Geri bildirim Buzul Çatlağı Kapısı - Gözlemlerim

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 24 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba arkadaşlar bu yeni gelen kapıyı değerlendireceğim gözlemlerimi size anlatacağım.

• (+) Durumlar

• Kapı aslında oldukça güzel Aegis %25 hasar bonusu + sarı taş x2 ile yaklaşık 1.45 saate bitti. Kapıdan hiç olmadığı kadar plazmid , scrap ve mucosum elde ettim bu sayede yeni açacağım kapıdan baya bir tasarruf edeceğim.

• Kapıda ki uberleden gayet güzel 1 saatlik güçlendirici düşmekte bu gayet güzel çünkü hasar güçlendiricisine para vermekten beni kurtarıyor.

• Kapıda ki UFO ve UFONİT yaratıklarından bazen güzel şeyler düşüyor. Kapıdan çıktığımda 0'dan 70.000 X4 , 15 EMP-01 , 10.000 civarı sar-02 , 2.000 UBR-100 1.500 PLT-2021 ve 1.500 HSTRM-01 elde ettim bu güzel bir rakam keşke rsb vereydi diyorum ama vermedi yapacak bir şey yok :)

• Kapı 30.000 civarı uridium vermekte. İndirimle kapıyı açmaya çalışırsak 15.000 uridium'a denk. (%25 indirim ile)

• Montajda ki 40.000 RSB , 500 gg ve 20 ganimet anahtarına bakınca ağız sulandıran bir durum oluşuyor :D 500 gg ve 20 ganimet anahtarı elde ettim şahsen gayet iyi RSB için biraz pay bırakacağım hatta biraz değil baya desek doğru olur.

• (Ortalama durumlar)

• Kapının sonunda verilen güçlendiriciler şahsen benim için ilaç gibi geldi proxmium desteği geldi fakat gelmesi pek bir şey değiştirmedi... Proxmium çok az çıkmakta.

• (-) Durumlar

• Montajda bu gelen proxmium ile üretilecek eşyalar çok güzel lakin proxmium çıkarmak hiçde kolay değil ayrıca güçlendiricilerin süresini ve fiyatını baz alırsak bu etkinlik için çok üzücü bir durum.

• Dengesiz LF-4'e değinirsek aslına bakarsanız şahsen bence pekde gerekli olmayan bir şey. Normal LF-4 160-200 vurmakta geliştirmeyle bu 216 ya kadar çıkıyor. Yeni LF-4 ise 128-236 (Geliştirmeyle) vurmakta. Normal LF-4'ün stabilitesi daha iyi bence yani şimdi 300.000 vurayım derken 100.000'i zor vurmayın derim.

• Proxmium çok zor çıkıyor.

• Kapıda inanılmaz lag var.

• Kapı arkadaşların dediği gibi çok fazla elit ve besleme yiyor bu çok sıkıntılı bir durum.

• Kapının sonunda ufak bir uridium ödülü olsa iyi olurdu diye düşünüyorum.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Gözlemlerim bu kadardır herkese iyi oyunlar dilerim.

Umarım işinize yarar :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 Ocak 2017
  2. özetlemişsin aga yalnız destekleri parayla çekip %100 yapan var proxium alıyor 1 kapıda rsbyi garantiliyor

3. Onuda denemek lazım :)

4. Kapı dediğin gibi çok donuyor ve çok lag var :(

özelliklede benim gibi kötü bir pcsi olan birisi malesef yararlanamıyor etkinlikten az önce lag yüzündden bir kapım gitti sonra sinirlendim yeniden inşa ettim tekrar patladım son hakkımıda gece kullanmayı düşünüyorum.Bende şimdi sağlam bir pc olsa şimdi böylemi olurdu full artı fullum pete kadar..Girer deli gibi elit kasardım :/

