Öneri Buzul Fırtınası Harekâtı (Yeni Etkinlik !)

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 16 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olsun Mu ?

1. Evet

82,1%
  2. Hayır

17,9%
  1. Hikkaye: Gliese 350 l Sektörüne 5 adet spearhead casus gemisi yolladık burada çok fazla miktarda seprom yatağı keşif ettik fakat buzul ırklar bizden önce davrandılar ve şu an orada ki sepromu kullanarak kendilerini daha güçlü yapacaklar ! Aldığımız son istihbarata göre 3 ay sonra yani 15 aralık günü bize saldırı yapacaklar ve gezegenlerimizi buzul çağına sokmayı planlıyorlar ! 11 aralık günü şirketlerin bütün filosu bu yaratıkların filosunu yok etmek için seferber olacaklar !

Düşman kuvvetleri bizden sayıca ve güç olarak çok üstünler Radarımızdan emperor tallon ve skoll gibi büyük gemilerinde bulunduğu bilgisini aldık. Emperor tallonda LF4 , HAVOC , HERCULES gibi özel ekipmanlarında bulunduğu bilgisini aldık.
    Çok geç olmadan bu yaratıkları yok etmelisiniz !

İyi avlar uzay pilotları !

Harita: Gliese 350 I

Yaratıkların zorluğu 2 kat artmıştır ödülleride 2 kat artmıştır.

Etkinliğe herkes katılabilir 5. seviyeden 40. seviyeye kadar herkes katılabilir etkinlik bütün şirket üyeleri ile beraber yapılabilecek bir etkinliktir.

Bu kapı İSTİLA gibi atlayan herkes beraber yapabilecektir :)

X-1 de istila portalı gibi bir kapı açılacaktır :) buradan herkes katılabilecektir.

Haritada kesilen yaratıklara kim sıkıyorsa eşit şekilde dağıtılacak ödül yani cubikon sistemi gibi olacak :)

Yaratıklar:

1. Dalga: 300 kristallin

2. Dalga: 150 kristallon

4. Dalga: 50 ıce supermeteroids 300 ıcy , 100 Boss kristallin

5. Dalga 25 super ıce meteroids 150 ıcy , 50 Boss kristallon

6. Dalga 20 skoll 25 adet uber kristallin

7. Dalga 10 Skoll 25 uber kristallon

8. dalga 10 skoll 5 emperor tallon.

Dipnot: Kapı her 5 günde 1 açılacak fakat etkinlik süresi boyunca açılacak. Etkinlik bitince bir sonra ki kışa kadar kapı açılmayacak.

S.S.S Etkinlik:

S: Kaç gün sürecek ?

C: Kış etkinliği olacak 10 aralıktan 20 ocağa kadar sürecek.

S: Sepromları nasıl elde edeceğim ?

C: Sepromları yaratıklardan düşen kargo kutuları içinde bulabileceksiniz.

S: Sepromları kullanabilecek miyim ?

Kutulardan Çıkan Sepromları lazerinize kalkanınıza roketlerinize besleyebileceksiniz.

S: Haritanın boyutu ne kadar ?

C: Harita 4-5 büyüklüğündedir

S: Dost şirkete o haritada saldırabilir miyim ?

C: Hayır saldıramazsınız ancak klan savaşınız varsa düşman klanlar savaşacaktır.

Payment Ekipmanlar:

Mavi kırmızı kutular emperor tallondan düşecektir ! etrafa 10 adet mavi 10 adet kırmızı sandık düşecektir fakat bir şey daha var ki bu kutulardan LF4 , HAVOC ve kazanma oranı 7 kat artmıştır ! Ayrıca mavi sandıklardan artık HERCULES tasarımıda çıkacaktır !

Mavi Kırmızı kutuların satışı kapı açılınca paymentde dükkanda olacaktır.

Yeni Eritici Lazer

BL-50

Normal dükkanında satılacak özelliği ise buzul yaratıklara tam 8 kat fazla hasar verecek normal yaratıklara ve oyunculara ise 4 kat hasar etkisi verecek.

Normal dükkanda ki fiyatı adet başı 5 uridiumdur

Buzul yaratıklara 8 katı hasar verir (kristallon , ice boss , emperor kristallon gibi) normal oyunculara ve yaratıklara 4 katı hasar verir.

ayrıca oyuncularda azami 5.000 kalkan çekmektedir.

