Geri bildirim Cadılar Bayramı 2015 (Balkabağı Festivali) Hakkında Tartışma

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 19 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. valla yapabilenler yapıyor , yalnız 2d de iken sibelon ve melterin bol olduğu bölümde fps 10 un altına düşüyordu , sizdede kasmadan dolayı patlamalar olabilir , 3d ye geçince gerçekten farketti 45fps altına inmedi henüz ( sanırım sadece 3d ye yatırım yapıyorlar şuanlık) . bölüm olarakda derseniz evet siboların olduğu bölüm çok yorucu , uzun ve zor(hele ufoyuda katınca habire vur dur) lakin o kadar uğraşa değip değmediği kişiye göre değişir diye düşünüyorum.

sadece dün 400k kadar rb ve ucb topladım , her zaman bu kadar fazla vermiyor lakin aldığım tp ve uriyide sayarsak güzel bir kapı diyebilirim , en azından şimdiye kadar yapılanların içinde

2. Eyyüp47

Eyyüp47 User

beyler bir kullanıcının kac adet bu kapıyı yaptıgını gosteren bir link yokmu?

3. benim bildiğim yok , lakin anasayfadaki sıralama kısmından rütbenin alt kısımlarında kaç tane Demon Drone kestiğiniz yazıyor , ordan tahminle kapı sayısını bulabilirsiniz

4. Curcubitor çıkmıyor ünvan gökten mi düşecek.

5. yok yerden çıkıcak :D uzayda olduğumuz için sıkıntı :D

6. Marstaki gezegende saklıyorlardır yerden göğe yükeselecek :D

7. :D sen kaç tane kestin bende fazla kesmedim 160 tane kestim bi daha bulamadım

8. 379 kestim.

9. ÇORBACI

ÇORBACI User

Abartıyorsun bence şimdiye kadar 6-7 defa bitirdim kapıyı gemim full lf4 ama havoc eksiğim var

10. Gardaş sen ne yaptın ?

%25 hasar ve %10 roket atım hızı o_O

Bu olursa vipli lenovlar cirit atar artık eski haritalara girmeye korkarız.

Lenov roket argesi ile nerdeyse 1 pld 3030 ile 30 k vurmakta bu olursa saniye başı pld3030 dan 50 k yemektir.

11. coder545

coder545 User

katlayici paket cephane kutularini da katliyor mu bakan varmi

12. İstiklal

İstiklal User

Merhaba ;

Katlayıcı Avantaj Paketi güncellenmiştir. Etkinlik kutularına da etki etmektedir

İyi Forumlar

13. #tOrk#

#tOrk# User

bence sen becerememişsin.. gemim full diyorsun, o zaman internetin kötü..

100.000 JOB-100 ile (sepromlu), şıkır şıkır bitiriyorum.. hedef hergün bitirmekti ama zaman yokluğundan yapamadım..

etkinlik olarak "Çıldırgan Petler" daha iyiydi ama bu etkinlik de gayet kârlı..

Not: ne demek ki bu şimdi. "Bu yorumuma saçma sapan cevap verilmesin ayrıca eski forum modlarından olarak bazı modların fake hesablarıyla girip oyunu methetme işinide girmesin."

resmen "ben konuşayım siz susun.."

bence sen saçmalamışsın..

eski ya da yeni MOD'lar da cevap verecektir heralde..

14. Merhaba ,

Mesaj içeriğinden sadece ;

" ayrıca eski forum modlarından olarak bazı modların fake hesablarıyla girip oyunu methetme işinide girmesin. "

bu kısma cevap yazacağım.

Açıkçası böyle bir duruma kesinlikle izin vermeyiz. Görevli olan biri yada birileri forumda fake hesaplarla konulara sizin dediğiniz gibi mesaj yazmıyor. Zaten IP kontrollerinde bağlantılı hesaplar gözüküyor merak etmeyin. Ama siz hala bu düşüncedeyseniz devam edebilirsiniz.

İyi forumlar.

15. coder545

coder545 User

modum gg deki rb-214 vb . veren kutulari kastetmistim , 70k aldim diyenler protokolle falan mi aliyor yoksa katlayiciyla mi ? ben 35k aliyorum

16. Katlayıcı ile 70k :)

Protokol ve arge ile daha da artıyor. Sanırım 118K'ya kadar.

17. Aynen 12 kurtarma protokolü ve bağlayıcı ışın 2 ye vereceğiniz 5 argeyle beraber kutuyu pete toplatırsanız 118k oluyor :)

18. tgs781

tgs781 User

tamam kıyamet modum peki bende hasar niye artmadı %10 hasar az değil yani plt-3030 için gayet iyi bir hasar ama benim roketlerde fark %10 luk bir artış yok

19. Merhaba ,

Yaptığımız kontrollerde arttığı gözüküyor fakat unutmadan oyunda minimum ve maksimum vuruş aralığı vardır. Bu nedenle değişim olmamış gibi gelebilir.

İyi forumlar.

20. Modum bu minimum ve maksimum vuruş aralığı tam olarak kaçtır?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.