Geri bildirim Cadılar Bayramı 2015 (Balkabağı Festivali) Hakkında Tartışma

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 19 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba ,

Oranları tam bilmiyorum ve ayrıca ekipman , arge vb. durumlara göre değişebiliyor. Mesela LF-3 150 hasar verir yazıyor fakat her zaman 150 olmaz. Benim hatırladığım minimum 120 civarı maksimum zaten 150 fakat ortalaması 130-140 arası diyebiliriz.

Roketlerde ise PLT-2026 ile bazen 2k bazen 3k , PLT-2021 ile 4-7k arası olabiliyor gördüğüm kadarı ile fakat değişkenlik gösterebiliyor.

İyi forumlar.

2. tgs781

tgs781 User

adminim ok. şimdi hasarın arttığı gözüküyor önceden sadece 1 konfiyi bu tasarımla donatıp diğer konfiyi boş bırakmıştım iki konfi arasında hasar farkı görünmüyordu şimdi her iki konfiyi de aynı tasarımları koydum roket hasarı arttı.

3. Merhaba ,

O halde şu anda bir sorun kalmadı demektir. :)

İyi forumlar.

4. merhabalar, ben bu etkinlik için gerçekten teşekkür ediyorum darkorbit ekibine, 6 yıldır gördüğüm en bol ödüllü etkinlik oldu benim için, ilk başta çok elit harcanıyordu bazı yaratıklardan cephane çıkmasıyla bu dengelendi, 9- 10 kere yaptım kapıyı, elit çok gitse de kazancım çok oldu. 900bin civarı uri, 1milyar250 credi 300 milyon kadar tp 1milyon kadar şeref, ve überlerden çıkan saatlik güçlendiricilerden de hepsinden ortalama 3 günlük oldu ve 4 farklı diroit tasarımını tamamladım. ha çok elit harcadım ama buna değdi. 700bin beyaz 400erbin x2 x3 harcadım ama yaratıklardan çıkan cephane 700bin demaner lazeri, 70 bin helstorm 30 bin hellstorm, 50bin plt 2021. rütbe puanı da cabası. masraflıydı zordu ama değdi gerçekten teşekkürler darkobit. tekrardan böyle etkinlikler görmek dileğiyle iyi çalışmalar :)

ELFİDA___ bunu beğendi.
  5. Merhaba,

Daha önce de birçok kez uyardım alt alta mesaj yazmayınız.
    Eğer eklemek istediğiniz yerler varsa üstteki mesajınızın alt kısmında bulunan düzenle seçeneğine tıklayarak ekleme yapabilirsiniz.

Devamı geldiği takdirde ceza alabilirsiniz.

İyi Forumlar

6. ELFİDA___

ELFİDA___ User

ehh ama azarlamayı bırakırmısınızz bilerek yazmadım bende anlaşaılan forumdan soğutmak amacınız . neyse cezam kesin olsun karşınızda çocuk yok . ünivetsite mezunu bir bayan var . bilerek yapmış olsam neyse .

7. Modum sakın cevap yazmayın;):D

8. Modumuz güzel ve sakin bir şekilde uyarıda bulunmuş buna kızacak bir durum göremedim.

Gökmen adminimin konusunda gördüm alt alta yazmak derken belirli bir zaman geçmeden veya senden sonrası başkası yazmadan tekrar mesaj yollarsan alt alta yazmış olursun bütün yazacaklarını tek mesajda yazman gerekiyor.

"Enter" tuşu alt satıra geçer. Alıntı yaparken birden fazla kişinin mesajını alıntı yapıp tek mesajda cevap verebilirsin.

9. ELFİDA___

ELFİDA___ User

uyarmakla olmaz açıklasın nereye nasıl yazıyımda alt alta çıkmasın . normal yazıyorumm ama bazan alt alta çıkıyor . alt satıra nasıl geçiliri biliyorum:):)

10. [​IMG]
    Tunnel of Terror kapısına hala girebiliyorum ???

11. ELFİDA___

ELFİDA___ User

patlamadıysan girersin banada oldu .sakın patlama:):)

12. Önceden çekilmiş fotoğrafı atmak çok mantıklı :D

13. Patlar mıyım :) Madem girebiliyorum bitirir çıkarım :)

Serverime gelip grup atabilirsin :) Kendinle karıştırdın sanırım.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 14 Kasım 2015
  14. Kapı görevini aldıysan o yüzden gitmemiştir.

15. Görevlerin hepsi bitti. Kapı duruyor :)

16. ELFİDA___

ELFİDA___ User

kapıdaykenmi çıkmıştın oyundan?

17. Hangar bırakmıştım oraya , verdiği kutuları spearheadla topluyordum kurtarma protokolü var diye. Lowda başlık var diye hangarı değiştim bi baktım kapıya attı. :)

18. Uyarıdan sonra açık bir dille hiç sordun mu yoksa her zaman tamam diyerek geçtin mi?

Ben her zaman normal yazıyorum ama hiç alt alta kendiliğinden yazdığını görmedim :D İnternette sıkıntı olabilir aynı mesajı 2 hatta 3 kere yollayabilir de farklı mesaj nasıl istemeden alt alta yazıyorsun çözemedim :)

19. YILDIRAN27

YILDIRAN27 User

terör kapısı gene gelsin ve başka elit ödülleri ile.

ELFİDA___ bunu beğendi.
  20. ELFİDA___

ELFİDA___ User

onu isteyen çok var .ama yapmazlar:D:D

YILDIRAN27 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.