber düşme oranları %35 ve %40 olmasına rahmen düşmüyor bence ya kapıya reset atın yada bu yüzdelerde yanlışlık var koskoca kapı bitirdim bi ufonit 14 tane verdi yazık harcadığımız paralara bunuda iletin merkeze bi çare bulsuınlar bunada

6. yapma kardeşim kapıyı bunlar darkorbitin bizi batırmak için oyunları destek alıyorsun daha az düşüyor :D

7. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Gizli map v.b durumlar eski videolardır ,şimdiki ekibimizle bu tür illegal durumlara müsade yoktur ,ki görürseniz iletiniz.

Hiç bir oyun oyuncusunu kaybetmeyi istemez.Bunun için çözüm önerileri dikkatle incelenip geneli kapsayacak adil bir düzen geliştirme çabası var.

Oyun açıkları kapatılıyor ancak oyuncular farklı bir açık bulabiliyor,her kesimi de etkilemeyecek çözümler aranıyor.

Zaman zaman da banlamaların yaşandığını görüyoruz.Size gönderilen ankete katılarak gelişime destek olabilirsiniz.

Şikayetinizi ileteceğim.

İyi forumlar.

8. Gizli map bugu cidden eski mi cidden mi eski :D şaka demi bu bunu bilmiyoruz demeyeceksiniz inşallah bizim klanca videolarımız var geçen hafta çektik reis :D banla benim hesabı da hadi

9. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Ben hiç girmediğim ve çevremde de duymadığım için bu konuda aksi yorum yapamıyorum.

Bildiğiniz şeyler var ise supporta yazınız.

İyi forumlar.

10. baba

baba User

seprom olmadanda sıralama kasılıyor :) asıl sıralama kasana seprom dayanmaz promerium bile dayanmıyor . zamanında 15-20 milyon besleme yapanların bile sepromları bitmiştir diye düşünüyorum , kasıyorsa tabiki. oyun geliştiricileri bugları kapatıyor eninde sonunda bence mesele o değil , mesele bug kullananlara yapılan yaptırım vede kullanmayanlara hiçbir destek verilmemesi . sepromdan besleme yapanların sepromları 0 landımı mesela ? varmı gören öyle birşey , yok . tabi yönetiminde geç davranmasındada hata var , bug varsa duyuru yapılır böyle bir bug var ve kullanan hesaplar süresiz kapatılacaktır diye bu uyarıyı yaptıktan sonra kullanan kalırsa zaten kapatması gerekli ama o tarz bir eylemdede bulunulmuyor hiç.

kapıya gelecek olursak 1 haftadır event kapısına girmedim son gelenlerle beraber kapılardaki düşme oranlarını bilmiyorum lakin rsb ye gidiş oldukça zorlaşmış durumda sayıya bakılınca . peki ilk 1 hafta event kasanlar ile eventi 1 aya yaymak isteyenler arasındaki fark ne olacak bence asıl mesele bu olmalı şuanki konu. bir tarafta 1 hafta boyunca günlük 10 lira verip(oda max) her kapıda yaklaşık 1 kez rsb pakete gitmek var (bug kullanmayanlar), diğer tarafta şuanda günde 12 lira verip 3 kapıda filan anca 1 kez rsb paketine gitmek var . bunlar göz önüne alınmazsa benim gibi hem event kasmak hemde rütbeyi korumak düşüncesindekilerin zararı büyük olucak

11. Bildiğimizi söyleyince ENAYİ biz olduk proxium bugunu kullanmadık kullananlara ne oldu açıklar mısınız ? Geri alındı rsbler öylemi siz anca çoluk çocuğu kandırırsınız 5 milyon rsb var a TR3 dalga geçiyorlar kullanmadık ENAYİ biz olduk gizli harita bugunu da itiraf edelim ayrıca bugün TR3 e x2 gelmiş o neden hayırdır klanı kastığı gg yi rsbyi kapıya harcasın diye mi

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 3 Şubat 2017
  12. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Lütfen yorumlarda direk nik veya klan ismi yazmayalım tüm klanları da karalama hakkımız yok.

O konudaki paylaşılan video dahil ilettik.

Kimseyi kandırma durumunda değiliz bize iletilen bilgiyi paylaştım.

Lütfen bilgilerinizle supporta yazınız.

İyi forumlar.

13. baba

baba User

bu arada unutmadan , bugün kapılara x2 gelmiş . yani bug kullananların rsb ye giderken aldığı gg paketlerini kullanmaları için çok manidar olmuş . oyun yazılım ekibinin işini zorlaştırmaktan başka birşey değil şu yapılan ( tabi bugla elde edilen bütün malzemelerin,sadece rsb değil yani geri alınması planlanıyorsa )

dikkat ederseniz 2 kat var ama indirim yok o yüzden ben kapı yapamıyorum mesela şuan :D

14. *ECHQ***

*ECHQ*** User

Selamlar... Cubiter mod hala iyi bir şeyler yapmak isteğini ve gayretini görmek sevindiriyor....Sanırım dark yüzüne gözüne bulaştırmadan bir şey yapmayı beceremiyor bu hem demaner de hemde event e görüldü...Event kapısında rsb yi alan aldı da atlanılan başka bir olay rsb yi kapana bir ödül olarakta lf4 ler verildi:)) nasılmı?.. Amiyane tabirle baba rsb işini hallettiysen artık hammadeleri lf4 ler için kullanmalısın.Lf4 leri 35 prox sa bağladık buyur afiyetle ye..gibi bir tuhaf durum çıktı ortaya. Lf4 ler işe yararmı ? bana sorarsanız denemeden görüğüm kadarıyla kararsızlar daha etkin diğer lf4 lere karşı...Ha kararsızları geliştirmek gerek sanırım onada çare üretecektir dark ekibi..

15. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Teşekkürler, sizi de burada görmek beni memnun ediyor ama bir gün şikayetleriniz yerine olumlu, takdir ettiğiniz mesajlarınızı da görmeyi diliyorum.

Bu konudaki şikayetlerin hepsini rapora ekleyeceğiz,zaten yetkililerimizde sürekli gelip geri bildirimlerinizi okuyor.

Umarız sizi memnun edecek bir sonuca ulaşılır.

İyi forumlar.

16. *ECHQ***

*ECHQ*** User

Doğruya doğru event kapısı iyi düşünülmüş bir proje. Aksaklık! tamam olasıdır anlaşılır bir durum sadece burdaki ihmal aksaklığın facia ya dönüşmüş halidir..Çoğu oyuncu benim gibi düşünür düşünmez ayrı olayda burda oyunu hakkaten hakkıyla oynamaya çalışan (gördüğüm kadarıyla çoğunluk) kişilerin ki para harcayanlarıda kapsıyor benim gibi.Destek alıpta karşılığın tam alamamak gibi..sonuçta şikayet edilmeyecek gibi değil problem...Bu sadece bu etkinlikle ilişkili yada etkinlikler le ilişkili değil..Daha önceden süresiz banlanıp ta mesela pushingten açılan gemiler olduğunu benzer pozisyonda olupta açılmayan gemiler olduğunu biliyorum..Bu platformda hesap adı vermek yada kişileri hedef göstermek değil amacım..Etkinlikler ve altta verdiğim bir örnekten hareketle oyun içi aktivitelerde oyun idaresinin doğru işlemediğinden adil olmadığından şikayetçi insan topluluğu yazmakta. Konu sadece yada bug değil. Şikayet adaletin olmadığındandır cubiter..Son bir ek olarak yaratıkların verdiği proxiumdan bende şikayetçiyim:)) artırılması gerektiğini düşünüyorum..

JUPlTER bunu beğendi.
  17. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Oyun idaresininde elinde olan ve olmayan sebepleri vardır.Nasıl gelişmeler yaşanıyor detayları bilemeyiz.Şikayetinizi çok güzel bir şekilde yapmışsınız.Bildiriminiz için teşekkür ederiz..

İyi forumlar.

18. *ECHQ***

*ECHQ*** User

Eyv Cubiter senden kaynaklanan bir güzellik ts adresi vermek ne kadar doğru danışmadan vermek olmaz bir de siz modlara sanırım özelden ulaşamıyoruz...

19. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Malesef görevlililerin görevli kimliği ile özel görüşmeleri yasaktır.Takımda yer almak isterseniz görevli olarak başvurabilirsiniz,görevlilere özel olmayacak şekilde ileteceğiniz sorunlar için sohbet bölümünde konu açabilirsiniz sadece forumdaki görevliler görür.

İyi forumlar.

20. Önce her oyuncu kendine dürüst olsun ondan sonra sitem etmeye çalışsın.
    Herhangi bir açık oyuncular tarafından sonuna kadar suistimal ediliyor.
    Darkorbit 2009-2010 senesinde botların en çok yaygınlaştığı dönemde ciddi bir temizlikten geçti.
    Onlarca hesap süresiz kapatıldı , ortalık karıştı:) çoğu bildiğim oyuncu oyunu bıraktı
    Yüksek ihtimal düşen oyuncu sayısı sebebi ile kendi çevremden şahit olduğum oyuna ücretler yatıran onlarca hesap sözde %50 lik cezalarla tekrar açıldı.
    48 kişilik klanda yemin ediyorum tek açık hesap benimkiydi , 1 hafta sonra af dediler.
    Sonrasında başa çıkamayınca kademeli ban cezaları geldi . Darkorbit oyunu hilenin açıkların önüne geçmeyi o gün kaybetti.
    Vicdan sahibi olan forum yetkilileri ve forum üyeleri dediklerimi sonuna kadar anlayacak ve kabul edecektir.
    Darkorbit sözde pet ve ekipmanları güncellemeleri ille, katlayıcı paket al, ekipmanları diz,kutu topla anlayışının müsebbibidir.
    Şimdi hiç sızlanıp açık kullanıyorlar:( demenin lüzumu yok . oyun açıklarla mücadelenin önüne 2010 yılında geçemedi, daha da oyun mümkün değil temizlenemez.
    Cezalar sembolik olmaktan öteye gidemez.

ÇORBACI ve romentus bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.