Geri bildirim Buzul Çatlağı Hakkında

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve -ThyPhon- tarafından 23 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Besleme açığı var. Herkes istediği gibi sıkabilir valla ben o kadar diyorum :)

2. valla global serverde gözlerimle gördüm adam cidatel almış bir hesaba kese kese seprom alıyor seprom içide bişe düşünmeliler herneyse konu dağıldı ;D

ERDALBAGGAL bunu beğendi.
  3. Buzul Etkinliği çerçevesinde sunulan ve ücret karşılığı alınan güçlendiriciler kapı üzerinde ters etki yapmaktadır. Güçlendiricisiz yapılan kapılar ve güçlendiricili yapılan kapılar karşılaştırıldığı zaman bu açıkça görülmektedir.

Gerekli yerlere iletilmesini ve sorun çözüme ulaşana kadar geçen sürede alınan güçlendiricilerin aynen hesabımıza yansıtılmasını, zararımızın giderilmesini talep etmekteyiz.

4. EKİM

EKİM User

Merhaba,

Bu başlık altında tüm eleştirileriniz ve memnuniyetiniz gerekli yerlere iletilmektedir.

Bahsetmiş olduğunuz konuyu açmış olduğunuz diğer konuda da cevapladığımız gibi gerekli yere ileteceğiz.

İyi forumlar.

FALLEN●ANGEL bunu beğendi.
  5. Umarım kısa zamanda düzelir.

İlgi ve alakanız için teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim :)

EKİM bunu beğendi.
  6. Bence etkinlik güzel fakat bu yeni güçlendiricilerin fiyatı çok yani ya süresi uzatılsın yada fiyatı düşsün.Birde Kararsız LF-4 120 Proxium bence çok onunda düşürülmesi taraftarıyım.Ayrıca bende 2 güçlendirici olduğu halde bazen kapıda Ufolardan hiç Proxium alamıyorum zaten Ufonitleri söylemiyorum en fazla 2-3 tanesi veriyor yani para verdiğim hadle verimlilik çok düşük.Bunlar dışında benim etkinlikten yana bir şikayetim yok.

7. bende boşuna o katlayıcıları aldım gerçeken katlayıcı olmadan daha çok düşüyordu bide 4 saat yerine 3saat verdi oda zarar

8. Emre|58|

Emre|58| User

10 Kapida 157 Proxium nasil sizce ?

9. :D bu etkinlik böle devam ederse yakında BP batıcak 2 gün oldu çok abanmadığım halde 320 k rsb kastım 2 günde bir bu kadar kasıyorsam 35 günde kim bilir ne olcak etkinlik kısaltılmalı bence 35 gün çok fazla ha benden yana sıkıntı yok sepromu kapattım 6 7 saat uyusam topladığı sarı taşla 5 10 tane daha kapı dönerim bence etkinlik kısaltılmalı 36 gün olarak başladı herhalde her gün 1 lf4 olarak hesaplamışlar ama ciddi derecede etkinlik çok uzun acilen kısaltılmalı adminler kapılara biraz zamanını ayırdıysa bi de destek çektiyle aldığı ödülü görmüştür
    bu arada desteklerde bi bug var galiba biz 2 kat çektik 6 7 kişi aynı anda başladık 1 kişi hariç ilk kapımız 0 prox verdi bi bakılırsa iyi olur

10. tgs781

tgs781 User

sayın adminim koskoca kapı bitti bir tane bile proxium çıkmadı 200 proxium topla diye bir görev var nasıl bitecek bu görev kapı için özel katlayıcı paket çıkarmışlar saatlik zaten kapıyı kurana kadar o süre de bitiyor bunu ya haftalık yapın yada aylık normal avantaj paketleri gibi resmen milleti soymak bu.

11. o kadar uzun bir kapı için 2 hak cok az bende terrör kapısı gibi hak sayısı daha cok olmalı, sonucta bu kapıyı full olmayan gemilerde yapıyor

12. proxıum vermiyor kapı yaw bu kadar mı şanssızım bir kapıda sadece 14 tane güçlendirici olmasına rağmen rezalet

13. en azından diğer kapılar gibi 3 haklı olsaydı daha iyi olmazmıydı ?

14. kapı çok uzun sürüyor full+full eliti bol olan (zamanında malum yollarla cephanelerini sınırsız yapan,bu yollar hala mevcut) oyuncular kolayca kapıları yapıyor fakat ben ve benim gibi orta seviye oyuncular saatlerce uğraşıyoruz kapıyı yapmak için, her gelen etkinlik gelişmiş olanlar için bir kerede eşit şartlar sağlayın etkinliklerde ki herkes faydalanabilsin. Kapı çok uğraştırıcı ve uzun lütfen kolay zor şeklinde aşama getirilsin yoksa akşama kadar bir kapı bitirmek gerçekten oyundan soğutuyor.

15. gittikçe proxium düşmemeye başlıyor her kapıda bir veya iki kere düşüyor hemde yüzde 25 lik artırıcı varkene

16. ÇORBACI

ÇORBACI User

kapı ne ayak diye 1 defa yaptım toplamda 22 proxium 50k falanda x4 mermi verdi ama sabatour ve roket atan streuner gibi uyuz yaratıklar olduğu için pekde giresim yok bir daha belki can sıkıntısından girerim daha sonra

17. sen yine şanslısın ben bi kapıda 7 bi kapıdada 0 proxium aldım rekor bende :D

18. baba

baba User

26.01.2017 - 23:12[​IMG]0 adet Kuadrothrin tarifi alındı
    26.01.2017 - 23:12[​IMG]Alınan nesne: Kuadrothrin
    26.01.2017 - 23:12[​IMG]0 adet RSB-75 tarifi alındı
    26.01.2017 - 23:12[​IMG]Alınan nesne: Cephane - RSB-75 (40.000)

0 adet alındı kısımlarında sıkıntı var sanırım biraz anlamsız olmuş , iletilip düzeltilebilirse güzel olur bence

19. turgut

turgut User

Arkadaşlar proxium hic cıkmadı kutulardan birçok defa bitirmeme ragmen , coğunlukla sar02 çıktı. Proxium kasamıyoruz bununla ilgili bir sıkıntı var yani kutulardan cıkmıyor.

20. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Bildiriminiz için teşekkür ederiz ileteceğiz.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.