Geri bildirim Buzul Çatlağı Hakkında

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve -ThyPhon- tarafından 23 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Birde ufoda uyuma sorunu var onuda eklersek baya kısa sürer :)

2. Millet abartıyor bence.

Bende birde roket argeside var tamam kapı baya bir kısa sürecek XD

3. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Bir kötü haber daha 60 bin uridium gelmiyor kapıdan :)

İyi forumlar.

4. Tüm yaratıkların verdiği uridium...

5. ABREK

ABREK User

Beyler full gemi, çft destek, x4, seprom, 2021, ve yaratık argesiyle süre ortalaması 1 saat 10-20 dk arasını buluyor.
    Kapıyı açmak için 15k uri harcadığınızı varsayarsak bu miktardan azcık fazlası geri geliyor.
    Sürekli x4 sıkarsanız kapıdan gelenler kurtarmıyor, beyazınız azalır.
    Proxium bazen arka arkaya birkaç ufo/ufonitten çıktığı gibi, bazen de arka arkaya 6-7 yaratıktan(ufo/ufonit) düşmeyebiliyor.
    Şansınıza sık düşerse bir hayli keyif veriyor rsbleri birleştirmesi ( .
    Arada bir 65 proxium toparlayabilip, anahtar/enerji/rsb birleştirdiğimizi düşünürsek ve bunların uri karşılıklarını hesaba katarsak aslında fena kapı değilmiş kanısına varabilirsiniz :cool:

JUPlTER bunu beğendi.
  6. Bu kapıları nasıl açıcağız ?

7. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Ekstralardan 4 adet Buzul parçası satın alın veya Birleştirden 4 adet Buzul parçası birleştirin.

Elinizdeki 4 adet Buzul parçasını Birleştirden Buzul Altı Cpu'ya dönüştürün.

Oyun sayfasında Cpu'lar da en sağ tarafta Buzul altı cpu göreceksiniz. Ona tıklayın Şirketinizin x-1 haritasında kapı gelecektir.

İyi forumlar.

8. Buzul parçası hangisi oluyordu ilk defa duydum ?

9. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Etkinlikle beraber oyuna yeni geldi. Dükkandan Ekstralara girin orada görebilirsiniz.

İyi forumlar.

10. Kapının ödülleri çok kötü arttırılmalı okadar zaman harcıyoruz bir güçlendirici için yazık :(

11. *ECHQ***

*ECHQ*** User

Selamlar..Yeni kapı katlayıcılarıyla ilgili dükkanda ''Süper Proxium Desteği 4 saat boyunca yoğun Proxium Bırakma Desteği ve 4 saat boyunca Proxium İki Kat Artırma Desteği sağlıyor. Daha ne bekliyorsun?'' diye yazmaktadır. Fakat satın aldığım pakette(5 adet) Süper Proxium Desteğinde olması gereken PRDO-01 i sadece 3 sat veriyor.PRDR-01 is 4 saat. ilgilenirseniz minnettar kalırım...

JUPlTER bunu beğendi.
  12. 4 Tane buzul birleştirdim ama cpu bölümüne birşey gelmedi

13. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Şimdi o 4 tane buzul parçası ile yine birleştir kısmında Buzul Altı Cpu oluşturacaksınız.

Buzul Altı Cpu oluştuğunda '' topla'' tıkladığınızda oyun ekranındaki slotlarda cpular kısmnın en sonunda cpu nuz belirecek.

Ona tıkladığınızda x-1 haritanızda kapınız konumlanacak.

İyi forumlar.

14. Sayın modum kafam çok karıştı :D biraz daha açık sölerseniz

4 Tane buzul parçası birleştirdim 1 saat süre istiyordu onu yaptım şimdi tam olarak ne yapacam :D birde oynadığım sw yabancı olduğu için karıştırıyorum

15. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Buradaki kısımdan buzul altı cpu oluşturunuz.

Birleşmesi tamamlanınca '' topla '' butonuna basarak topluyoruz.

Oyun ekranı slotlar içinde okla gösterdiğim yere 1 adet cpunuz gelecek ve onu seçtiğinizde ;

Kendi x-1 Haritanızda kapınız konumlanacak.

İyi forumlar.

VALEYARD bunu beğendi.
  16. Çok teşekkür ederim oldu :)

JUPlTER bunu beğendi.
  17. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Rica ederim ,kapınızda keyifli kasılmalar dilerim.

İyi forumlar.

18. *ECHQ***

*ECHQ*** User

Cubiter mood kolay gelsin..Yukarıda attığım yazıyı bi inceleyebilirmisin lütfen

JUPlTER bunu beğendi.
  19. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Evet okudum ve gerekli yere ilettim ancak henüz geri bildirim alamadım.

Bir yazım hatası var ise düzeltilir.Paket saatinde hata oluşmuş ise size iadesi yapılacaktır.

Yalnız lütfen sizde lütfen supporta bildirimde bulununuz.

İyi forumlar.

20. *ECHQ***

*ECHQ*** User

Eyv Cubiter modum ilgin için tşk ederim...

JUPlTER bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.