5. Daha demin sunu fark ettim eğer kapiniz aciksa yeniden kapiyi acmaya calisirsaniz kapiniza can ekleniyor.

6. You received 8,000 RSB-75 laser ammo. Durumu az çok özetlemişssin :D Ufo ve Ufonitlerdeki ödüller gayet iyi vemontajdaki ödüller amma velakin proxımum cidden ilk kapımda 7 tane toplayabildim . Ondan sonra x2 ve çıkma olasılı olanlardan aldım ve 1 kapıda 100-180 arası proxımum elde ettim . Yani her gg 1 saat sürüyor bende ve min 2max 3 defa rsb elde şansımız oluyor . :D

7. Aslinda kapi pusatla veya goliathin solace tasarimiyla yapilirsa bu vakit 45 dakikaya dusebilir.

8. Ben hala proxium çıkartamadım :mad:

9. Evet Cerrah 2 kalkan 13 hız koyarak denedim x4 rsb sepli 39 dk gibi bir sürede bitti. Karlı bir etkinlik gözüksede bu kadar kolay rsb ema vs vs ekipmanların elde edilmesi hiçte hayra alamet birşey gibi gözükmüyor .Eskiden rsb ema herkul LF-4 leri fullemek için baya emek harcadık şimdi ise bunlar çok rahat elde ediliyor buda gösteriyorki ilerde hem kalkan hemde lazer olarak sanki yeni ekimanlar gelecekmiş gibi bir durum söz konusu .Oyunda bu kadar uçurumun olması hiçte iyi birşey olmayacaktır . Umarım oyunu bizleri etkilemez.

ERDALBAGGAL bunu beğendi.
  10. Cift guclendirici alip yarin test edecegim eger ise yararsa rsb de baya bir stok yapmis olacagım.

11. Bide drop güçlendirici var çıldırcam :(

12. İki kat artirmayla bakalim neler olacak :)

13. kapıdan trithorn vb şeyler çıkma olasılıgı var bizim klandaki arkadş beleşten direk 5 kez rsb yaptı ggyi yapmadan

14. Senin o arkadas 5-10 kere hacca gidip eve tankerlerle dolu zemzem suyunu getirip nihat hatip ogluna kendini okutup ufletti mi ?

STARFORCE93(D!T) bunu beğendi.
  15. Tek düşünen ben değilmişim oyun sürekli.X2 gg kapısı etkinliği x3 lf4 etkinliği felan derken.Sanki bir anda herkesi fullemeye çalıyormuşta.Yeni para tuzağı şeyler çıkarrtıcakmış gibi.

16. Zaten olacak olan bu. 2 sene once LF-4 den guclu lazer cikarmak gibi bir dusuncemiz yok dediler ve bu onumuzde ki 2 seneyi kapssayacak dediler.
    LF-5 o cikmasa bile daha guclu lazer ve kalkan icin bu bir temeldir.

Yani lf4 de zamanla tarihe gomulecektir.

ERDALBAGGAL bunu beğendi.
  17. Bu yaptıkları etkinlikler inanın bana sadece oyuncuyu ekrana dikmek.Zaman harcatmak ve eğlendirmek Amaçlıdır.Bu yeni kararlı lf4ler birleştirmeler.Rsbler emalar.Hepsi aslında birer fırtına öncesi sesizliklerdir..

Şuna inanıyorumki lf5 veya yeni kalkan nezaman çıkıcak bilmiyorum.Ama şuan onların temelleri atılıyor yavaş yavaş.Belki 2 yıl sonra belki 3 yıılson belki 4 belki daha yakın ama bunlar çıkıcak.Ve oyuncular yine parayı darkorbite yatırrcak..Yani bu kararsız lf4ler felan birer aldanmaca gibi geliyor bana..

Ha şöyle şeyde var girin.Yapın etkinliği kazanın elitleri savaşın tadını çıkarın ama dediğim gibi fırtına öncesi sessizlik bunlar :)

18. Aslinda bu sirketin botculara uyguladigi bir politika oyunda ki herkes artik neredeyse bot kullanmakta adamlarda diyor ki madem o kadar uri kastiniz harcayin o zaman diyorlar :)

19. tgs781

tgs781 User

darkorbit ne zaman sorunsuz bir etkinlik yaptı ki bu etkinlikte sorun olmasın.

20. güldürdün :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.