Kutlama Çalışmalarınız için teşekkürler bigpoint ekibi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve [SİNOPLU-KAPTAN] tarafından 8 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Bigpoint bu duruma bilerek mi göz yumuyor?

1. Evet, hatta bot şirketleriyle bile anlaşması olabilir.

oy sayısı 4
    80,0%
  2. Hayır, sadece teknik ekibi çok kötü botları yakalayamıyorlar

oy sayısı 1
    20,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Normal oyuncular olarak elimizde bir tek cubikon haritamız kalmıştı ama son 20 dakikadır 5 bot ve ben cubikon dönüyoruz, artık her yerdeler. Sonunda kazandın darkorbit uzaya ve teknolojiye meraklı bir oyun olduğun için bunu en başında planladığınızı düşünüyorum. Gün gelecek yapay zeka tüm oyunu ele geçirecek ve tek bir gerçek oyuncu kalmayacak dimi? Büyük plan bu. Palladium haritasında 50 gemi taş topluyor bl haritasına gideyim diyorum herkes bot, görevlerimi yapacak grup bile bulamıyorum günlük görevleri yapıyorum dur biraz cubi keseyim bari diyorum 5 tane botta cubikona çökmüş. Uzun bir süre bunları sürekli kesersem bota atmazlar diye düşündüm ama son 100k x4üm kaldı botlar azalacağına arttı. Darkorbit ise botları engellemek yerine ben de kazanca ortak olacağım deyip her hafta şeref tp paketi satacağı bir sistem kurdu milleti galaxy kapılarına hapsetti. Botlar darkorbiti ele geçirirken sisteme mahkum olmuş insanlar grup kurarak hades ve karantina kapısında ölümünü bekliyor benim gibi sayıları iki elin parmağını geçmeyecek sayıda pilot ise cephaneleri bitene kadar yenileceğini bildiği bu savaşı sürdürüyor. TEŞEKKÜRLER :DD

FAKO, kovuk, Rulman ve bir başka kişi bunu beğendi.
  2. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Öncelikle forum içerisinde yan hesap kullanımı yasaktır. Bu sebeple diğer hesaplarınıza gerekli cezai işlem uygulanmıştır.

Bot banlamaları ülke takımlarının elinde olan bir durum değildir. Bu gibi hassas konular çok detaylı bir çalışma gerektirmektedir. GİŞ Kuralları gereğince bot kullanmak katiyen yasaktır, bu kişilerin bugün ban almaması ileride almayacağı anlamına gelmez, her ne kadar serzenişiniz de haklıda olsanız şuan bir diğer kural ihlali olan "Asılsız İtham" kuralını çiğnemiş bulunmaktasınız, bu sebeple ana hesabınıza da gerekli cezai işlem uygulanmıştır.

Konu bölüm kuralarına uygun olmadığından ve gerekli cevaplar verildiğinden dolayı kilitlenip arşive taşınmıştır. Bot konusu ile ilgili bir bilgi geldiği taktir de bunu seve seve yayınlayacağımızdan hiç şüpheniz olmasın..

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.