Geri bildirim Buzul Çatlağı Kapısı - Gözlemlerim

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 24 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar Ufonit ve UFO'ya buz roketi işlemiyor.

Güçlendiricilerde pek işe yaramıyor proxium güçlendirici olmasına rağmen çok az çıkıyor.

2. sadece 14 tane proxium topladım ve anahtar sadece 15 tane istiyo yani ben napcam şimdi :(

3. Benimde güçlendiricim bitti ve kapıdan 0 proxmium çektim.

Şimdi tekrar açacağım fakat Aegis yerine venomla gireceğim daha demin montajdan ürettim :D

4. hayırlı olsun diyelim o zaman ben ilk kapımda 14 tane çıkardım 2. kapıdayım o kapıdan da bi 14 tane düşürürsem güzel olucak ya da ufo dan 15 tane düşerse güzel olur

5. T£YR£BAZ

T£YR£BAZ User

forum hesap banlı :) hakan vala inanma istersen yaptı arkdaş burda yalan soyicek degilim :)
    çok az şansla çıkıyo sanırım ekrann paylaşım ile kontrol etim

6. Senin arkadaş harbi okutmuş gemiyi o zaman yılmaz ne yiyor la senin o arkadaş :D Mevlüt şekeri felan ?

Hacı nasıl olabilir ki yani ? şu ana kadar kimse çıkartamadı.

7. T£YR£BAZ

T£YR£BAZ User

hakan vala bende biliyorum bidligim tek şey tum desteklerden aldı ve o kadar yapı yapmasına ragmen (saate 1 kapı ) 5 kapıdamı ne çıkardı . sanırm duşuk sanla çıkıyor veya açık var bilmiyorum bana kapıdan çıktı dedi . gözlerimle görmesem soylemem :)

8. Bir şey keşif ettim yaptığım bir şey sonucu ufonitler sürekli proxmium vermeye başladı ilginç o.o

9. Dün güçlendirici ile yapılan kapılar ile bugün güçlendirici ile yapılan kapıların proxium oranlarında ciddi değişiklikler var. Yabancı forumlarda da bahsediliyor üyeler tarafından. Katlayıcı alıp kâra geçmeyi düşünenlere duyuralım da üzülmesinler sonra :)

10. Aynen almak pek de kazanç sağlamıyor.

Düz yaparım daha iyi :)

11. Zaten 34 gün daha böyle bir kapının varlığını aynı şekilde sürdürmeyeceği baştan belliydi. Katlayıcıları alıp proxium'u yine azar azar alan kişiler bir daha kapıya dahi girer mi bilmiyorum. Seprom beslemeli olanların gireceğini düşünmüyorum mesela. Belki en fazla 3-4 defa girerler o da RSB için :)

12. RSB oranını azaltabilme ihtimalleri var.

13. baba

baba User

muhtemelen azaltacaklardır :) zaten henüz forumdaki resmi duyuruya yansımasada birşeyler değiştirilmiş gibi görünüyor . rütbe derdine kasamadım bende pek ama klanda 400-500k rsb yapanlar var dünden beri :)

14. Böyle saçmalayarak insanları soğutuyorlar maalesef...

15. gözlemlerin güçsüz gemiler için iyi diyecem amma velakin gel görki bu kapıyı bile yapamayacak oyuncu sayısı sanırım %50 vardır.
    hal böyle iken birde kapıya girip hiç proxiummudur nedir ondan alamayıp tabiri caizse ****bakarak çıkmak işin ayrı bir boyutu tıpkı benim gibi.elit gemiler için iyi olabilir diyecem onlarda anahtar gg ile ilgilenmezler direk rsb ye yönelirler ama bunun için sırasıyla anahtar gg rsb olması onlarında büyük bir çoğunluğunun şevkini kırmakta.şahsen ful gemiler bu kapıyı yaptıkları süre zarfında bir low bitirseler bile bundan karlıdırlar.kapı içindeki ödüller yine güçsüzlere yani kapıyı yapabilecek kadar güçsüzlere hitap etmekte zira öyle 5 ema 1500 2021 roket vs onlar için devede kulak..adamlar sırf kamufleli oyuncuyu açmak için ema atıyor ubr roketle tallon kesiyolar kamuflesini açtıkları geminin nostromo çıkması bile morallerini bozmuyor...bunlarda benim gözlemlerim..
    şahsen benim için olmasa daha iyiydi diyeceğim bir etkinlik bunun yüzünden oyunda eski kasmalı haline döndü şuan kapı yapmayı bırak alr haritalar tamamen pert..birazdan üst haritalarda gider..

16. o kadar kapı yap plt 2021 versin orası çok saçma

17. Cephane cephanedir stoklamaktan zarar gelmez şahsen.

Bende Full + fullum fakat gemimde sık cephane olmuyor bu benim için çok iyi oldu. 65 tane ganimet anahtarından gelen güçlendiriciler cephaneler ve ggler ve bazen montaj malzemeleri önemli olabiliyor ;)

18. baba

baba User

aynen bende dodgeviper a katılıyorum , full gemiler içinde güzel bir kapı :D ben şahsen 15-20 gün güçlendiricili dönmeyi planlıyordum kapıda lakin birkaç kapı daha yapıp test ettikten sonra karar vericem gibi görünüyor . 3 kapıda 3 kez rsb paketine gidilse bile çok karlı oluyor zaten uridium maliyeti yok , tek maliyet beyaz( besleme filan zaten karşılıyor - promerium için )

19. Arkadaşlar gözlemlerime göre kapıdan guzel kredi kasiliyor bu gayet guzel bir sey bir cok sey yapilabilir.

Fallen angel arkadasimizin belirttigi gibi bende bu yeni proxmium guclendiricisinde hata oldugunu dusunmekteyim.

Simdi arkadaslar bu gun 6 tl lik guclendirici aldim paymentten hic bir ise yaramadi desem yeridir aldigimda 1 kapidan 0 cektim. Guclendiricim bitti 45-50 proxmium aldim

Bu gun 120 RSB-75 urettim 65 tane ganimet anahtarini actim bu anahtarlardan pekde guzel bisi cikmadi fakat guclendirici cephane ve montaj malzemesi cikti. Cikan malzemeler ile venom birlestirip kapiya girdim biraz daha hizli yaparim diye umuyordum Aegisle ayni surdu.

Bu gunun kazanclari:

1 venom.

120 k RSB

5.000 plt 2021

1000 cbo

10000 civari sar.

4000 ubr 100

5000 civari hstrm 01

30 ema 01

FALLEN●ANGEL bunu beğendi.
  20. Umarım kısa süre içerisinde hata giderilir ve tazminat olarak aldığımız güçlendiriciler yeniden yansıtılır.

Hemen hemen her güçlendirici alan kişi hatayı fark ediyor zaten :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.