Paymentde de bulunacaktır 1.000.000 atışlık değeri 20 tl

BR-50

Yakıcı roketdir Buzul yaratıklara (kristallon , ice boss , emperor kristallon gibi) 40.000 hasar verir normal yaratıklara ve oyunculara 30.000 hasar verir.

Oyuncularda roket hem 30.000 hasar verir hemde 10.000 kalkan çekmektedir (sar01 ubr 100 karışımı)

Normal fiyatı 25 uridiumdur.

Paymentde 10.000 atışlık değeri 20 tl dir.

Görseller yakında eklenecek

Son düzenlenen: 20 May 2016
  2. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Güzel fikir ama harita resmi sanki bir gezegenin üstü gibi değil de buzla kaplı bir gezegen şeklinde olsa daha iyi olur gibi. Bu arada yorum yapın arkadaşlar 9 tane oy gelmiş ama daha 1. yorum.

D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R bunu beğendi.
  3. Elime geçebilen tek kuş bakışı görsel bu.

Desteğin için saol :)

Evet arkadaşlar konulara destek verirken mutlaka yorum yapınız.

.*GöKMeN*. ve .-ProzeN-. bunu beğendi.
  4. Umarım hayata geçer dostum.

+1

D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R bunu beğendi.
  5. Bu pazar görseller eklenecek inşallah.

6. Güzel Bi fikir Destekliyorum Ama Çok zor diğilmi ? :D GRupçada Girilebilir ?

7. Bu terste bir işlik var :)
    Yaratıklar hem zayıflatılmış hem de özel cephane lazeri 8 kat fazla vuracak ?? Where is the orantı ??
    Hele ki 5 kat fazlalaşmış LF4 olayı hayal. Onu bir geçecen önce o hayatta yapılmaz.
    Bir de o denli zayıflatılmış yaratıklara 3-4 katı fazla hiç ödül verilmez hele ki o yaratıklara.
    Yani imkansızlıklar nasıl olur hepsini bu başlık altında toplamışsın teşekkür ederiz :D

8. Sayılarına bir bak istersen...

Hasarları aynı olacak bann aldığım için ekleyemiyorum konuya. Sadece dpleri biraz daha düşük olacak...

Sence 15 skoll ve 5 emp tallonun olduğu bir grubun dp si zayıflamış hali olması mı iyi yoksa aynı dp de olması mı ?

2. Olarak bu etkinliği herkesin kazanabilmesi için düşündüm. Eklemeler yapılır fakat zayıflatma işine gelirsek oynamalar yine olur fakat güçsüz oyuncular için hasar dps ve kalkan zayıflaması uygulanacak.

Sadece 16. Seviye istilada dp düşecek.

Bende saol diyorum çünkü konumu senin sayende eksik yanlarını gördüm fakat emin ol bu dalgalarda yüzmeni önermem.

Bu arada imkansız diye bir şey yoktur.

İmkansızında açıklaması şudur: hiç bir yönden gerçekleşemeyecek eylemdir.

Allah imkansız diye bir şey yaratmamış. Sadece engeller koymuş fakat o engeller etrafından geçebileceğimiz fırsatlarda sunmuş. Bu yüzden imkansız denen bir şey yoktur.

Ayrıca ingilizceyi de katletmişsin türkçeyide sen bence benle dalga geçeceğine aynayı yavaştan kendine çevir bir bak gerçeği bunu söylemem bile boş yinede anlamayacaksın...

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 29 Temmuz 2015
    BlackGhost™ bunu beğendi.
  9. Anlaşılacak öyle çok şey var ki..

10. Yok aga bu arkadaş yinede anlamaz...

11. Güncell

12. şimdi mi güncelledin demin konu böle deildi yaw :D

13. Güncelleme yapıyorum şimdi tekrar oku istersen :)

14. sonra 2 kat güçlendirilmiş 5 emp tallon valla yani ne diyim bana 1.dalga tek atar sende bunları koymuşsun :D

15. Tek başına yapmayacaksın zaten istila gibi düşün :)

16. o zamanda adamlar beni keser :(

17. İşte bu olmayacak :) önlemimiz olacak

18. iyi o zaman şimdi konuya tekrar bakiyim dedim lf4 havoc hercules 7 kat olmuş yaw hatta sen apis zeus flanda koy olmazsa direk çıksınlar ama parça deil :D

19. Boşda çıkabilir :D

20. boş yok kampanyası olsun yaw :D

Sayfayı Paylaş