Geri bildirim Buzul Çatlağı Hakkında

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve -ThyPhon- tarafından 23 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. *Mrs

*Mrs User

aynen gardaş destek oldugu halde ilk kapıda proxi çıktı ama sonra yaptıgım kapılarda proxi falan yok :D

2. artık bırak proxiumu ufo ve ufonıtler bile ucb vermiyor 1 kapı yaptım sadece 10 k beyaz geldi etkınlık ilk gün 1 kapıdan 40 k kasmıstım uğraştıgına deymıyor hele ufo %37.5 beyaz sansı var %12.5 luk plt 2021 cıkıyor :S

3. Master0735

Master0735 User

kaç gün süreceği yazmıyor. bilgisi olan var mı???

иияγ bunu beğendi.
  4. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Birleştirmeye yeni gelen 20x Yeşil Ganimet anahtarı, 500 GG, 40k RSB ve Kararsız LF4 tariflerine tıklarsanız etkinliğin kalan süresini takip edebilirsiniz.

Şuan etkinliğin 32 günü daha vardır.

İyi forumlar.

JUPlTER bunu beğendi.
  5. *Mrs

*Mrs User

hocaam neden büyük ufolar daha proxium vermiyor acaba bir hatamı

6. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Bir hata yoktur. Proxium düşmesi birazda şansınıza bağlı.

İyi forumlar.

7. bu gün markete indirim geldi öyle bir gezineyim dedim bug mu yoksa bilemedim ama bu yeni gelen "Proxium İki Kat Artırma Desteği" ve "
    Proxium Bırakma Desteği" 90,000 credis de indirimde olduğu gözüküyor

8. Bende öyle bişey gözükmüyor

9. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

O kısım Dükkan > Ekstralar kısmından paketi aldığınızda desteğinizin ne kadar kaldığını görmeniz içindir.

Desteklerde genel indirim olduğundan yansımış ve yazım hatası görülmektedir.

Hatayı ileteceğiz.

İyi forumlar.

10. rezalet bir etkinlik kapıya elitlerle beslemelerle girdim yapamadım tamam internetten dolayı yapamadım dondu patladım iki kere zaten iki hak veriyor hayır soruyorum neden bu kadar zor yapıyorsunuz etkinlik görevlerini ya da kapılarını onun bi açıklamasını yapın bişey demicem kapı neden zor olur güçsüz olanın bu oyunu oynamaya hakkı yok mu?
    demek ki darkorbitte biliyor aldıkları kötü kararlar sonucunda oyunu baya kişi bıraktı ve üye olanda yok artık yeni gelen etkinlikler hep güçlülere yönelik artık etkinliklerin 2 yönlü olsun ya da orta derecede olsun gerçekten bunaldık son 2 yıldır 15 etkinlik geldiyse 13 üne katılmışımdır...

11. o 4 saat yerine 3 saat gelen 2 kat proxium artırma zararımız ne zaman karşılanır adminler

12. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Kapıda 1 canınız kalınca yeniden üretip kapıyı kaybetmeden can hakkınızı arttırabilirsiniz .

İnternetinize bağlı sorun yaşamışsınız,kapıda zorluk derecesi olması normal,ödüllerine bakacak olursak ideal bir kapı.

İlettik ancak henüz geri bildirim alamadık, kesin bilgi gelince sizlerle paylaşırız.

İyi forumlar.

13. evet çileden çıkmamak ne mümkün ... TR3 server birincisi bile oyun açıklarını kullanıyor en bildiğiniz video paylaşım sitesinde videoları paylaşılıyor artık oyun emek oyunu olmaktan çıktı iyice hile bug hata gizli haritalar kutucular yeter cidden yeter ya banlayın şu adamları ya da bizi banlayın gemilerde 1 milyon uri 10 milyon rsb var biz bu adamlarla nasıl savaşalım ille bizde mi hile yapalım

14. Asajj

Asajj User

kaç gündür chatte forumda saga sola yazıyorum kapılar boş diye 4 saate 6 tl veriyoruz boş çıkıyor kapı. adam çatır çatır kasıyor. artık ufak ufak bitişe yaklaşıyoruz ve ne kazansalar kar gözüyle bakıldıgı açıkça ortada. boşa daha fazla para verip sinir stres yapmaya gerek yok. ayrıca o adam dünya birincisi ve haliyle oyuna en fazla para harcayan 1 kaç kişiden birisi böyle bir adamın banlama riski yoktur diye düşünüyorum 9 yıllık oyun tecrübeme daynarak. ancak alman supportu yapabilir onlarda zaten dünya birincisi ünvanını bir türkden almak için yaparlar. nereden bakarsan bak her yönüyle bataklıkta saplı kalmış bir oyun.

15. gittikçe kapıda zarar etmeye başlıyoruz benim düşüncem proxium düşme ihtimallerinin artırılması

16. Güzel etkinlik fakat BUG kullananlar cezalandırılmazsa yazık olacak.

17. bunun bug uda mı var

18. Maalesef :( Darkorbit Video Albümünde son atılan videodan görebilirsin(Tabi kaldırılmadıysa)

19. Hemde nasıl, millet RSB'lerini milyon milyon arttırıyor.

20. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Kapı bug sorunu düzeltilmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.