Geri bildirim Cadılar Bayramı 2015 (Balkabağı Festivali) Hakkında Tartışma

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 19 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. buzmavi

buzmavi User

Merhaba,

Burada duyuruu ve sss si yayınlanan bu festival hakkında görüş öneri beğeni ve eleştirilerinizi lütfen bizimle paylaşınız

2. Optimus312

Optimus312 User

Bu nasil bir kapidir uber sibelon lokum nedir kapi odulleri var mi uridium ucb100 fln bu kapiya elit dayanmiyor çünkü

3. Sadece 3 kelime; " Amacınız ne sizin? " :D

4. Fazla mı zor olmuş bana mı öyle geldi acaba :)

5. eray

eray User

Herkes büyük bir umutla bekledi ancak hayal kırıklığı oldu.Aşırı zor bir kapı olmuş.En azından kapıda gelen yaratıklar hakkında bilgi verilse kaç tane geliyor daha ne kadar gelecek? Herkes kendini ona göre hazırlar.

6. Kutu içeriği hoşuma gitti, pvp haritasında petle kutu toplayarak yarım saatte 8k uri ve 100gg kastım, yanında ki elit mermiler, mayınlar ve hoş görüntülü havaifişeklerde bonusu :)

Edit : 1 saatlik kazanç;

11k uri, 150 gg, hatrı sayılır derecede elit roket ve bol bol havaifişek.

Son düzenlenen: 19 Ekim 2015
  7. darko_pro1

darko_pro1 User

Kapı çok zor benim kapıyı sıfırlayın demon tasarımlarını alıyım bari.

8. Kapıyı yapamıyoruz. Çok aşırı zor. Rezillik. Zaten sizde para vermeyene köftenin görüntüsü bile yok. Oradan kaybediyonuz kitleyi. 6bin kişilik sunucularda 400-500 kişiyle kalakaldınız bravo!

THEMIZ bunu beğendi.
  9. Görevlere 1 hafta vip verin adminim bir yerden kurtarmak lazım kapı zorluyor. Etkinlik vakti olmayan için kötü sayılır (kapı konusunda) öteki yandan etkinliğe özel görevleri yaparak kendimizi teselli edebiliriz.

10. eray

eray User

Güldük eğlendik düzeltin artık,bütün serverlara güzel bir şaka yaptınız :)
    1 Nisan da yapsanız anlardık ondan dolayı bu zamanda yaptınız biliyoruz

11. adımı yazmışında cadılar bayramında ne geldi ve kapı kaç kaçta mooyum 1-1demi

12. eray

eray User

kapı 1-4 te.Kapı geldi ve kabak kutular geldi.Görev yapmak için girebilirsin ama kapı uber zor olmuş.Şöyle ki 70 dalga ve npc ler genelde boss ve uber yani zaman alır.Dükkana da birkaç şey geldi ve gelecek

13. Kapı zor ama kapıdan iyi uridyum kasılıyor toplamda bi 80k civarı falan geliyor tasarım vermesi güzel demon çok hoş duruyor ama özellikleri çok yetersiz biraz daha iyileştirirlebilir. Çünkü takmak isteyenler olacaktır ama bu özelliklerle takmak istemeyeceklerdir. Birşey daha Kapı biterken ödül verebilirdi küçük bişeyde olsa insanı mutlu ederdi bu :)

Son düzenlenen: 19 Ekim 2015
  14. aries123

aries123 User

Keske 1 nisan sakası olsaymıs :/ kapı bayagı zor ve GEREKSİZ!!

15. çok zor ben lordakialarda öldüm leoyum
    kapı droit tadarımımı veriyo

16. Evet ilk bölüm hariç her bölüm başın demon drone geliyor bitane onun çöpünden rastele 1 tasarım çıkıyor

17. sa
    ne tasarımı

18. kapıyı bitirdin mi devourer lerden sonra kaç bölüm var daha

19. bilmem bende onu soruyom lordakialar zor ama w2 deyim iyidir can hep kaçıp fulleyin taktik bu

20. Aliens

Aliens User

Gerçekten gereksiz bir kapı. Ama kutulara laf yok, beğendim. Görev ödülleri ise son derece vasat!

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.